Menu

Hannover 96 vs Preu En Munster

Heinz-von-Heiden-Arena, Hannover3. mája 2026 o 13:30
Rozhodca: F. Lechner
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hannover 96
Preußen Münster
Výkop
13′Niko Koulis
25′
I. Rondic

asistencia: M. Schulz

28′Shin Yamada
39′
S. Yamada

asistencia: I. Rondic

M. Bundu

asistencia: D. Yokota

45′
M. Bundu

asistencia: W. Taibi

45′
Polčas
B. TomiakS. T. Thordarson
46′
46′
S. YamadaL. Lokotsch
61′Charalampos Makridis
66′Marvin Schulz
M. BunduH. Chakroun
69′
71′
M. SchulzT. Raschl
71′
J. HeuerP. Jaeckel
B. KallmanH. Nielsen
77′
D. YokotaW. Kokolo
77′
K. OudenneH. Matsuda
77′
84′
Y. BouchamaO. Vilhelmsson
S. T. Thordarson

asistencia: H. Matsuda

85′
90+6′Paul Jaeckel
90+2′Jano Ter-Horst
90′
J. Hendrix
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal8
5Shots off Goal3
19Total Shots16
7Blocked Shots5
14Shots insidebox11
5Shots outsidebox5
11Fouls18
10Corner Kicks6
0Offsides1
69%Ball Possession31%
0Yellow Cards6
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
515Total passes222
457Passes accurate153
89%Passes %69%
1.96expected_goals1.76
-0.41goals_prevented-0.41

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hannover 96 je 6.90, v porovnaní s 6.69 u Preußen Münster. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hannover 96 je E. Leopold (7.35), u Preußen Münster je to J. Schenk (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hannover 96 prispeli v tejto sezóne 36 gólmi a 24 asistenciami, na čele s B. Kallman (14G). U Preußen Münster je to 15 gólov a 12 asistencií s lídrom J. Hendrix (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hannover 96 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Preußen Münster má 4 obrancov s priemerom 6.60. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hannover 96 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 4 u Preußen Münster s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hannover 96 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.91, v porovnaní s 2 u Preußen Münster s priemerom 6.74. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Hannover 96 a 78% u Preußen Münster. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hannover 96 nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 52 u Preußen Münster. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hannover 96 je 24.1 (najmladší: N. Aseko-Nkili (20), najstarší: M. Bundu (28)), zatiaľ čo Preußen Münster má priemer 26.8 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: J. Hendrix (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hannover 96 majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 22 u Preußen Münster. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hannover 963-3-1-34-3-1-2Preußen Münster
GKDEFMIDFWD
1Noll17Allgeier3Tomiak20Okon15Aseko-N.8Leopold29Oudenne26Taibi7Bundu9Kallman18Yokota1Schenk27Horst22Heuer24Koulis14Makridis20Hendrix16Paetow5Bouchama10Schulz29Rondic9Yamada

Náhradníci

Tréner: Christian Titz

Náhradníci

Tréner: Kieran Schulze-Marmeling

Hannover 96Sila pozíciíPreußen Münster
6.90
Ø Hodnotenie
6.69
7.13Brankár (1 v 1)6.92
0G 1A0G 0A
6.83Obranca (3 v 4)6.60
5G 0A4G 4A
6.89Záložník (4 v 4)6.71
8G 14A7G 6A
6.91Útočník (3 v 2)6.74
23G 9A4G 2A
Hannover 963-3-1-3
1BrankárN. Noll7.11A
17ObrancaB. Allgeier6.7
3ObrancaB. Tomiak7.13G
20ObrancaI. Okon6.72G
15ZáložníkN. Aseko-Nkili6.83G5A
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
29ZáložníkK. Oudenne6.82G2A
26ZáložníkW. Taibi6.63A
7ÚtočníkM. Bundu6.94G4A
9ÚtočníkB. Kallman6.814G1A
18ÚtočníkD. Yokota7.05G4A
Preußen Münster4-3-1-2
1BrankárJ. Schenk6.9
27ObrancaJ. ter Horst6.51G3A
22ObrancaJ. Heuer6.83G
24ObrancaN. Koulis6.5
14ObrancaC. Makridis6.61A
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
16ZáložníkT. Paetow6.8
5ZáložníkY. Bouchama6.72G1A
10ZáložníkM. Schulz6.61G3A
29ÚtočníkI. Rondic6.92G2A
9ÚtočníkS. Yamada6.62G

Prehľad zápasu

Hannover 96 a Preußen Münster remizovali 3:3. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: I. Rondic 25′, S. Yamada 39′, M. Bundu 45′, M. Bundu 45′, S. T. Thordarson 85′, J. Hendrix 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Hannover 96 mal 69% držanie lopty, Preußen Münster mal 31%. Hannover 96 mal 19 striel (7 na bránu), Preußen Münster mal 16 (8 na bránu). Očakávané góly: Hannover 96 1.96 — Preußen Münster 1.76. Hannover 96 urobil 5 striedaní, Preußen Münster urobil 4.

Rivalita od 2024

Hannover 96 vs Preußen Münster vzájomné výsledky

3 stretnutí
Hannover 96
0
výhier
Remízy
3
Preußen Münster
0
výhier
Góly spolu
8 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Hannover 96

DWDWDW

Preußen Münster

DLLDDL

Predpoveď zápasu

Hannover 96

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Preußen Münster

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hannover 96 or draw

85%Forma15%
67%Útok33%
77%Obrana23%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy

12 stávkových kancelárií

Najlepší kurz

Hannover 96

1.45

Betano

Remíza

5.16

Pinnacle

Preußen Münster

7.32

Pinnacle

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hannover 960výhry
4remízy4 stretnutí
Preußen Münster0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

75%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (67%) — kurzy môžu podceňovať Preußen Münster.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 71.4%Remíza 19.0%Hostia 16.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.405.256.00
Max1.405.256.00
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 37.0%
Trhový favorit:Hannover 96 · Jasný favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Hannover 96 (71%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hannover 96Polčas:22Preußen Münster
19Strely16
7Strely na bránu8

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/05/26Hannover 963–3Preußen Münster1.40/5.25/6.00
05/12/25Preußen Münster2–2Hannover 964.20/4.00/1.75
26/01/25Hannover 962–2Preußen Münster1.67/3.87/4.86
11/08/24Preußen Münster0–0Hannover 963.14/3.72/2.09

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Vonkajšia bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026