Menu

Hertha Bsc vs Arminia Bielefeld

Olympiastadion, Berlin19. decembra 2025 o 18:30
Domáci

Hertha BSC

11
Rozhodca: Jarno Wienefeld
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hertha BSC
Arminia Bielefeld
Výkop
N. KolbeD. Zeefuik
15′
Diego Demme18′
Polčas
46′
N. Sarenren BazeeI. Young
L. SchulerD. Kownacki
64′
65′
T. HandwerkerC. Lannert
P. Seguin

asistencia: M. Winkler

67′
75′Monju Momuluh
79′Marius Wörl
Fabian Reese82′
83′
M. WorlM. Mehlem
83′
T. MomuluhJ. Kania
Toni Leistner85′
87′
L. SchneiderE. Yasar
D. DemmeP. Klemens
88′
Marten Winkler90′
90′
S. Russo
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
4Shots off Goal2
10Total Shots11
4Blocked Shots3
6Shots insidebox5
4Shots outsidebox6
12Fouls16
3Corner Kicks4
1Offsides1
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards2
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
423Total passes309
312Passes accurate202
74%Passes %65%
0.55expected_goals0.86
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hertha BSC je 6.94, v porovnaní s 6.86 u Arminia Bielefeld. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hertha BSC je T. Ernst (7.28), u Arminia Bielefeld je to T. Handwerker (7.25).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hertha BSC prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 25 asistenciami, na čele s F. Reese (10G). U Arminia Bielefeld je to 23 gólov a 18 asistencií s lídrom N. Sarenren Bazee (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hertha BSC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Arminia Bielefeld má 3 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hertha BSC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 5 u Arminia Bielefeld s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hertha BSC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 2 u Arminia Bielefeld s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Hertha BSC a 76% u Arminia Bielefeld. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hertha BSC nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Arminia Bielefeld. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hertha BSC je 27.1 (najmladší: L. Gechter (21), najstarší: T. Leistner (35)), zatiaľ čo Arminia Bielefeld má priemer 25.3 (najmladší: F. Hagmann (21), najstarší: M. Corboz (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hertha BSC majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 24 u Arminia Bielefeld. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hertha BSC4-2-3-13-1-4-2Arminia Bielefeld
GKDEFMIDFWD
1Ernst44Gechter37Leistner27Kolbe33Karbown.6Demme30Seguin11Reese10Cuisance22Winkler18Schuler1Kersken19Grosser23Schneid.3Felix21Russo2Hagmann6Corboz38Worl29Handwer.14Momuluh37Bazee

Náhradníci

Tréner: Stefan Leitl

Náhradníci

Tréner: Michel Kniat

Hertha BSCSila pozíciíArminia Bielefeld
6.94
Ø Hodnotenie
6.86
7.28Brankár (1 v 1)6.86
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 3)6.91
1G 1A4G 1A
6.96Záložník (5 v 5)6.88
19G 23A10G 11A
6.82Útočník (1 v 2)6.71
8G 1A9G 6A
Hertha BSC4-2-3-1
1BrankárT. Ernst7.3
44ObrancaL. Gechter6.8
37ObrancaT. Leistner7.11G
27ObrancaN. Kolbe6.8
33ObrancaM. Karbownik6.81A
6ZáložníkD. Demme7.0
30ZáložníkP. Seguin7.01G1A
11ZáložníkF. Reese7.110G12A
10ZáložníkM. Cuisance6.82G4A
22ZáložníkM. Winkler7.06G6A
18ÚtočníkL. Schuler6.88G1A
Arminia Bielefeld3-1-4-2
1BrankárJ. Kersken6.9
19ObrancaM. Grosser7.02G
23ObrancaL. Schneider6.8
3ObrancaJ. Felix7.02G1A
21ZáložníkS. Russo7.11G1A
2ZáložníkF. Hagmann6.6
6ZáložníkM. Corboz6.73G3A
38ZáložníkM. Worl6.82G
29ZáložníkT. Handwerker7.34G7A
14ÚtočníkT. Momuluh6.84G5A
37ÚtočníkN. Sarenren Bazee6.65G1A

Prehľad zápasu

Hertha BSC a Arminia Bielefeld remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: P. Seguin 67′, S. Russo 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Hertha BSC mal 57% držanie lopty, Arminia Bielefeld mal 43%. Hertha BSC mal 10 striel (2 na bránu), Arminia Bielefeld mal 11 (6 na bránu). Očakávané góly: Hertha BSC 0.55 — Arminia Bielefeld 0.86. Hertha BSC urobil 3 striedaní, Arminia Bielefeld urobil 5.

Rivalita od 2015

Hertha BSC vs Arminia Bielefeld vzájomné výsledky

5 stretnutí
Hertha BSC
2
výhier
Remízy
2
Arminia Bielefeld
1
výhier
Góly spolu
7 · 1.4/zápas
Obaja skórovali
1/5 · 20%
Nad 2,5
0/5 · 0%

Aktuálna forma

Hertha BSC

LLDLWW

Arminia Bielefeld

DWDLWL

Predpoveď zápasu

Hertha BSC

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Arminia Bielefeld

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Hertha BSC or draw and -3.5 goals

71%Forma29%
55%Útok45%
50%Obrana50%
62%Vzájomné zápasy38%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hertha BSC0výhry
2remízy3 stretnutí
Arminia Bielefeld1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1

Priemerný počet gólov na zápas

0%

Zápasy s 3+ gólmi

33%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (49%) — kurzy môžu podceňovať Arminia Bielefeld.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 51.3%Remíza 28.6%Hostia 25.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.953.503.90
Max1.953.503.90
Nad 2,5: 58.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:Hertha BSC · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Hertha BSC (51%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hertha BSCPolčas:00Arminia Bielefeld
10Strely11
2Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
19/12/25Hertha BSC1–1Arminia Bielefeld1.95/3.50/3.90
22/03/96Hertha BSC0–0Arminia Bielefeld
29/08/95Arminia Bielefeld1–0Hertha BSC

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hertha BSC

V 132R 87P 89
Nad 2,550
Goals scored479

Vonkajšia bilancia: Arminia Bielefeld

V 187R 147P 174
Nad 2,553
Goals scored757

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026