Menu

Cheltenham vs Newport County

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Whaddon Road, Cheltenham18. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Cheltenham

10
Hostia

Newport County

Rozhodca: S. Mather

Udalosti zápasu

Cheltenham
Newport County
Výkop
16′Matthew Baker
Robbie CundyArkell Jude-Boyd
42′
Polčas
Josh DavisonMo Faal
46′
Jordan ThomasGeorge Miller
57′
Harry AshfieldJake Bickerstaff
57′
62′Harrison Biggins
68′Cameron Evans
71′
Nathaniel OpokuMichael Spellman
Ryan BroomCole Deeming
81′
George Miller

asistencia: Mo Faal

82′
84′James Crole
85′
Cameron EvansBobby Kamwa
85′
Ben LloydCole Jarvis
Isaac Hutchinson90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
3Shots off Goal9
8Total Shots17
1Blocked Shots5
7Shots insidebox11
1Shots outsidebox6
9Fouls13
2Corner Kicks8
2Offsides2
56%Ball Possession44%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
347Total passes266
246Passes accurate163
71%Passes %61%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cheltenham je 6.73, v porovnaní s 6.71 u Newport County. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cheltenham je Isaac Hutchinson (7.08), u Newport County je to Sven Sprangler (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cheltenham prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Isaac Hutchinson (15G). U Newport County je to 17 gólov a 19 asistencií s lídrom Nathaniel Opoku (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cheltenham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Newport County má 4 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cheltenham nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 5 u Newport County s hodnotením 6.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cheltenham nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 1 u Newport County s priemerom 6.47. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Cheltenham a 66% u Newport County. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cheltenham nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 43 u Newport County. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cheltenham je 27.5 (najmladší: Harry Ashfield (19), najstarší: James Wilson (36)), zatiaľ čo Newport County má priemer 25.5 (najmladší: Ben Lloyd (20), najstarší: Liam Shephard (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cheltenham majú priemerne 31 ligových štartov, oproti 27 u Newport County. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cheltenham4-3-34-2-3-1Newport County
GKDEFMIDFWD
1Day27Tomkins.5Wilson6Cundy21Nurse4Ashfield8Young23Hutchin.14Broom9Davison11Thomas28Wright18Shephard4Baker23Delaney15Jenkins2Evans5Sprangl.20Lloyd10Biggins16Crole24Opoku

Náhradníci

Tréner: Steve Cotterill

Náhradníci

Tréner: Christian Fuchs

CheltenhamSila pozíciíNewport County
6.73
Ø Hodnotenie
6.71
6.74Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 4)6.80
2G 2A4G 4A
6.91Záložník (3 v 5)6.67
19G 9A7G 12A
6.60Útočník (3 v 1)6.47
7G 7A6G 3A
Cheltenham4-3-3
1BrankárJoe Day6.7
27ObrancaJonathan Tomkinson6.71G
5ObrancaJames Wilson6.6
6ObrancaRobbie Cundy6.91G1A
21ObrancaGeorge Nurse6.61A
4ZáložníkHarry Ashfield6.72G1A
8ZáložníkLuke Young6.92G5A
23ZáložníkIsaac Hutchinson7.115G3A
14ÚtočníkRyan Broom6.6
9ÚtočníkJosh Davison6.41G2A
11ÚtočníkJordan Thomas6.96G5A
Newport County4-2-3-1
28BrankárJordan Wright6.7
18ObrancaLiam Shephard6.81G
4ObrancaMatthew Baker6.71G2A
23ObrancaRyan Delaney6.91G
15ObrancaLee Jenkins6.81G2A
2ZáložníkCameron Evans6.61G1A
5ZáložníkSven Sprangler7.01A
20ZáložníkBen Lloyd6.72G4A
10ZáložníkHarrison Biggins6.73G2A
16ZáložníkJames Crole6.41G4A
24ÚtočníkNathaniel Opoku6.56G3A

Prehľad zápasu

Cheltenham zdolal Newport County 1:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: George Miller 82′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Cheltenham mal 56% držanie lopty, Newport County mal 44%. Cheltenham mal 8 striel (4 na bránu), Newport County mal 17 (3 na bránu). Cheltenham urobil 5 striedaní, Newport County urobil 3.

Rivalita od 2025

Cheltenham vs Newport County vzájomné výsledky

1 stretnutí
Cheltenham
1
výhier
Remízy
0
Newport County
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Cheltenham

LLLWWW

Newport County

WWLWLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Cheltenham5výhry
2remízy10 stretnutí
Newport County3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.1

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (75%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (41%) — kurzy môžu podceňovať Cheltenham.

Trhové zhrnutie

Marža: 9.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 44.4%Remíza 32.3%Hostia 32.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.253.103.10
Max2.253.103.10
Nad 2,5: 48.1%Pod 2,5: 57.8%
Trhový favorit:Cheltenham · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Cheltenham
Výsledok vs. Trh: Cheltenham (44%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

CheltenhamPolčas:00Newport County
8Strely17
4Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/26Cheltenham1–0Newport County2.25/3.10/3.10
18/10/25Newport County0–2Cheltenham2.19/3.38/3.09
22/02/25Newport County0–3Cheltenham3.01/3.29/2.32
10/08/24Cheltenham3–2Newport County1.78/3.64/4.40
01/05/21Newport County1–0Cheltenham3.04/3.24/2.39
19/01/21Cheltenham1–1Newport County2.33/3.14/3.29
01/01/20Newport County1–1Cheltenham2.45/3.24/2.97
15/03/19Newport County1–0Cheltenham2.05/3.37/3.96
24/11/18Cheltenham2–1Newport County2.86/3.28/2.59
12/09/17Newport County1–0Cheltenham2.06/3.57/3.59

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Cheltenham

V 232R 194P 249
Nad 2,544
Goals scored837

Vonkajšia bilancia: Newport County

V 194R 153P 238
Nad 2,547
Goals scored682

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 19. 4. 2026