Menu

Preu En Munster vs Arminia Bielefeld

LVM-Preußenstadion, Munster25. apríla 2026 o 13:00
Rozhodca: Sascha Stegemann
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Preußen Münster
Arminia Bielefeld
Výkop
Y. Bouchama
2′
11′
T. Momuluh

asistencia: T. Handwerker

16′
R. Uldrikis

asistencia: T. Handwerker

Marvin Schulz23′
34′
M. Corboz

asistencia: R. Uldrikis

Polčas
M. KirkeskovJ. Mees
46′
M. SchulzS. Yamada
46′
Rico Preissinger54′
R. PreissingerT. Paetow
58′
Jannis Heuer69′
J. HeuerL. Lokotsch
73′
74′
J. GrodowskiM. Worl
75′
T. MomuluhN. Sarenren Bazee
81′
R. UldrikisS. Telalovic
81′
S. RussoM. Grosser
J. HendrixO. Batista Meier
86′
M. Grosser

Own Goal

86′
90+4′
J. RocheltS. Schreck
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
10Shots off Goal4
17Total Shots12
2Blocked Shots4
12Shots insidebox7
5Shots outsidebox5
17Fouls9
7Corner Kicks1
1Offsides1
61%Ball Possession39%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
397Total passes246
298Passes accurate156
75%Passes %63%
1.86expected_goals1.24
-0.81goals_prevented-0.81

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Preußen Münster je 6.70, v porovnaní s 6.87 u Arminia Bielefeld. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Preußen Münster je J. Schenk (6.92), u Arminia Bielefeld je to T. Handwerker (7.25).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Preußen Münster prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 15 asistenciami, na čele s J. Hendrix (4G). U Arminia Bielefeld je to 29 gólov a 22 asistencií s lídrom J. Grodowski (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Preußen Münster nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Arminia Bielefeld má 4 obrancov s priemerom 6.99. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Preußen Münster nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 3 u Arminia Bielefeld s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Preußen Münster nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.86, v porovnaní s 3 u Arminia Bielefeld s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Preußen Münster a 73% u Arminia Bielefeld. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Preußen Münster nazbierali v tejto sezóne 59 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Arminia Bielefeld. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Preußen Münster je 27.5 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: M. Kirkeskov (34)), zatiaľ čo Arminia Bielefeld má priemer 26.5 (najmladší: F. Hagmann (21), najstarší: R. Knoche (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Preußen Münster majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 21 u Arminia Bielefeld. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Preußen Münster4-2-3-14-3-3Arminia Bielefeld
GKDEFMIDFWD
1Schenk27Horst22Heuer24Koulis2Kirkesk.20Hendrix21Preissi.14Makridis10Schulz5Bouchama29Rondic1Kersken2Hagmann5Bauer31Knoche29Handwer.6Corboz21Russo22Rochelt14Momuluh28Uldrikis11Grodows.

Náhradníci

Tréner: Kieran Schulze-Marmeling

Náhradníci

Tréner: Michel Kniat

Preußen MünsterSila pozíciíArminia Bielefeld
6.70
Ø Hodnotenie
6.87
6.92Brankár (1 v 1)6.86
0G 0A0G 0A
6.63Obranca (4 v 4)6.99
4G 4A7G 7A
6.67Záložník (5 v 3)6.76
7G 9A5G 6A
6.86Útočník (1 v 3)6.83
2G 2A17G 9A
Preußen Münster4-2-3-1
1BrankárJ. Schenk6.9
27ObrancaJ. ter Horst6.51G3A
22ObrancaJ. Heuer6.83G
24ObrancaN. Koulis6.5
2ObrancaM. Kirkeskov6.71A
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
21ZáložníkR. Preissinger6.72A
14ZáložníkC. Makridis6.61A
10ZáložníkM. Schulz6.61G3A
5ZáložníkY. Bouchama6.72G1A
29ÚtočníkI. Rondic6.92G2A
Arminia Bielefeld4-3-3
1BrankárJ. Kersken6.9
2ObrancaF. Hagmann6.6
5ObrancaM. Bauer7.01G
31ObrancaR. Knoche7.02G
29ObrancaT. Handwerker7.34G7A
6ZáložníkM. Corboz6.73G3A
21ZáložníkS. Russo7.11G1A
22ZáložníkJ. Rochelt6.51G2A
14ÚtočníkT. Momuluh6.84G5A
28ÚtočníkR. Uldrikis6.83G2A
11ÚtočníkJ. Grodowski6.910G2A

Prehľad zápasu

Arminia Bielefeld zdolal Preußen Münster 3:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: Y. Bouchama 2′, T. Momuluh 11′, R. Uldrikis 16′, M. Corboz 34′, M. Grosser 86′ (o.g.). Bolo udelených 3 žltých kariet. Preußen Münster mal 61% držanie lopty, Arminia Bielefeld mal 39%. Preußen Münster mal 17 striel (5 na bránu), Arminia Bielefeld mal 12 (4 na bránu). Očakávané góly: Preußen Münster 1.86 — Arminia Bielefeld 1.24. Preußen Münster urobil 5 striedaní, Arminia Bielefeld urobil 5.

Rivalita od 2011

Preußen Münster vs Arminia Bielefeld vzájomné výsledky

9 stretnutí
Preußen Münster
4
výhier
Remízy
3
Arminia Bielefeld
2
výhier
Góly spolu
27 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
6/9 · 67%
Nad 2,5
7/9 · 78%

Aktuálna forma

Preußen Münster

DLLDDL

Arminia Bielefeld

DWDLWL

Predpoveď zápasu

Preußen Münster

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Arminia Bielefeld

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Arminia Bielefeld

29%Forma71%
22%Útok78%
46%Obrana54%
60%Vzájomné zápasy40%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Preußen Münster1výhry
0remízy2 stretnutí
Arminia Bielefeld1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4

Priemerný počet gólov na zápas

100%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (30%) — kurzy môžu podceňovať Arminia Bielefeld.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 32.3%Remíza 27.8%Hostia 46.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.103.602.15
Max3.103.602.15
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 48.1%
Trhový favorit:Arminia Bielefeld · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Arminia Bielefeld
Výsledok vs. Trh: Arminia Bielefeld (47%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Preußen MünsterPolčas:13Arminia Bielefeld
17Strely12
5Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Preußen Münster2–3Arminia Bielefeld3.10/3.60/2.15
30/11/25Arminia Bielefeld1–2Preußen Münster1.80/3.80/4.00

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Vonkajšia bilancia: Arminia Bielefeld

V 187R 147P 174
Nad 2,553
Goals scored757

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026