Korea Republic · Futbal
Hong Jeong-Ho — Aktuálna sezóna
Hong Jeong-Ho má v tejto sezóne 32 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
32
Štarty
1291
Min
0
Góly
0
Asistencie
5
Strely
3
Strely na bránu
2
Kľúčové prihrávky
47%
Presnosť prihrávok %
11
Súboje
11
Bloky
11
Zachytenia
42
Súboje (vyhrané)
6
Fauly
4
Žlté karty
0
Červené karty
7.0
Hodnotenie
Hong Jeong-Ho — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jeonbuk Motors0Góly | 2025 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min14 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2025 | SúťažK League 1 | Štarty31 | Góly0 | Asistencie0 | Min1277 | 4 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2024 | SúťažK League 1 | Štarty19 | Góly0 | Asistencie0 | Min1505 | 4 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2024 | SúťažAFC Champions League Two | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2023 | SúťažK League 1 | Štarty22 | Góly0 | Asistencie— | Min1497 | 4 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors1Góly | 2023 | SúťažAFC Champions League | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min540 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2023 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors1Góly | 2022 | SúťažK League 1 | Štarty19 | Góly1 | Asistencie1 | Min1617 | 4 | 1 | Hodnotenie7.2 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2022 | SúťažAFC Champions League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min386 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Jeonbuk Motors2Góly | 2021 | SúťažK League 1 | Štarty36 | Góly2 | Asistencie1 | Min3116 | 3 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors1Góly | 2021 | SúťažAFC Champions League | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min556 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Jeonbuk Motors1Góly | 2020 | SúťažK League 1 | Štarty22 | Góly1 | Asistencie1 | Min1861 | 3 | 1 | Hodnotenie6.9 |
Jeonbuk Motors0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2020 | SúťažAFC Champions League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Jeonbuk Motors2Góly | 2019 | SúťažK League 1 | Štarty30 | Góly2 | Asistencie— | Min2588 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2019 | SúťažAFC Champions League | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min660 | 2 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Jeonbuk Motors1Góly | 2018 | SúťažK League 1 | Štarty25 | Góly1 | Asistencie— | Min2039 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2018 | SúťažKorea Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonbuk Motors0Góly | 2018 | SúťažAFC Champions League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie1 | Min480 | 3 | 0 | Hodnotenie7.3 |
South Korea1Góly | 2018 | SúťažWorld Cup - Qualification Asia | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min426 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2018 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jiangsu Suning1Góly | 2017 | SúťažSuper League | Štarty12 | Góly1 | Asistencie— | Min1036 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Jiangsu Suning2Góly | 2017 | SúťažAFC Champions League | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min540 | 0 | 0 | Hodnotenie7.6 |
South Korea0Góly | 2017 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min86 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jiangsu Suning2Góly | 2016 | SúťažSuper League | Štarty12 | Góly2 | Asistencie— | Min896 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
South Korea0Góly | 2016 | SúťažFriendlies | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min188 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Augsburg2Góly | 2015 | SúťažBundesliga | Štarty23 | Góly2 | Asistencie— | Min1714 | 4 | 0 | Hodnotenie7.0 |
FC Augsburg0Góly | 2015 | SúťažDFB Pokal | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min300 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Augsburg1Góly | 2015 | SúťažUEFA Europa League | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min139 | 1 | 0 | Hodnotenie7.3 |
FC Augsburg0Góly | 2015 | SúťažClub Friendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2015 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min100 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Augsburg0Góly | 2014 | SúťažBundesliga | Štarty17 | Góly0 | Asistencie— | Min938 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
