Menu

Sv Elversberg vs 1 Fc Magdeburg

Waldstadion Kaiserlinde, Spiesen-Elversberg6. marca 2026 o 18:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SV Elversberg
1. FC Magdeburg
Výkop
Polčas
46′
L. UlrichL. Musonda
55′Barış Atik
D. Mokwa NtusuL. Schnellbacher
60′
72′
D. StalmachM. Geschwill
I. PheraiN. Mickelson
73′
L. GuntherB. Conte
73′
73′
R. GhriebR. Tachie
J. GyamerahF. Keidel
82′
F. SchmahlC. Sickinger
82′
82′
A. NollenbergerN. Pesch
L. Poreba

asistencia: T. Zimmerschied

85′
86′
S. GnakaA. Holmstrom
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
5Shots off Goal5
15Total Shots13
5Blocked Shots5
9Shots insidebox6
6Shots outsidebox7
4Fouls11
11Corner Kicks5
1Offsides1
49%Ball Possession51%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
397Total passes425
322Passes accurate344
81%Passes %81%
1.33expected_goals0.91
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Elversberg je 6.93, v porovnaní s 6.98 u 1. FC Magdeburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Elversberg je M. Rohr (7.32), u 1. FC Magdeburg je to M. Zukowski (7.38).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Elversberg prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 29 asistenciami, na čele s L. Petkov (13G). U 1. FC Magdeburg je to 34 gólov a 25 asistencií s lídrom M. Zukowski (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Elversberg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo 1. FC Magdeburg má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Elversberg nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 3 u 1. FC Magdeburg s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Elversberg nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.57, v porovnaní s 3 u 1. FC Magdeburg s priemerom 7.24. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u SV Elversberg a 80% u 1. FC Magdeburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Elversberg nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 46 u 1. FC Magdeburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Elversberg je 25.3 (najmladší: D. Mokwa Ntusu (21), najstarší: J. Gyamerah (30)), zatiaľ čo 1. FC Magdeburg má priemer 26.1 (najmladší: L. Ulrich (20), najstarší: B. Atik (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Elversberg majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 27 u 1. FC Magdeburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Elversberg4-2-3-14-3-31. FC Magdeburg
GKDEFMIDFWD
20Kristof30Gyamerah19Pinckert31Rohr21Gunther17Schmahl8Poreba25Petkov22Pherai29Zimmers.42Ntusu1Reimann27Hercher16Mathisen24Hugonet17Nollenb.8Ulrich25Gnaka6Stalmach29Ghrieb22Zukowski23Atik

Náhradníci

Tréner: Vincent Wagner

Náhradníci

Tréner: Petrik Sander

SV ElversbergSila pozícií1. FC Magdeburg
6.93
Ø Hodnotenie
6.98
7.20Brankár (1 v 1)7.16
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (4 v 4)6.84
4G 11A4G 4A
6.91Záložník (5 v 3)6.85
23G 18A4G 5A
6.57Útočník (1 v 3)7.24
4G 0A26G 16A
SV Elversberg4-2-3-1
20BrankárN. Kristof7.2
30ObrancaJ. Gyamerah6.81G3A
19ObrancaL. Pinckert6.9
31ObrancaM. Rohr7.33G2A
21ObrancaL. Gunther6.96A
17ZáložníkF. Schmahl6.93G1A
8ZáložníkL. Poreba7.01G3A
25ZáložníkL. Petkov7.113G6A
22ZáložníkI. Pherai6.82G
29ZáložníkT. Zimmerschied6.94G8A
42ÚtočníkD. Mokwa Ntusu6.64G
1. FC Magdeburg4-3-3
1BrankárD. Reimann7.2
27ObrancaP. Hercher6.4
16ObrancaM. Mathisen7.11A
24ObrancaJ. Hugonet6.91G1A
17ObrancaA. Nollenberger6.93G2A
8ZáložníkL. Ulrich6.93G3A
25ZáložníkS. Gnaka6.8
6ZáložníkD. Stalmach6.81G2A
29ÚtočníkR. Ghrieb7.04G2A
22ÚtočníkM. Zukowski7.417G3A
23ÚtočníkB. Atik7.35G11A

Prehľad zápasu

SV Elversberg zdolal 1. FC Magdeburg 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: L. Poreba 85′. Bolo udelených 2 žltých kariet. SV Elversberg mal 49% držanie lopty, 1. FC Magdeburg mal 51%. SV Elversberg mal 15 striel (5 na bránu), 1. FC Magdeburg mal 13 (3 na bránu). Očakávané góly: SV Elversberg 1.33 — 1. FC Magdeburg 0.91. SV Elversberg urobil 5 striedaní, 1. FC Magdeburg urobil 5.

Rivalita od 2023

SV Elversberg vs 1. FC Magdeburg vzájomné výsledky

5 stretnutí
SV Elversberg
2
výhier
Remízy
2
1. FC Magdeburg
1
výhier
Góly spolu
14 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
2/5 · 40%
Nad 2,5
3/5 · 60%

Aktuálna forma

SV Elversberg

WDWLDW

1. FC Magdeburg

WLWLWW

Predpoveď zápasu

SV Elversberg

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

1. FC Magdeburg

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : SV Elversberg or draw and +1.5 goals

77%Forma23%
47%Útok53%
70%Obrana30%
62%Vzájomné zápasy38%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Elversberg3výhry
2remízy6 stretnutí
1. FC Magdeburg1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

33%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (33%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (50%) — kurzy môžu podceňovať 1. FC Magdeburg.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 52.4%Remíza 25.0%Hostia 27.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.914.003.60
Max1.914.003.60
Nad 2,5: 66.7%Pod 2,5: 40.0%
Trhový favorit:SV Elversberg · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

SV Elversberg
Výsledok vs. Trh: SV Elversberg (52%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV ElversbergPolčas:001. FC Magdeburg
15Strely14
4Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
06/03/26SV Elversberg1–01. FC Magdeburg1.91/4.00/3.60
05/10/251. FC Magdeburg0–4SV Elversberg2.65/3.59/2.51
19/01/25SV Elversberg2–51. FC Magdeburg2.15/3.66/3.08
03/08/241. FC Magdeburg0–0SV Elversberg1.97/3.60/3.66
06/04/24SV Elversberg0–01. FC Magdeburg2.33/3.77/2.80
29/10/231. FC Magdeburg1–2SV Elversberg2.08/3.89/3.16

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Elversberg

V 45R 25P 30
Nad 2,561
Goals scored173

Vonkajšia bilancia: 1. FC Magdeburg

V 52R 45P 71
Nad 2,557
Goals scored242

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026