Menu

Salford City vs Gillingham

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Peninsula Stadium, Salford11. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Salford City

00
Hostia

Gillingham

Rozhodca: S. Parkinson

Udalosti zápasu

Salford City
Gillingham
Výkop
Polčas
59′Nelson Khumbeni
J. AusterfieldF. Borini
59′
73′
L. CirinoB. Dack
R. GraydonK. Harris
74′
Adebola Oluwo75′
87′Ronan Hale
89′
R. HaleJ. Andrews
H. MnogaC. Stockton
90+2′
90+3′
G. McClearyC. Masterson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal0
6Shots off Goal2
12Total Shots5
3Blocked Shots3
7Shots insidebox3
5Shots outsidebox2
8Fouls22
3Corner Kicks5
3Offsides2
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
403Total passes259
298Passes accurate144
74%Passes %56%
0.87expected_goals0.18
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Salford City je 6.87, v porovnaní s 6.72 u Gillingham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Salford City je L. Garbutt (7.14), u Gillingham je to A. Little (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Salford City prispeli v tejto sezóne 32 gólmi a 27 asistenciami, na čele s D. Udoh (9G). U Gillingham je to 24 gólov a 20 asistencií s lídrom A. Little (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Salford City nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Gillingham má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Salford City nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u Gillingham s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Salford City nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 1 u Gillingham s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 64% u Salford City a 61% u Gillingham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Salford City nazbierali v tejto sezóne 59 žltých kariet, v porovnaní s 48 u Gillingham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Salford City je 26.3 (najmladší: M. Young (19), najstarší: L. Garbutt (32)), zatiaľ čo Gillingham má priemer 27.5 (najmladší: S. Gale (21), najstarší: G. Morris (42)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Salford City majú priemerne 36 ligových štartov, oproti 31 u Gillingham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Salford City4-1-4-14-2-3-1Gillingham
GKDEFMIDFWD
1Young19Mnoga22Oluwo15Cooper29Garbutt8Grant45Longelo.18Butcher17Austerf.26Graydon23Udoh1Morris2Hutton30Gale5Smith3Clark8Little27Khumbeni7McCleary12Palmer-.32Cirino38Hale

Náhradníci

Tréner: Karl Robinson

Náhradníci

Tréner: Gareth Ainsworth

Salford CitySila pozíciíGillingham
6.87
Ø Hodnotenie
6.72
7.13Brankár (1 v 1)6.87
0G 1A0G 1A
6.92Obranca (4 v 4)6.76
8G 5A5G 11A
6.82Záložník (5 v 5)6.69
15G 14A14G 7A
6.61Útočník (1 v 1)6.61
9G 7A5G 1A
Salford City4-1-4-1
1BrankárM. Young7.11A
19ObrancaH. Mnoga6.6
22ObrancaA. Oluwo7.15G
15ObrancaB. Cooper6.8
29ObrancaL. Garbutt7.13G5A
8ZáložníkJ. Grant7.14G4A
45ZáložníkR. Longelo-Mbule6.81G1A
18ZáložníkM. Butcher6.85G1A
17ZáložníkJ. Austerfield6.72G3A
26ZáložníkR. Graydon6.73G5A
23ÚtočníkD. Udoh6.69G7A
Gillingham4-2-3-1
1BrankárG. Morris6.91A
2ObrancaR. Hutton6.93A
30ObrancaS. Gale6.71G1A
5ObrancaA. Smith6.61G1A
3ObrancaM. Clark6.93G6A
8ZáložníkA. Little7.05G3A
27ZáložníkN. Khumbeni6.51A
7ZáložníkG. McCleary6.84G3A
12ZáložníkS. Palmer-Houlden6.44G
32ZáložníkL. Cirino6.71G
38ÚtočníkR. Hale6.65G1A

Prehľad zápasu

Salford City a Gillingham remizovali 0:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Bolo udelených 3 žltých kariet. Salford City mal 60% držanie lopty, Gillingham mal 40%. Salford City mal 12 striel (3 na bránu), Gillingham mal 5 (0 na bránu). Očakávané góly: Salford City 0.87 — Gillingham 0.18. Salford City urobil 3 striedaní, Gillingham urobil 3.

Rivalita od 2025

Salford City vs Gillingham vzájomné výsledky

1 stretnutí
Salford City
1
výhier
Remízy
0
Gillingham
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Salford City

DWWDLW

Gillingham

WLLLDW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Salford City2výhry
2remízy8 stretnutí
Gillingham4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.3

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

38%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (59%) — kurzy môžu podceňovať Gillingham.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 64.1%Remíza 26.3%Hostia 17.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.563.805.75
Max1.563.805.75
Nad 2,5: 55.6%Pod 2,5: 50.0%
Trhový favorit:Salford City · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Salford City (64%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Salford CityPolčas:00Gillingham
12Strely5
3Strely na bránu0

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26Salford City0–0Gillingham1.56/3.80/5.75
25/10/25Gillingham1–2Salford City2.59/3.13/2.67
05/04/25Salford City2–2Gillingham2.12/3.24/3.49
07/12/24Gillingham1–0Salford City2.20/3.29/3.20
02/03/24Salford City0–2Gillingham2.64/3.43/2.63
18/11/23Gillingham3–1Salford City2.03/3.53/3.56
08/05/23Salford City0–1Gillingham1.48/4.11/6.99
03/12/22Gillingham0–3Salford City3.43/3.19/2.22

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Salford City

V 127R 79P 104
Nad 2,546
Goals scored422

Vonkajšia bilancia: Gillingham

V 139R 106P 119
Nad 2,539
Goals scored441

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 16. 4. 2026