Menu

Holstein Kiel vs Sc Paderborn 07

Holstein-Stadion, Kiel18. januára 2026 o 13:30
Rozhodca: Michael Bacher
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Holstein Kiel
SC Paderborn 07
Výkop
S. Skrzybski

asistencia: P. Harres

18′
33′Mika Baur
David Zec44′
Polčas
N. NiehoffL. Rosenboom
61′
U. TohumcuK. Davidsen
61′
62′
S. MichelF. Bilbija
62′
N. BatznerK. Okpala
L. Rosenboom
67′
68′
T. SchellerM. Hansen
S. SkrzybskiA. Kapralik
75′
81′
S. TiggesR. Muller
81′
S. KlaasL. Engelns
Jonas Meffert82′
J. TherkelsenS. Schwab
85′
P. HarresA. Jakupovic
85′
Aldin Jakupovic87′
90+12′Mattes Hansen
90+11′Kennedy Okpala
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
2Shots off Goal8
7Total Shots18
2Blocked Shots4
6Shots insidebox9
1Shots outsidebox9
12Fouls18
1Corner Kicks11
0Offsides4
38%Ball Possession62%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
327Total passes536
261Passes accurate450
80%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Holstein Kiel je 6.86, v porovnaní s 6.94 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Holstein Kiel je J. Krumrey (7.18), u SC Paderborn 07 je to R. Obermair (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Holstein Kiel prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 15 asistenciami, na čele s P. Harres (9G). U SC Paderborn 07 je to 32 gólov a 29 asistencií s lídrom L. Curda (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Holstein Kiel nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Holstein Kiel nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u SC Paderborn 07 s hodnotením 7.06. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Holstein Kiel nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 3 u SC Paderborn 07 s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Holstein Kiel a 77% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Holstein Kiel nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 38 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Holstein Kiel je 24.5 (najmladší: N. Niehoff (21), najstarší: S. Skrzybski (33)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 25.8 (najmladší: D. Seimen (20), najstarší: S. Michel (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Holstein Kiel majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 28 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Holstein Kiel3-1-4-23-4-2-1SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
21Krumrey13Nekic26Zec6Ivezic28Meffert29Niehoff8Tohumcu10Therkel.47Tolkin7Skrzybs.19Harres41Seimen20Gotze25Scheller4Brackel.17Curda14Baur26Klaas23Obermair11Michel9Batzner27Tigges

Náhradníci

Tréner: Tim Walter

Náhradníci

Tréner: Ralf Kettemann

Holstein KielSila pozíciíSC Paderborn 07
6.86
Ø Hodnotenie
6.94
7.18Brankár (1 v 1)7.20
0G 1A0G 0A
6.83Obranca (3 v 3)6.95
9G 1A5G 4A
6.85Záložník (5 v 4)7.06
8G 8A17G 22A
6.76Útočník (2 v 3)6.67
11G 5A10G 3A
Holstein Kiel3-1-4-2
21BrankárJ. Krumrey7.21A
13ObrancaI. Nekic7.03G
26ObrancaD. Zec6.96G
6ObrancaM. Ivezic6.61A
28ZáložníkJ. Meffert6.81G1A
29ZáložníkN. Niehoff6.81G2A
8ZáložníkU. Tohumcu7.01G2A
10ZáložníkJ. Therkelsen6.84G1A
47ZáložníkJ. Tolkin6.91G2A
7ÚtočníkS. Skrzybski6.82G2A
19ÚtočníkP. Harres6.79G3A
SC Paderborn 073-4-2-1
41BrankárD. Seimen7.2
20ObrancaF. Gotze7.01G2A
25ObrancaT. Scheller6.82G
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
17ZáložníkL. Curda7.27G7A
14ZáložníkM. Baur7.04G5A
26ZáložníkS. Klaas6.74G3A
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
11ÚtočníkS. Michel6.62G
9ÚtočníkN. Batzner6.62G1A
27ÚtočníkS. Tigges6.86G2A

Prehľad zápasu

Holstein Kiel zdolal SC Paderborn 07 2:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: S. Skrzybski 18′, L. Rosenboom 67′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Holstein Kiel mal 38% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 62%. Holstein Kiel mal 7 striel (3 na bránu), SC Paderborn 07 mal 18 (6 na bránu). Holstein Kiel urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 5.

Rivalita od 2016

Holstein Kiel vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

13 stretnutí
Holstein Kiel
6
výhier
Remízy
3
SC Paderborn 07
4
výhier
Góly spolu
52 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
11/13 · 85%
Nad 2,5
10/13 · 77%

Aktuálna forma

Holstein Kiel

WWWWDW

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

Holstein Kiel

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SC Paderborn 07

56%Forma44%
47%Útok53%
44%Obrana56%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

Holstein Kiel

  • OtáznyP. Erras

SC Paderborn 07

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Holstein Kiel5výhry
2remízy10 stretnutí
SC Paderborn 073výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.6

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (34%) — kurzy môžu podceňovať Holstein Kiel.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 36.4%Remíza 28.6%Hostia 41.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.753.502.40
Max2.753.502.40
Nad 2,5: 58.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Holstein Kiel
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (42%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Holstein KielPolčas:10SC Paderborn 07
7Strely18
3Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/01/26Holstein Kiel2–0SC Paderborn 072.75/3.50/2.40
02/08/25SC Paderborn 072–1Holstein Kiel2.17/3.79/3.07
17/02/24SC Paderborn 070–4Holstein Kiel2.35/3.78/2.74
02/09/23Holstein Kiel2–1SC Paderborn 072.27/3.89/2.71
25/02/23Holstein Kiel1–1SC Paderborn 072.78/3.73/2.34
20/08/22SC Paderborn 077–2Holstein Kiel1.74/4.22/4.16
04/03/22Holstein Kiel3–4SC Paderborn 072.19/3.58/3.13
25/09/21SC Paderborn 071–2Holstein Kiel2.00/3.63/3.53
27/01/21SC Paderborn 071–1Holstein Kiel2.41/3.45/2.87
20/09/20Holstein Kiel1–0SC Paderborn 072.32/3.56/2.89

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Holstein Kiel

V 112R 74P 84
Nad 2,562
Goals scored452

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026