Menu

1 Fc Nurnberg vs Dynamo Dresden

Max-Morlock-Stadion, Nuremberg11. apríla 2026 o 13:00
Rozhodca: F. Bickel

Udalosti zápasu

1. FC Nürnberg
Dynamo Dresden
Výkop
Polčas
55′
H. Koudossou

Own Goal

R. NzingoulaF. O. Becker
62′
T. BaackR. Lubach
62′
63′Jason Ceka
72′
V. VermeijC. Daferner
72′
J. CekaJ. Lemmer
P. ScobelA. Grimaldi
76′
H. KoudossouJ. von der Hitz
76′
78′
L. HerrmannL. Bunning
78′
T. MenzelC. Kammerknecht
83′
B. Bobzien

asistencia: J. Lemmer

89′
B. BobzienN. Froling
A. MarkhievM. Soldic
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
13Shots off Goal3
16Total Shots9
1Blocked Shots4
11Shots insidebox6
5Shots outsidebox3
9Fouls11
5Corner Kicks4
0Offsides0
54%Ball Possession46%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
467Total passes413
399Passes accurate333
85%Passes %81%
1.06expected_goals0.64
0.47goals_prevented0.47

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Nürnberg je —, v porovnaní s 6.81 u Dynamo Dresden. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Nürnberg je —, u Dynamo Dresden je to B. Bobzien (7.03).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Nürnberg prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Dynamo Dresden je to 20 gólov a 19 asistencií s lídrom V. Vermeij (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Nürnberg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Dynamo Dresden má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Nürnberg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom —, oproti 5 u Dynamo Dresden s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Nürnberg nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Dynamo Dresden s priemerom 6.99. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u 1. FC Nürnberg a 79% u Dynamo Dresden. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Nürnberg nazbierali v tejto sezóne 0 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Dynamo Dresden. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Nürnberg je — (najmladší: —, najstarší: —), zatiaľ čo Dynamo Dresden má priemer 24.3 (najmladší: F. Muller (19), najstarší: V. Vermeij (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Nürnberg majú priemerne 0 ligových štartov, oproti 19 u Dynamo Dresden. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Nürnberg4-4-24-1-4-1Dynamo Dresden
GKDEFMIDFWD
1Reichert8Koudoss.4Gruber24Lochosh.21Yilmaz22Nzingou.10Justvan6Markhiev5Baack39Scobel23Zoma1Schreib.32Sterner13Pauli42Muller19Rossipal29Boeder7Ceka24Menzel8Herrmann20Bobzien9Vermeij

Náhradníci

Tréner: Miroslav Klose

Náhradníci

Tréner: Thomas Stamm

1. FC NürnbergSila pozíciíDynamo Dresden
Ø Hodnotenie
6.81
Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
Obranca (4 v 4)6.76
0G 0A4G 9A
Záložník (4 v 5)6.77
0G 0A7G 8A
Útočník (2 v 1)6.99
0G 0A9G 2A
1. FC Nürnberg4-4-2
1BrankárJ. Reichert
8ObrancaH. Koudossou
4ObrancaF. Gruber
24ObrancaL. Lochoshvili
21ObrancaB. Yilmaz
22ZáložníkR. Nzingoula
10ZáložníkJ. Justvan
6ZáložníkA. Markhiev
5ZáložníkT. Baack
39ÚtočníkP. Scobel
23ÚtočníkM. A. Zoma
Dynamo Dresden4-1-4-1
1BrankárT. Schreiber6.9
32ObrancaJ. Sterner6.73A
13ObrancaJ. Pauli6.61A
42ObrancaF. Muller6.8
19ObrancaA. Rossipal7.04G5A
29ZáložníkL. Boeder6.71A
7ZáložníkJ. Ceka6.92G1A
24ZáložníkT. Menzel6.5
8ZáložníkL. Herrmann6.71G1A
20ZáložníkB. Bobzien7.04G5A
9ÚtočníkV. Vermeij7.09G2A

Prehľad zápasu

Dynamo Dresden zdolal 1. FC Nürnberg 2:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: H. Koudossou 55′ (o.g.), B. Bobzien 83′. Bolo udelených 2 žltých kariet. 1. FC Nürnberg mal 54% držanie lopty, Dynamo Dresden mal 46%. 1. FC Nürnberg mal 16 striel (2 na bránu), Dynamo Dresden mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: 1. FC Nürnberg 1.06 — Dynamo Dresden 0.64. 1. FC Nürnberg urobil 5 striedaní, Dynamo Dresden urobil 5.

Rivalita od 2016

1. FC Nürnberg vs Dynamo Dresden vzájomné výsledky

9 stretnutí
1. FC Nürnberg
5
výhier
Remízy
3
Dynamo Dresden
1
výhier
Góly spolu
19 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
6/9 · 67%
Nad 2,5
3/9 · 33%

Aktuálna forma

1. FC Nürnberg

DWDLDW

Dynamo Dresden

WLWWLL

Predpoveď zápasu

1. FC Nürnberg

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Dynamo Dresden

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : 1. FC Nürnberg or draw

50%Forma50%
38%Útok62%
54%Obrana46%
93%Vzájomné zápasy7%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Nürnberg5výhry
3remízy10 stretnutí
Dynamo Dresden2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.1

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 47.6%Remíza 27.8%Hostia 30.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.103.603.25
Max2.103.603.25
Nad 2,5: 58.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:1. FC Nürnberg · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Dynamo Dresden
Výsledok vs. Trh: 1. FC Nürnberg (48%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC NürnbergPolčas:00Dynamo Dresden
16Strely9
2Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/261. FC Nürnberg0–2Dynamo Dresden2.10/3.60/3.25
07/11/25Dynamo Dresden1–21. FC Nürnberg2.50/3.60/2.60
20/03/221. FC Nürnberg1–1Dynamo Dresden1.89/3.59/4.05
17/10/21Dynamo Dresden0–11. FC Nürnberg2.83/3.28/2.55
20/12/191. FC Nürnberg2–0Dynamo Dresden1.64/4.09/4.85
27/07/19Dynamo Dresden0–11. FC Nürnberg2.95/3.26/2.42
22/10/171. FC Nürnberg2–1Dynamo Dresden2.00/3.55/3.67
31/03/18Dynamo Dresden1–11. FC Nürnberg2.45/3.39/2.83
06/08/16Dynamo Dresden1–11. FC Nürnberg2.59/3.27/2.74
29/01/171. FC Nürnberg1–2Dynamo Dresden2.40/3.38/2.89

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Nürnberg

V 243R 161P 206
Nad 2,553
Goals scored887

Vonkajšia bilancia: Dynamo Dresden

V 112R 103P 157
Nad 2,553
Goals scored460

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026