Menu

Sudtirol vs Modena

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Marco Druso, Bolzano11. apríla 2026 o 15:00
Domáci

Sudtirol

11
Hostia

Modena

Rozhodca: A. Zanotti

Udalosti zápasu

Sudtirol
Modena
Výkop
Penalty confirmed3′
VAR
10′
L. ChichizolaM. Pezzolato
21′
S. Santoro
Polčas
A. MasielloF. Davi
46′
F. TaitD. Crnigoj
46′
N. Pietrangeli

asistencia: F. Veseli

60′
63′Gady Beyuku
S. TronchinM. R. Frigerio
69′
69′
Y. MassolinN. Pyyhtia
69′
P. MendesG. Ambrosino
D. CasiraghiJ. Martini
77′
83′
L. ZanimacchiaF. Zampano
83′
G. BeyukuM. Cotali
E. PecorinoR. Odogwu
84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
7Shots off Goal8
18Total Shots17
6Blocked Shots6
13Shots insidebox11
5Shots outsidebox6
12Fouls12
7Corner Kicks9
1Offsides1
47%Ball Possession53%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
281Total passes320
206Passes accurate246
73%Passes %77%
2.52expected_goals1.19
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sudtirol je 6.70, v porovnaní s 6.94 u Modena. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sudtirol je S. Molina (7.19), u Modena je to L. Chichizola (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sudtirol prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 13 asistenciami, na čele s E. Pecorino (9G). U Modena je to 21 gólov a 14 asistencií s lídrom D. Tonoli (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sudtirol nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.51, zatiaľ čo Modena má 2 obrancov s priemerom 7.19. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sudtirol nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 6 u Modena s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sudtirol nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.56, v porovnaní s 2 u Modena s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 64% u Sudtirol a 77% u Modena. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sudtirol nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Modena. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sudtirol je 29.3 (najmladší: S. Tronchin (23), najstarší: A. Masiello (39)), zatiaľ čo Modena má priemer 25.9 (najmladší: G. Beyuku (20), najstarší: L. Chichizola (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sudtirol majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 29 u Modena. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sudtirol3-5-23-5-2Modena
GKDEFMIDFWD
31Adamonis5Masiello19Pietran.34Veseli79Molina21Tait18Tronchin17Casirag.7Zedadka9Pecorino33Merkaj1Chichiz.77Tonoli19Nador20Nieling11Mendes2Beyuku16Gerli8Santoro98Zanimac.99Luca17Massolin

Náhradníci

Tréner: Fabrizio Castori

Náhradníci

Tréner: Andrea Sottil

SudtirolSila pozíciíModena
6.70
Ø Hodnotenie
6.94
6.86Brankár (1 v 1)7.42
0G 0A0G 0A
6.51Obranca (3 v 2)7.19
1G 1A5G 0A
6.83Záložník (5 v 6)6.84
7G 11A10G 8A
6.56Útočník (2 v 2)6.72
18G 1A6G 6A
Sudtirol3-5-2
31BrankárM. Adamonis6.9
5ObrancaA. Masiello6.5
19ObrancaN. Pietrangeli6.51G
34ObrancaF. Veseli6.51A
79ZáložníkS. Molina7.24A
21ZáložníkF. Tait6.71G
18ZáložníkS. Tronchin6.71G
17ZáložníkD. Casiraghi7.04G7A
7ZáložníkK. Zedadka6.61G
9ÚtočníkE. Pecorino6.89G
33ÚtočníkS. Merkaj6.39G1A
Modena3-5-2
1BrankárL. Chichizola7.4
77ObrancaD. Tonoli7.25G
19ObrancaS. Nador7.2
20ZáložníkB. Nieling
11ZáložníkP. Mendes6.54G1A
2ZáložníkG. Beyuku6.61G1A
16ZáložníkF. Gerli7.0
8ZáložníkS. Santoro7.22G4A
98ZáložníkL. Zanimacchia6.93G2A
99ÚtočníkM. De Luca6.53G3A
17ÚtočníkY. Massolin6.93G3A

Prehľad zápasu

Sudtirol a Modena remizovali 1:1. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: S. Santoro 21′, N. Pietrangeli 60′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Sudtirol mal 47% držanie lopty, Modena mal 53%. Sudtirol mal 18 striel (5 na bránu), Modena mal 17 (3 na bránu). Očakávané góly: Sudtirol 2.52 — Modena 1.19. Sudtirol urobil 5 striedaní, Modena urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Emanuele Pecorino 3′).

Rivalita od 2025

Sudtirol vs Modena vzájomné výsledky

1 stretnutí
Sudtirol
0
výhier
Remízy
1
Modena
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Sudtirol

LLLDDL

Modena

WLLDDL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Sudtirol1výhry
4remízy8 stretnutí
Modena3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.4

Priemerný počet gólov na zápas

25%

Zápasy s 3+ gólmi

38%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 7.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 32.3%Remíza 32.3%Hostia 43.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.103.102.32
Max3.103.102.32
Nad 2,5: 45.5%Pod 2,5: 60.6%
Trhový favorit:Modena · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Modena (43%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SudtirolPolčas:01Modena
18Strely17
5Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26Sudtirol1–1Modena3.10/3.10/2.32
23/11/25Modena0–0Sudtirol1.62/3.50/5.50
29/12/24Modena0–0Sudtirol1.94/3.20/4.30
17/08/24Sudtirol2–1Modena2.80/3.02/2.68
27/04/24Modena1–0Sudtirol1.87/3.25/4.50
26/09/23Sudtirol0–0Modena2.94/2.84/2.68
19/05/23Modena2–1Sudtirol2.60/3.13/2.95
26/12/22Sudtirol0–2Modena2.29/3.14/3.31

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Sudtirol

V 46R 53P 49
Nad 2,543
Goals scored170

Vonkajšia bilancia: Modena

V 225R 234P 230
Nad 2,542
Goals scored819

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 25. 4. 2026