Menu

Jeonbuk Motors vs Fc Seoul

Riadny čas

K League 1 · Sezóna 2024

Jeonju World Cup Stadium, Jeonju1. septembra 2024 o 12:00
00
Hostia

FC Seoul

Rozhodca: Lee Dong-Jun

Udalosti zápasu

Jeonbuk Motors
FC Seoul
Výkop
Nana Boateng45+3′
Polčas
Tiago OrobóSong Min-Kyu
46′
46′
Kang Ju-HyeokCho Young-Wook
63′
S. IljutcenkoRonaldo Tavares
Jeon Jin-WooKwon Chang-Hoon
64′
AndrigoMoon Seon-Min
71′
Lee Yeong-JaeLee Seung-Woo
71′
77′
Ryu Jae-MoonPaik Sang-Hoon
N. BoatengKim Ha-Jun
81′
87′
J. LingardKang Seong-Jin
88′
Lucas SilvaLim Sang-Hyub
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
2Shots off Goal5
9Total Shots6
4Blocked Shots0
6Shots insidebox3
3Shots outsidebox3
9Fouls10
2Corner Kicks6
2Offsides1
56%Ball Possession44%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
546Total passes429
460Passes accurate343
84%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Jeonbuk Motors je 6.98, v porovnaní s 6.85 u FC Seoul. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Jeonbuk Motors je Park Jin-Seop (7.38), u FC Seoul je to J. Lingard (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Jeonbuk Motors prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 3 asistenciami, na čele s Tiago Orobó (4G). U FC Seoul je to 12 gólov a 4 asistencií s lídrom J. Lingard (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Jeonbuk Motors nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.02, zatiaľ čo FC Seoul má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Jeonbuk Motors nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 4 u FC Seoul s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Jeonbuk Motors nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.04, v porovnaní s 2 u FC Seoul s priemerom 7.48. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 50% u Jeonbuk Motors a 47% u FC Seoul. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Jeonbuk Motors nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 23 u FC Seoul. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Jeonbuk Motors je 30.3 (najmladší: Kim Joon-Hong (22), najstarší: Hong Jeong-Ho (36)), zatiaľ čo FC Seoul má priemer 28.6 (najmladší: Kang Ju-Hyeok (19), najstarší: S. Iljutcenko (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Jeonbuk Motors majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 26 u FC Seoul. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Jeonbuk Motors4-2-3-14-4-1-1FC Seoul
GKDEFMIDFWD
71Joon-Ho.17Hyun-Be.4Jin-Seop26Jeong-Ho66Tae-Hyun91Kook-Yo.19Boateng30Andrigo8Yeong-J.18Jin-Woo9Orobó31Hyeon-Mu98Jong-Gyu5Arab30Ju-Sung15Sang-Woo39Ju-Hyeok29Jae-Moon8Seung-Mo19Silva10Lingard90Iljutce.

Náhradníci

Tréner: Kim Do-Heon

Náhradníci

Tréner: Kim Gi-Dong

Jeonbuk MotorsSila pozíciíFC Seoul
6.98
Ø Hodnotenie
6.85
Brankár (1 v 1)6.55
0G 0A0G 0A
7.02Obranca (4 v 4)6.96
1G 1A0G 1A
6.89Záložník (5 v 4)6.71
3G 0A5G 1A
7.04Útočník (1 v 2)7.48
4G 2A7G 2A
Jeonbuk Motors4-2-3-1
71BrankárKim Joon-Hong
17ObrancaAhn Hyun-Beom6.4
4ObrancaPark Jin-Seop7.41G1A
26ObrancaHong Jeong-Ho7.0
66ObrancaKim Tae-Hyun7.3
91ZáložníkHan Kook-Young6.5
19ZáložníkN. Boateng
30ZáložníkAndrigo
8ZáložníkLee Yeong-Jae7.0
18ZáložníkJeon Jin-Woo7.23G
9ÚtočníkTiago Orobó7.04G2A
FC Seoul4-4-1-1
31BrankárKang Hyeon-Mu6.5
98ObrancaYoon Jong-Gyu
5ObrancaYazan Al Arab6.91A
30ObrancaKim Ju-Sung7.0
15ObrancaKang Sang-Woo
39ZáložníkKang Ju-Hyeok6.3
29ZáložníkRyu Jae-Moon6.71G
8ZáložníkLee Seung-Mo6.91G1A
19ZáložníkLucas Silva7.03G
10ÚtočníkJ. Lingard7.57G2A
90ÚtočníkS. Iljutcenko

Prehľad zápasu

Jeonbuk Motors a FC Seoul remizovali 0:0. Zápas sa hral v K League 1 2024. Bolo udelených 5 žltých kariet. Jeonbuk Motors mal 56% držanie lopty, FC Seoul mal 44%. Jeonbuk Motors mal 9 striel (3 na bránu), FC Seoul mal 6 (1 na bránu). Jeonbuk Motors urobil 5 striedaní, FC Seoul urobil 5.

Rivalita od 2016

Jeonbuk Motors vs FC Seoul vzájomné výsledky

31 stretnutí
Jeonbuk Motors
22
výhier
Remízy
6
FC Seoul
3
výhier
Góly spolu
93 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
19/31 · 61%
Nad 2,5
16/31 · 52%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 34 v 2021

Aktuálna forma

Jeonbuk Motors

WWDWDL

FC Seoul

LLDLDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026