Menu

Preu En Munster vs Vfl Bochum

LVM-Preußenstadion, Munster6. februára 2026 o 18:30
11
Rozhodca: Patrick Alt
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Preußen Münster
VfL Bochum
Výkop
I. Rondic

asistencia: J. Hendrix

35′
Polčas
56′Koji Miyoshi
59′
K. Miyoshi

asistencia: P. Hofmann

62′
L. MorgallaO. Olsen
62′
K. MiyoshiM. Kwarteng
I. RondicM. Schulz
67′
Jorrit Hendrix73′
Z. SertdemirT. Raschl
76′
M. BengerR. Preissinger
76′
76′
G. HoltmannM. Pannewig
Tobias Raschl83′
O. Batista MeierC. Makridis
85′
E. AmenyidoS. Yamada
85′
90′
C. MarshallF. Alfa-Ruprecht
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
5Shots off Goal6
9Total Shots15
1Blocked Shots2
8Shots insidebox11
1Shots outsidebox4
15Fouls14
3Corner Kicks6
2Offsides1
40%Ball Possession60%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves2
278Total passes414
200Passes accurate333
72%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Preußen Münster je 6.72, v porovnaní s 6.93 u VfL Bochum. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Preußen Münster je J. Schenk (6.92), u VfL Bochum je to T. Horn (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Preußen Münster prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 13 asistenciami, na čele s O. Batista Meier (6G). U VfL Bochum je to 33 gólov a 21 asistencií s lídrom P. Hofmann (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Preußen Münster nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.62, zatiaľ čo VfL Bochum má 4 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Preußen Münster nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 5 u VfL Bochum s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Preußen Münster nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 1 u VfL Bochum s priemerom 7.27. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Preußen Münster a 75% u VfL Bochum. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Preußen Münster nazbierali v tejto sezóne 44 žltých kariet, v porovnaní s 52 u VfL Bochum. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Preußen Münster je 26.0 (najmladší: Z. Sertdemir (20), najstarší: T. Paetow (30)), zatiaľ čo VfL Bochum má priemer 26.0 (najmladší: F. Onyeka (18), najstarší: T. Horn (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Preußen Münster majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 26 u VfL Bochum. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Preußen Münster4-3-1-24-2-3-1VfL Bochum
GKDEFMIDFWD
1Schenk27Horst16Paetow3Jaeckel28Meyerho.7Sertdem.6Benger20Hendrix17Meier30Amenyido29Rondic1Horn39Morgalla20Loosli3Strompf32Wittek34Lenz21Onyeka23Miyoshi16Marshall17Holtmann33Hofmann

Náhradníci

Tréner: Alexander Ende

Náhradníci

Tréner: Uwe Rosler

Preußen MünsterSila pozíciíVfL Bochum
6.72
Ø Hodnotenie
6.93
6.92Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
6.62Obranca (4 v 4)6.90
1G 5A1G 8A
6.73Záložník (4 v 5)6.78
11G 6A20G 7A
6.82Útočník (2 v 1)7.27
8G 2A12G 6A
Preußen Münster4-3-1-2
1BrankárJ. Schenk6.9
27ObrancaJ. ter Horst6.51G3A
16ObrancaT. Paetow6.8
3ObrancaP. Jaeckel6.72A
28ObrancaM. Meyerhofer6.5
7ZáložníkZ. Sertdemir6.61G
6ZáložníkM. Benger6.6
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
17ZáložníkO. Batista Meier6.96G4A
30ÚtočníkE. Amenyido6.86G
29ÚtočníkI. Rondic6.92G2A
VfL Bochum4-2-3-1
1BrankárT. Horn7.4
39ObrancaL. Morgalla6.71G
20ObrancaN. Loosli6.91A
3ObrancaP. Strompf7.0
32ObrancaM. Wittek7.07A
34ZáložníkC. Lenz6.92G
21ZáložníkF. Onyeka6.68G1A
23ZáložníkK. Miyoshi6.73G3A
16ZáložníkC. Marshall6.62G1A
17ZáložníkG. Holtmann7.15G2A
33ÚtočníkP. Hofmann7.312G6A

Prehľad zápasu

Preußen Münster a VfL Bochum remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: I. Rondic 35′, K. Miyoshi 59′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Preußen Münster mal 40% držanie lopty, VfL Bochum mal 60%. Preußen Münster mal 9 striel (3 na bránu), VfL Bochum mal 15 (7 na bránu). Preußen Münster urobil 5 striedaní, VfL Bochum urobil 4.

Rivalita od 2025

Preußen Münster vs VfL Bochum vzájomné výsledky

2 stretnutí
Preußen Münster
1
výhier
Remízy
0
VfL Bochum
1
výhier
Góly spolu
9 · 4.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 42 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Preußen Münster

DLLDDL

VfL Bochum

DWLWLL

Predpoveď zápasu

Preußen Münster

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

VfL Bochum

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or VfL Bochum

22%Forma78%
27%Útok73%
46%Obrana54%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Preußen Münster1výhry
1remízy2 stretnutí
VfL Bochum0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (37%) — kurzy môžu podceňovať VfL Bochum.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 39.2%Remíza 29.4%Hostia 38.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.553.402.63
Max2.553.402.63
Nad 2,5: 57.1%Pod 2,5: 48.8%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Preußen Münster (39%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Preußen MünsterPolčas:10VfL Bochum
9Strely15
3Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
06/02/26Preußen Münster1–1VfL Bochum2.55/3.40/2.63
30/08/25VfL Bochum1–2Preußen Münster2.00/3.59/3.60

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Vonkajšia bilancia: VfL Bochum

V 245R 155P 180
Nad 2,553
Goals scored877

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026