Menu

Karlsruher Sc vs Hannover 96

BBBank Wildpark, Karlsruhe25. apríla 2026 o 13:00
13
Rozhodca: Konrad Oldhafer
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Karlsruher SC
Hannover 96
Výkop
18′
M. Bundu

asistencia: W. Taibi

F. Schleusener

asistencia: D. Herold

44′
Polčas
46′
M. NeubauerK. Oudenne
46′
N. Aseko-NkiliH. Chakroun
54′Ime Okon
60′
B. KallmanD. Yokota
VAR
63′Penalty cancelled
N. RappA. Muller
66′
S. AmbrosiusP. Scholl
66′
F. SchleusenerL. Ben Farhat
72′
75′
M. BunduH. Nielsen
75′
H. MatsudaW. Kokolo
S. JungR. Pinto Pedrosa
79′
P. ForsterD. Burnic
80′
82′
K. Oudenne

asistencia: D. Yokota

Marvin Wanitzek90+10′
VAR
90+7′Penalty confirmed
90′
D. Yokota

Penalty

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
5Shots off Goal1
8Total Shots10
1Blocked Shots3
5Shots insidebox6
3Shots outsidebox4
13Fouls3
3Corner Kicks2
1Offsides2
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
488Total passes506
416Passes accurate428
85%Passes %85%
0.88expected_goals1.15
-0.59goals_prevented-0.59

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Karlsruher SC je 6.80, v porovnaní s 6.87 u Hannover 96. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Karlsruher SC je M. Wanitzek (7.43), u Hannover 96 je to E. Leopold (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Karlsruher SC prispeli v tejto sezóne 32 gólmi a 23 asistenciami, na čele s M. Wanitzek (15G). U Hannover 96 je to 34 gólov a 24 asistencií s lídrom B. Kallman (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Karlsruher SC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo Hannover 96 má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Karlsruher SC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 4 u Hannover 96 s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Karlsruher SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 3 u Hannover 96 s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Karlsruher SC a 82% u Hannover 96. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Karlsruher SC nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Hannover 96. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Karlsruher SC je 28.6 (najmladší: S. Fukuda (21), najstarší: S. Jung (35)), zatiaľ čo Hannover 96 má priemer 24.3 (najmladší: N. Aseko-Nkili (20), najstarší: M. Neubauer (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Karlsruher SC majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 25 u Hannover 96. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Karlsruher SC3-5-23-3-1-3Hannover 96
GKDEFMIDFWD
1Bernat5Ambrosi.28Franke22Kobald2Jung11Forster6Rapp10Wanitzek20Herold24Schleus.13Fukuda1Noll17Allgeier8Leopold20Okon33Neubauer23Thordar.27Matsuda15Aseko-N.7Bundu9Kallman26Taibi

Náhradníci

Tréner: Christian Eichner

Náhradníci

Tréner: Christian Titz

Karlsruher SCSila pozíciíHannover 96
6.80
Ø Hodnotenie
6.87
7.01Brankár (1 v 1)7.13
0G 0A0G 1A
6.77Obranca (3 v 3)6.92
2G 2A5G 4A
6.81Záložník (5 v 4)6.86
16G 17A11G 11A
6.71Útočník (2 v 3)6.76
14G 4A18G 8A
Karlsruher SC3-5-2
1BrankárC. Bernat7.0
5ObrancaS. Ambrosius6.7
28ObrancaM. Franke6.7
22ObrancaC. Kobald6.92G2A
2ZáložníkS. Jung6.61G2A
11ZáložníkP. Forster6.62A
6ZáložníkN. Rapp6.8
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
20ZáložníkD. Herold6.66A
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
13ÚtočníkS. Fukuda6.74G
Hannover 963-3-1-3
1BrankárN. Noll7.11A
17ObrancaB. Allgeier6.7
8ObrancaE. Leopold7.33G4A
20ObrancaI. Okon6.72G
33ZáložníkM. Neubauer6.92G4A
23ZáložníkS. T. Thordarson7.03G1A
27ZáložníkH. Matsuda6.73G1A
15ZáložníkN. Aseko-Nkili6.83G5A
7ÚtočníkM. Bundu6.94G4A
9ÚtočníkB. Kallman6.814G1A
26ÚtočníkW. Taibi6.63A

Prehľad zápasu

Hannover 96 zdolal Karlsruher SC 3:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: M. Bundu 18′, F. Schleusener 44′, K. Oudenne 82′, D. Yokota 90′ (pen.). Bolo udelených 2 žltých kariet. Karlsruher SC mal 50% držanie lopty, Hannover 96 mal 50%. Karlsruher SC mal 8 striel (2 na bránu), Hannover 96 mal 10 (6 na bránu). Očakávané góly: Karlsruher SC 0.88 — Hannover 96 1.15. Karlsruher SC urobil 5 striedaní, Hannover 96 urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Stefán Teitur Þórðarson 63′), Penalty confirmed (Husseyn Chakroun 90′).

Rivalita od 2016

Karlsruher SC vs Hannover 96 vzájomné výsledky

17 stretnutí
Karlsruher SC
6
výhier
Remízy
3
Hannover 96
8
výhier
Góly spolu
46 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
6/17 · 35%
Nad 2,5
8/17 · 47%

Aktuálna forma

Karlsruher SC

WLLWLW

Hannover 96

DWDWDW

Predpoveď zápasu

Karlsruher SC

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hannover 96

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Hannover 96

40%Forma60%
50%Útok50%
31%Obrana69%
29%Vzájomné zápasy71%

Zranenia a stopky

Karlsruher SC

  • OtáznyE. Sihlaroğlu

Hannover 96

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Hannover 96 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Karlsruher SC3výhry
1remízy10 stretnutí
Hannover 966výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (24%) — kurzy môžu podceňovať Karlsruher SC.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 25.6%Remíza 24.4%Hostia 55.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.904.101.80
Max3.904.101.80
Nad 2,5: 66.7%Pod 2,5: 40.0%
Trhový favorit:Hannover 96 · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

Hannover 96
Výsledok vs. Trh: Hannover 96 (56%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Karlsruher SCPolčas:11Hannover 96
8Strely10
2Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Karlsruher SC1–3Hannover 963.90/4.10/1.80
28/11/25Hannover 963–0Karlsruher SC1.45/4.75/5.75
04/04/25Karlsruher SC1–0Hannover 963.19/3.53/2.23
02/11/24Hannover 962–1Karlsruher SC2.00/3.68/3.46
12/05/24Karlsruher SC1–2Hannover 961.99/3.94/3.29
08/12/23Hannover 962–2Karlsruher SC2.04/3.63/3.42
06/05/23Karlsruher SC2–1Hannover 961.73/4.06/4.35
30/10/22Hannover 961–0Karlsruher SC2.49/3.40/2.80
29/04/22Hannover 962–0Karlsruher SC1.90/3.78/3.84
27/11/21Karlsruher SC4–0Hannover 962.35/3.50/2.94

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Vonkajšia bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026