FC Augsburg0Góly | 2014 | SúťažDFB Pokal | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2014 | SúťažAFC World Cup Qualifiers | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min431 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2014 | SúťažWorld Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min253 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2014 | SúťažFriendlies | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min285 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Augsburg0Góly | 2013 | SúťažBundesliga | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min771 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Jeju United FC1Góly | 2013 | SúťažK League 1 | Štarty11 | Góly1 | Asistencie— | Min724 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
FC Augsburg0Góly | 2013 | SúťažDFB Pokal | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeju United FC0Góly | 2013 | SúťažKorea Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2013 | SúťažEAFF E-1 Football Championship | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea1Góly | 2013 | SúťažFriendlies | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min540 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeju United FC0Góly | 2012 | SúťažK League 1 | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min775 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Jeju United FC0Góly | 2011 | SúťažK League 1 | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min1440 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Jeju United FC0Góly | 2011 | SúťažAFC Champions League Elite | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min533 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2011 | SúťažAsian Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min142 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2011 | SúťažFriendlies | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min350 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Jeju United FC1Góly | 2010 | SúťažK League 1 | Štarty16 | Góly1 | Asistencie— | Min1436 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Jeju United FC0Góly | 2010 | SúťažK League Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min396 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Korea Republic U231Góly | 2010 | SúťažAsian Games | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min600 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2010 | SúťažFriendlies | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min223 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Korea Republic U200Góly | 2009 | SúťažFIFA U20 World Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Hong Jeong-Ho zaznamenal 22 gólov a 4 asistencií v 457 zápasoch počas 17 sezón. Kariéra zahŕňa 7 klubov vrátane Jeonbuk Motors, South Korea, Jiangsu Suning. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '09 ★ | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Zápasy | 5 | 16 | 16 | 9 | 16 | 17 | 23 | 12 | 12 | 25 | 30 | 22 | 36 | 19 | 22 | 19 | 1 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 67% |
| Min | 450 | 1,436 | 1,440 | 775 | 771 | 938 | 1,714 | 896 | 1,036 | 2,039 | 2,588 | 1,861 | 3,116 | 1,617 | 1,497 | 1,505 | 14 |
| Žlté karty | — | 2 | — | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | 2 | 6 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | — |
| Červené karty | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | 1 | — | — | — |
Jeonbuk Motors — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 06. 12. 2025 | Gwangju FC | 1 - 2 | Jeonbuk Motors | FA Cup |
| 30. 11. 2025 | Jeonbuk Motors | 2 - 1 | FC Seoul | K League 1 |
| 22. 11. 2025 | Pohang Steelers | 0 - 0 | Jeonbuk Motors | K League 1 |
| 08. 11. 2025 | Jeonbuk Motors | 3 - 1 | Daejeon Citizen | K League 1 |
| 01. 11. 2025 | Gangwon FC | 0 - 0 | Jeonbuk Motors | K League 1 |
Jeonbuk Motors — Káder
Hong Jeong-Ho — Trofeje
Hong Jeong-Ho má 19 záznamov o trofejach s 8 získanými titulmi vrátane Korea Cup, K League 1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Korea Cup | 2023 | Korea Republic | 2nd Place |
| K League 1 | 2022 | Korea Republic | 2nd Place |
| Korea Cup | 2022 | Korea Republic | Winner |
| K League 1 | 2021 | Korea Republic | Winner |
| K League 1 | 2020 | Korea Republic | Winner |
| Korea Cup | 2020 | Korea Republic | Winner |
| K League 1 | 2019 | Korea Republic | Winner |
| K League 1 | 2018 | Korea Republic | Winner |
| Super Cup | 2017 | China PR | 2nd Place |
| Chinese Super League | 2016 | China PR | 2nd Place |
| FA Cup | 2016 | China PR | 2nd Place |
| K League 1 | 2010 | Korea Republic | 2nd Place |
| K League 1 | — | Korea Republic | Winner |
| K League 1 | — | Korea Republic | 2nd Place |
| Chinese Super League | — | China PR | 2nd Place |
| FA Cup | — | China PR | 2nd Place |
| Super Cup | — | China PR | 2nd Place |
| Korea Cup | — | Korea Republic | Winner |
| Korea Cup | — | Korea Republic | 2nd Place |
Hong Jeong-Ho — História prestupov
Hong Jeong-Ho má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026