Menu

Hannover 96 vs Spvgg Greuther Furth

Heinz-von-Heiden-Arena, Hannover8. marca 2026 o 13:30
Rozhodca: Tom Bauer
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hannover 96
SpVgg Greuther Fürth
Výkop
32′
N. Futkeu
Polčas
D. YokotaH. Chakroun
46′
I. OkonW. Taibi
46′
M. Neubauer

asistencia: H. Chakroun

50′
Card upgrade53′
VAR
57′
J. Dehm

asistencia: N. Futkeu

Kolja Oudenne61′
E. SaadM. Bundu
64′
K. OudenneH. Matsuda
64′
71′
D. SrbenyA. Keller
Stefán Teitur Þórðarson73′
73′Jannik Dehm
S. T. ThordarsonB. Pichler
80′
80′
J. DehmL. Reich
88′
N. FutkeuG. Itter
88′
S. LtaiefK. Varela
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal7
7Shots off Goal3
24Total Shots14
8Blocked Shots4
15Shots insidebox6
9Shots outsidebox8
10Fouls9
17Corner Kicks5
3Offsides1
61%Ball Possession39%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves8
428Total passes282
355Passes accurate210
83%Passes %74%
1.94expected_goals0.96
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hannover 96 je 6.98, v porovnaní s 6.80 u SpVgg Greuther Fürth. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hannover 96 je E. Leopold (7.35), u SpVgg Greuther Fürth je to F. Klaus (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hannover 96 prispeli v tejto sezóne 35 gólmi a 23 asistenciami, na čele s B. Kallman (14G). U SpVgg Greuther Fürth je to 31 gólov a 16 asistencií s lídrom N. Futkeu (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hannover 96 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo SpVgg Greuther Fürth má 3 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hannover 96 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 4 u SpVgg Greuther Fürth s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hannover 96 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 3 u SpVgg Greuther Fürth s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Hannover 96 a 79% u SpVgg Greuther Fürth. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hannover 96 nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 39 u SpVgg Greuther Fürth. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hannover 96 je 25.2 (najmladší: I. Okon (21), najstarší: M. Neubauer (29)), zatiaľ čo SpVgg Greuther Fürth má priemer 26.5 (najmladší: S. Prufrock (20), najstarší: F. Klaus (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hannover 96 majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 21 u SpVgg Greuther Fürth. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hannover 963-3-1-33-4-2-1SpVgg Greuther Fürth
GKDEFMIDFWD
1Noll5Ghita6Nawrocki20Okon33Neubauer8Leopold29Oudenne23Thordar.18Yokota9Kallman24Saad43Prufrock15Elvedi4Ziereis5Munz23Dehm33Dietz7Srbeny13Will30Klaus47Ltaief9Futkeu

Náhradníci

Tréner: Christian Titz

Náhradníci

Tréner: Heiko Vogel

Hannover 96Sila pozíciíSpVgg Greuther Fürth
6.98
Ø Hodnotenie
6.80
7.13Brankár (1 v 1)7.00
0G 1A0G 0A
6.94Obranca (3 v 3)6.81
6G 4A1G 3A
7.01Záložník (4 v 4)6.68
10G 11A5G 2A
6.92Útočník (3 v 3)6.90
19G 7A25G 11A
Hannover 963-3-1-3
1BrankárN. Noll7.11A
5ObrancaV. Ghita6.92G1A
6ObrancaM. Nawrocki7.32G3A
20ObrancaI. Okon6.72G
33ZáložníkM. Neubauer6.92G4A
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
29ZáložníkK. Oudenne6.82G2A
23ZáložníkS. T. Thordarson7.03G1A
18ÚtočníkD. Yokota7.05G4A
9ÚtočníkB. Kallman6.814G1A
24ÚtočníkE. Saad6.92A
SpVgg Greuther Fürth3-4-2-1
43BrankárS. Prufrock7.0
15ObrancaJ. Elvedi7.01G1A
4ObrancaP. Ziereis6.71A
5ObrancaR. Munz6.71A
23ZáložníkJ. Dehm6.72G1A
33ZáložníkM. Dietz6.6
7ZáložníkD. Srbeny6.63G1A
13ZáložníkP. Will6.9
30ÚtočníkF. Klaus7.17G6A
47ÚtočníkS. Ltaief6.71G
9ÚtočníkN. Futkeu7.017G5A

Prehľad zápasu

SpVgg Greuther Fürth zdolal Hannover 96 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: N. Futkeu 32′, M. Neubauer 50′, J. Dehm 57′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Hannover 96 mal 61% držanie lopty, SpVgg Greuther Fürth mal 39%. Hannover 96 mal 24 striel (9 na bránu), SpVgg Greuther Fürth mal 14 (7 na bránu). Očakávané góly: Hannover 96 1.94 — SpVgg Greuther Fürth 0.96. Hannover 96 urobil 5 striedaní, SpVgg Greuther Fürth urobil 4. VAR zasiahol: Card upgrade (Nahuel Noll 53′).

Rivalita od 2012

Hannover 96 vs SpVgg Greuther Fürth vzájomné výsledky

15 stretnutí
Hannover 96
7
výhier
Remízy
5
SpVgg Greuther Fürth
3
výhier
Góly spolu
50 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
13/15 · 87%
Nad 2,5
10/15 · 67%

Aktuálna forma

Hannover 96

DWDWDW

SpVgg Greuther Fürth

DLWDLL

Predpoveď zápasu

Hannover 96

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SpVgg Greuther Fürth

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hannover 96 or draw

65%Forma35%
50%Útok50%
69%Obrana31%
62%Vzájomné zápasy38%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hannover 963výhry
4remízy10 stretnutí
SpVgg Greuther Fürth3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.1

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

90%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (67%) — kurzy môžu podceňovať SpVgg Greuther Fürth.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 71.4%Remíza 21.1%Hostia 14.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.404.757.00
Max1.404.757.00
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 41.7%
Trhový favorit:Hannover 96 · Jasný favorit

Výsledok vs. Trh

SpVgg Greuther Fürth
Výsledok vs. Trh: Hannover 96 (71%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hannover 96Polčas:01SpVgg Greuther Fürth
24Strely14
9Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
08/03/26Hannover 961–2SpVgg Greuther Fürth1.40/4.75/7.00
05/10/25SpVgg Greuther Fürth2–2Hannover 963.49/3.83/1.97
11/05/25Hannover 961–1SpVgg Greuther Fürth2.01/3.95/3.27
15/12/24SpVgg Greuther Fürth1–0Hannover 962.88/3.52/2.32
16/02/24Hannover 962–1SpVgg Greuther Fürth2.14/3.52/3.27
03/09/23SpVgg Greuther Fürth1–3Hannover 961.97/3.84/3.36
05/03/23SpVgg Greuther Fürth1–1Hannover 961.92/3.65/3.85
28/08/22Hannover 962–1SpVgg Greuther Fürth2.21/3.48/3.20
27/02/21Hannover 962–2SpVgg Greuther Fürth2.40/3.53/2.86
01/11/20SpVgg Greuther Fürth4–1Hannover 963.13/3.46/2.25

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Vonkajšia bilancia: SpVgg Greuther Fürth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026