Menu

Fc Schalke 04 vs Karlsruher Sc

Veltins Arena, Gelsenkirchen5. apríla 2026 o 13:30
10
Rozhodca: R. Hempel
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Schalke 04
Karlsruher SC
Výkop
17′Andreas Müller
Kenan Karaman20′
Polčas
D. LjubicicC. Gomis
64′
64′
D. BurnicS. Jung
64′
L. Ben FarhatS. Fukuda
Christian Gomis68′
K. Karaman

asistencia: M. N'Diaye

72′
76′
C. KobaldP. Forster
76′
A. MullerKwon Hyeok-Kyu
K. KaramanJ. Bachmann
77′
Mertcan Ayhan79′
M. SyllaB. Lasme
85′
A. AouchicheA. Gantenbein
85′
86′
R. Pinto PedrosaR. Simic
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal1
8Shots off Goal2
24Total Shots4
11Blocked Shots1
14Shots insidebox3
10Shots outsidebox1
13Fouls8
2Corner Kicks3
3Offsides4
53%Ball Possession47%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
481Total passes430
387Passes accurate319
80%Passes %74%
1.80expected_goals0.15
0.32goals_prevented0.32

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Schalke 04 je 6.97, v porovnaní s 6.80 u Karlsruher SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Schalke 04 je A. Aouchiche (7.42), u Karlsruher SC je to M. Wanitzek (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Schalke 04 prispeli v tejto sezóne 33 gólmi a 21 asistenciami, na čele s K. Karaman (14G). U Karlsruher SC je to 35 gólov a 24 asistencií s lídrom M. Wanitzek (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Schalke 04 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Karlsruher SC má 3 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Schalke 04 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 5 u Karlsruher SC s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Schalke 04 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 2 u Karlsruher SC s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u FC Schalke 04 a 78% u Karlsruher SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Schalke 04 nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 46 u Karlsruher SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Schalke 04 je 26.2 (najmladší: M. Ayhan (19), najstarší: L. Karius (32)), zatiaľ čo Karlsruher SC má priemer 26.3 (najmladší: R. Pinto Pedrosa (18), najstarší: F. Schleusener (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Schalke 04 majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 26 u Karlsruher SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Schalke 044-2-3-13-1-4-2Karlsruher SC
GKDEFMIDFWD
1Karius5Becker43Ayhan4Kurucay16N'Diaye23El-Faou.6Schalle.21Ljubicic19Karaman24Aouchic.9Sylla1Bernat5Ambrosi.28Franke22Kobald16Muller36Pedrosa7Burnic10Wanitzek20Herold24Schleus.19Farhat

Náhradníci

Tréner: Miron Muslic

Náhradníci

Tréner: Christian Eichner

FC Schalke 04Sila pozíciíKarlsruher SC
6.97
Ø Hodnotenie
6.80
7.10Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 3)6.77
4G 3A2G 2A
7.05Záložník (5 v 5)6.77
22G 16A17G 16A
6.61Útočník (1 v 2)6.79
7G 2A16G 6A
FC Schalke 044-2-3-1
1BrankárL. Karius7.1
5ObrancaT. Becker7.01A
43ObrancaM. Ayhan6.8
4ObrancaH. Kurucay7.14G
16ObrancaM. N'Diaye6.82A
23ZáložníkS. El-Faouzi7.02G5A
6ZáložníkR. Schallenberg6.91A
21ZáložníkD. Ljubicic7.04G3A
19ZáložníkK. Karaman7.014G5A
24ZáložníkA. Aouchiche7.42G2A
9ÚtočníkM. Sylla6.67G2A
Karlsruher SC3-1-4-2
1BrankárC. Bernat7.0
5ObrancaS. Ambrosius6.7
28ObrancaM. Franke6.7
22ObrancaC. Kobald6.92G2A
16ZáložníkA. Muller6.71A
36ZáložníkR. Pinto Pedrosa6.71G1A
7ZáložníkD. Burnic6.61G1A
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
20ZáložníkD. Herold6.66A
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
19ÚtočníkL. Ben Farhat6.86G2A

Prehľad zápasu

FC Schalke 04 zdolal Karlsruher SC 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: K. Karaman 72′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Schalke 04 mal 53% držanie lopty, Karlsruher SC mal 47%. FC Schalke 04 mal 24 striel (5 na bránu), Karlsruher SC mal 4 (1 na bránu). Očakávané góly: FC Schalke 04 1.80 — Karlsruher SC 0.15. FC Schalke 04 urobil 4 striedaní, Karlsruher SC urobil 5.

Rivalita od 2011

FC Schalke 04 vs Karlsruher SC vzájomné výsledky

8 stretnutí
FC Schalke 04
2
výhier
Remízy
2
Karlsruher SC
4
výhier
Góly spolu
18 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
4/8 · 50%
Nad 2,5
4/8 · 50%

Aktuálna forma

FC Schalke 04

WWWWWD

Karlsruher SC

WLLWLW

Predpoveď zápasu

FC Schalke 04

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Karlsruher SC

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Karlsruher SC

47%Forma53%
45%Útok55%
56%Obrana44%
29%Vzájomné zápasy71%

Zranenia a stopky

FC Schalke 04

Karlsruher SC

  • OtáznyE. Sihlaroğlu

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

FC Schalke 042výhry
2remízy8 stretnutí
Karlsruher SC4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.1

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (50%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (63%) — kurzy môžu podceňovať Karlsruher SC.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 66.7%Remíza 22.2%Hostia 17.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.504.505.75
Max1.504.505.75
Nad 2,5: 62.5%Pod 2,5: 43.5%
Trhový favorit:FC Schalke 04 · Jasný favorit

Výsledok vs. Trh

FC Schalke 04
Výsledok vs. Trh: FC Schalke 04 (67%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

FC Schalke 04Polčas:00Karlsruher SC
24Strely4
5Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
05/04/26FC Schalke 041–0Karlsruher SC1.50/4.50/5.75
01/11/25Karlsruher SC2–1FC Schalke 042.80/3.10/2.60
16/02/25FC Schalke 042–1Karlsruher SC2.04/3.63/3.41
13/09/24Karlsruher SC2–0FC Schalke 041.85/3.97/3.68
31/03/24FC Schalke 040–0Karlsruher SC2.31/3.69/2.83
22/10/23Karlsruher SC3–0FC Schalke 042.30/3.81/2.79
26/02/22Karlsruher SC1–1FC Schalke 043.24/3.52/2.17
17/09/21FC Schalke 041–2Karlsruher SC1.83/3.75/4.02

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Vonkajšia bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026