Menu

1 Fc Magdeburg vs Vfl Bochum

Avnet-Arena, Magdeburg4. apríla 2026 o 13:00
41
Rozhodca: F. Prigan
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

1. FC Magdeburg
VfL Bochum
Výkop
L. Musonda

asistencia: H. Bockhorn

7′
32′
L. MorgallaO. Olsen
B. Atik

asistencia: M. Mathisen

44′
Polčas
46′
K. WatjenC. Marshall
53′Oliver Olsen
56′
P. Hofmann

asistencia: K. Miyoshi

65′Maximilian Wittek
68′Koji Miyoshi
69′
F. Alfa-RuprechtG. Holtmann
M. Zukowski

asistencia: B. Atik

71′
M. Zukowski

asistencia: R. Tachie

73′
74′
K. MiyoshiM. Kwarteng
74′
M. WittekK. Koscierski
S. GnakaC. Krempicki
76′
L. MusondaJ. Hugonet
76′
R. TachieD. Stalmach
77′
Mateusz Żukowski79′
B. AtikN. Pesch
84′
H. BockhornE. Dzogovic
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
6Shots off Goal7
12Total Shots18
0Blocked Shots5
10Shots insidebox14
2Shots outsidebox4
9Fouls11
4Corner Kicks3
1Offsides0
53%Ball Possession47%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
485Total passes418
420Passes accurate343
87%Passes %82%
2.10expected_goals1.15
-1.53goals_prevented-1.53

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Magdeburg je 6.94, v porovnaní s 6.90 u VfL Bochum. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Magdeburg je M. Zukowski (7.38), u VfL Bochum je to T. Horn (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Magdeburg prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 20 asistenciami, na čele s M. Zukowski (17G). U VfL Bochum je to 24 gólov a 18 asistencií s lídrom P. Hofmann (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Magdeburg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo VfL Bochum má 4 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Magdeburg nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 5 u VfL Bochum s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Magdeburg nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.38, v porovnaní s 1 u VfL Bochum s priemerom 7.27. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u 1. FC Magdeburg a 76% u VfL Bochum. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Magdeburg nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 58 u VfL Bochum. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Magdeburg je 27.2 (najmladší: L. Ulrich (20), najstarší: T. Muller (31)), zatiaľ čo VfL Bochum má priemer 26.5 (najmladší: C. Lenz (19), najstarší: K. Watjen (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Magdeburg majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 27 u VfL Bochum. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Magdeburg4-2-3-14-2-3-1VfL Bochum
GKDEFMIDFWD
1Reimann7Bockhorn16Mathisen5Muller19Musonda25Gnaka21Michel18Tachie8Ulrich23Atik22Zukowski1Horn39Morgalla20Loosli3Strompf32Wittek34Lenz24Pannewig23Miyoshi8Watjen29Alfa-Ru.33Hofmann

Náhradníci

Tréner: Petrik Sander

Náhradníci

Tréner: Uwe Rosler

1. FC MagdeburgSila pozíciíVfL Bochum
6.94
Ø Hodnotenie
6.90
7.16Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 4)6.90
2G 2A1G 8A
6.87Záložník (5 v 5)6.70
9G 15A11G 4A
7.38Útočník (1 v 1)7.27
17G 3A12G 6A
1. FC Magdeburg4-2-3-1
1BrankárD. Reimann7.2
7ObrancaH. Bockhorn6.81A
16ObrancaM. Mathisen7.11A
5ObrancaT. Muller6.8
19ObrancaL. Musonda6.72G
25ZáložníkS. Gnaka6.8
21ZáložníkF. Michel6.8
18ZáložníkR. Tachie6.51G1A
8ZáložníkL. Ulrich6.93G3A
23ZáložníkB. Atik7.35G11A
22ÚtočníkM. Zukowski7.417G3A
VfL Bochum4-2-3-1
1BrankárT. Horn7.4
39ObrancaL. Morgalla6.71G
20ObrancaN. Loosli6.91A
3ObrancaP. Strompf7.0
32ObrancaM. Wittek7.07A
34ZáložníkC. Lenz6.92G
24ZáložníkM. Pannewig6.72G
23ZáložníkK. Miyoshi6.73G3A
8ZáložníkK. Watjen6.72G
29ZáložníkF. Alfa-Ruprecht6.52G1A
33ÚtočníkP. Hofmann7.312G6A

Prehľad zápasu

1. FC Magdeburg zdolal VfL Bochum 4:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: L. Musonda 7′, B. Atik 44′, P. Hofmann 56′, M. Zukowski 71′, M. Zukowski 73′. Bolo udelených 5 žltých kariet. 1. FC Magdeburg mal 53% držanie lopty, VfL Bochum mal 47%. 1. FC Magdeburg mal 12 striel (6 na bránu), VfL Bochum mal 18 (6 na bránu). Očakávané góly: 1. FC Magdeburg 2.10 — VfL Bochum 1.15. 1. FC Magdeburg urobil 5 striedaní, VfL Bochum urobil 5.

Rivalita od 2018

1. FC Magdeburg vs VfL Bochum vzájomné výsledky

4 stretnutí
1. FC Magdeburg
0
výhier
Remízy
2
VfL Bochum
2
výhier
Góly spolu
10 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
2/4 · 50%
Nad 2,5
1/4 · 25%

Aktuálna forma

1. FC Magdeburg

WLWLWW

VfL Bochum

DWLWLL

Predpoveď zápasu

1. FC Magdeburg

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

VfL Bochum

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or VfL Bochum

44%Forma56%
50%Útok50%
45%Obrana55%
20%Vzájomné zápasy80%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Magdeburg1výhry
1remízy4 stretnutí
VfL Bochum2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.3

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 47.6%Remíza 27.8%Hostia 30.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.103.603.25
Max2.103.603.25
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit:1. FC Magdeburg · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

1. FC Magdeburg
Výsledok vs. Trh: 1. FC Magdeburg (48%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC MagdeburgPolčas:20VfL Bochum
12Strely18
6Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
04/04/261. FC Magdeburg4–1VfL Bochum2.10/3.60/3.25
02/11/25VfL Bochum2–01. FC Magdeburg2.30/3.60/2.88
04/05/19VfL Bochum4–21. FC Magdeburg2.76/3.41/2.49
02/12/181. FC Magdeburg0–0VfL Bochum2.86/3.25/2.48

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Magdeburg

V 52R 45P 71
Nad 2,557
Goals scored242

Vonkajšia bilancia: VfL Bochum

V 245R 155P 180
Nad 2,553
Goals scored877

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026