Menu

1 Fc Nurnberg vs Hannover 96

Max-Morlock-Stadion, Nuremberg21. decembra 2025 o 13:30
21
Rozhodca: Max Burda
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

1. FC Nürnberg
Hannover 96
Výkop
19′
B. Kallman
R. Lubach

asistencia: A. Grimaldi

44′
Polčas
M. A. Zoma

asistencia: T. Drexler

49′
Tom Baack53′
Pape Diop66′
P. DembaR. Knoche
71′
A. GrimaldiA. Stepanov
71′
73′
W. TaibiW. Kokolo
73′
M. NeubauerH. Matsuda
73′
B. KallmanB. Pichler
T. BaackO. Karafiat
74′
86′Boris Tomiak
Ondrej Karafiat90+1′
90+1′Nahuel Noll
M. A. ZomaT. Janisch
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal8
2Shots off Goal3
10Total Shots15
3Blocked Shots4
8Shots insidebox11
2Shots outsidebox4
14Fouls9
3Corner Kicks6
1Offsides1
33%Ball Possession67%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves3
275Total passes588
205Passes accurate521
75%Passes %89%
1.00expected_goals2.00
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Nürnberg je —, v porovnaní s 6.92 u Hannover 96. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Nürnberg je —, u Hannover 96 je to E. Leopold (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Nürnberg prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Hannover 96 je to 36 gólov a 25 asistencií s lídrom B. Kallman (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Nürnberg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Hannover 96 má 3 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Nürnberg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom —, oproti 4 u Hannover 96 s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Nürnberg nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Hannover 96 s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u 1. FC Nürnberg a 83% u Hannover 96. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Nürnberg nazbierali v tejto sezóne 0 žltých kariet, v porovnaní s 45 u Hannover 96. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Nürnberg je — (najmladší: —, najstarší: —), zatiaľ čo Hannover 96 má priemer 24.5 (najmladší: N. Aseko-Nkili (20), najstarší: M. Neubauer (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Nürnberg majú priemerne 0 ligových štartov, oproti 28 u Hannover 96. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Nürnberg4-3-1-23-3-1-3Hannover 96
GKDEFMIDFWD
1Reichert15Drexler4Gruber24Lochosh.21Yilmaz25Becker5Baack20Demba18Lubach23Zoma33Grimaldi1Noll5Ghita3Tomiak20Okon33Neubauer8Leopold29Oudenne15Aseko-N.18Yokota9Kallman26Taibi

Náhradníci

Tréner: Miroslav Klose

Náhradníci

Tréner: Christian Titz

1. FC NürnbergSila pozíciíHannover 96
Ø Hodnotenie
6.92
Brankár (1 v 1)7.13
0G 0A0G 1A
Obranca (4 v 3)6.89
0G 0A7G 1A
Záložník (4 v 4)6.97
0G 0A10G 15A
Útočník (2 v 3)6.80
0G 0A19G 8A
1. FC Nürnberg4-3-1-2
1BrankárJ. Reichert
15ObrancaT. Drexler
4ObrancaF. Gruber
24ObrancaL. Lochoshvili
21ObrancaB. Yilmaz
25ZáložníkF. O. Becker
5ZáložníkT. Baack
20ZáložníkP. Demba
18ZáložníkR. Lubach
23ÚtočníkM. A. Zoma
33ÚtočníkA. Grimaldi
Hannover 963-3-1-3
1BrankárN. Noll7.11A
5ObrancaV. Ghita6.92G1A
3ObrancaB. Tomiak7.13G
20ObrancaI. Okon6.72G
33ZáložníkM. Neubauer6.92G4A
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
29ZáložníkK. Oudenne6.82G2A
15ZáložníkN. Aseko-Nkili6.83G5A
18ÚtočníkD. Yokota7.05G4A
9ÚtočníkB. Kallman6.814G1A
26ÚtočníkW. Taibi6.63A

Prehľad zápasu

1. FC Nürnberg zdolal Hannover 96 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: B. Kallman 19′, R. Lubach 44′, M. A. Zoma 49′. Bolo udelených 6 žltých kariet. 1. FC Nürnberg mal 33% držanie lopty, Hannover 96 mal 67%. 1. FC Nürnberg mal 10 striel (5 na bránu), Hannover 96 mal 15 (8 na bránu). Očakávané góly: 1. FC Nürnberg 1.00 — Hannover 96 2.00. 1. FC Nürnberg urobil 4 striedaní, Hannover 96 urobil 3.

Rivalita od 2010

1. FC Nürnberg vs Hannover 96 vzájomné výsledky

24 stretnutí
1. FC Nürnberg
6
výhier
Remízy
5
Hannover 96
13
výhier
Góly spolu
71 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
10/24 · 42%
Nad 2,5
15/24 · 63%

Aktuálna forma

1. FC Nürnberg

DWDLDW

Hannover 96

DWDWDW

Predpoveď zápasu

1. FC Nürnberg

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hannover 96

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Hannover 96

47%Forma53%
40%Útok60%
42%Obrana58%
7%Vzájomné zápasy93%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Nürnberg2výhry
3remízy10 stretnutí
Hannover 965výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (17%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (29%) — kurzy môžu podceňovať Hannover 96.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 30.8%Remíza 27.8%Hostia 48.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.253.602.05
Max3.253.602.05
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit:Hannover 96 · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

1. FC Nürnberg
Výsledok vs. Trh: Hannover 96 (49%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC NürnbergPolčas:11Hannover 96
10Strely15
5Strely na bránu8

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
21/12/251. FC Nürnberg2–1Hannover 963.25/3.60/2.05
01/03/251. FC Nürnberg1–2Hannover 962.58/3.35/2.65
29/09/24Hannover 962–01. FC Nürnberg1.54/4.25/5.58
26/01/24Hannover 963–01. FC Nürnberg1.84/3.73/4.07
06/08/231. FC Nürnberg2–2Hannover 962.28/3.55/2.87
29/04/23Hannover 963–01. FC Nürnberg2.35/3.36/3.05
22/10/221. FC Nürnberg0–0Hannover 962.04/3.59/3.57
13/03/22Hannover 960–31. FC Nürnberg2.30/3.39/3.09
02/10/211. FC Nürnberg0–0Hannover 962.06/3.44/3.63
24/01/211. FC Nürnberg2–5Hannover 962.62/3.32/2.66

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Nürnberg

V 243R 161P 206
Nad 2,553
Goals scored887

Vonkajšia bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026