Menu

Spvgg Greuther Furth vs Hertha Bsc

Sportpark Ronhof Thomas Sommer, Fürth12. decembra 2025 o 18:30
Rozhodca: Tom Bauer
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SpVgg Greuther Fürth
Hertha BSC
Výkop
24′Márton Dárdai
VAR
28′Goal cancelled
33′
F. Reese

asistencia: M. Cuisance

36′
L. Schuler

asistencia: M. Cuisance

B. Hrgota

asistencia: J. Dehm

42′
Polčas
56′Marten Winkler
F. Klaus

asistencia: B. Hrgota

58′
62′
L. Schuler

asistencia: M. Karbownik

Philipp Ziereis65′
67′
M. DardaiN. Kolbe
67′
L. SchulerD. Kownacki
N. FutkeuD. Srbeny
78′
D. Srbeny
81′
85′Michaël Cuisance
86′
K. EichhornD. Zeefuik
86′
M. WinklerM. Krattenmacher
Felix Klaus88′
89′
M. CuisanceD. Demme
F. KlausJ. Consbruch
90+5′
B. HrgotaF. Higl
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal7
5Shots off Goal6
14Total Shots17
3Blocked Shots4
10Shots insidebox15
4Shots outsidebox2
13Fouls12
2Corner Kicks4
1Offsides3
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
416Total passes411
345Passes accurate347
83%Passes %84%
2.43expected_goals1.62
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SpVgg Greuther Fürth je 6.69, v porovnaní s 6.93 u Hertha BSC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SpVgg Greuther Fürth je F. Klaus (7.08), u Hertha BSC je to T. Ernst (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SpVgg Greuther Fürth prispeli v tejto sezóne 32 gólmi a 24 asistenciami, na čele s N. Futkeu (17G). U Hertha BSC je to 28 gólov a 25 asistencií s lídrom F. Reese (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SpVgg Greuther Fürth nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.59, zatiaľ čo Hertha BSC má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SpVgg Greuther Fürth nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 4 u Hertha BSC s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SpVgg Greuther Fürth nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.01, v porovnaní s 2 u Hertha BSC s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u SpVgg Greuther Fürth a 79% u Hertha BSC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SpVgg Greuther Fürth nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 45 u Hertha BSC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SpVgg Greuther Fürth je 26.2 (najmladší: T. Schlieck (19), najstarší: F. Klaus (33)), zatiaľ čo Hertha BSC má priemer 24.9 (najmladší: K. Eichhorn (16), najstarší: T. Leistner (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SpVgg Greuther Fürth majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 26 u Hertha BSC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SpVgg Greuther Fürth4-4-24-4-2Hertha BSC
GKDEFMIDFWD
21Schlieck23Dehm4Ziereis5Munz27Itter30Klaus33Dietz37Green16Keller9Futkeu10Hrgota1Ernst44Gechter37Leistner31Dardai33Karbown.22Winkler23Eichhorn30Seguin11Reese10Cuisance18Schuler

Náhradníci

Tréner: Heiko Vogel

Náhradníci

Tréner: Stefan Leitl

SpVgg Greuther FürthSila pozíciíHertha BSC
6.69
Ø Hodnotenie
6.93
6.28Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.59Obranca (4 v 4)6.89
2G 3A1G 1A
6.73Záložník (4 v 4)6.95
9G 7A17G 19A
7.01Útočník (2 v 2)6.79
21G 14A10G 5A
SpVgg Greuther Fürth4-4-2
21BrankárT. Schlieck6.3
23ObrancaJ. Dehm6.72G1A
4ObrancaP. Ziereis6.71A
5ObrancaR. Munz6.71A
27ObrancaG. Itter6.3
30ZáložníkF. Klaus7.17G6A
33ZáložníkM. Dietz6.6
37ZáložníkJ. Green6.7
16ZáložníkA. Keller6.62G1A
9ÚtočníkN. Futkeu7.017G5A
10ÚtočníkB. Hrgota7.04G9A
Hertha BSC4-4-2
1BrankárT. Ernst7.3
44ObrancaL. Gechter6.8
37ObrancaT. Leistner7.11G
31ObrancaM. Dardai6.9
33ObrancaM. Karbownik6.81A
22ZáložníkM. Winkler7.06G6A
23ZáložníkK. Eichhorn6.7
30ZáložníkP. Seguin7.01G1A
11ZáložníkF. Reese7.110G12A
10ÚtočníkM. Cuisance6.82G4A
18ÚtočníkL. Schuler6.88G1A

Prehľad zápasu

SpVgg Greuther Fürth a Hertha BSC remizovali 3:3. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: F. Reese 33′, L. Schuler 36′, B. Hrgota 42′, F. Klaus 58′, L. Schuler 62′, D. Srbeny 81′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SpVgg Greuther Fürth mal 50% držanie lopty, Hertha BSC mal 50%. SpVgg Greuther Fürth mal 14 striel (6 na bránu), Hertha BSC mal 17 (7 na bránu). Očakávané góly: SpVgg Greuther Fürth 2.43 — Hertha BSC 1.62. SpVgg Greuther Fürth urobil 3 striedaní, Hertha BSC urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Michaël Cuisance 28′).

Rivalita od 2021

SpVgg Greuther Fürth vs Hertha BSC vzájomné výsledky

6 stretnutí
SpVgg Greuther Fürth
2
výhier
Remízy
0
Hertha BSC
4
výhier
Góly spolu
18 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
4/6 · 67%
Nad 2,5
5/6 · 83%

Aktuálna forma

SpVgg Greuther Fürth

DLWDLL

Hertha BSC

LLDLWW

Predpoveď zápasu

SpVgg Greuther Fürth

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hertha BSC

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Hertha BSC

25%Forma75%
55%Útok45%
15%Obrana85%
40%Vzájomné zápasy60%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Hertha BSC dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SpVgg Greuther Fürth1výhry
1remízy5 stretnutí
Hertha BSC3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.6

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 26.7%Remíza 27.0%Hostia 52.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.753.701.90
Max3.753.701.90
Nad 2,5: 58.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:Hertha BSC · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Hertha BSC (53%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SpVgg Greuther FürthPolčas:12Hertha BSC
14Strely17
6Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
12/12/25SpVgg Greuther Fürth3–3Hertha BSC3.75/3.70/1.90
04/05/25Hertha BSC1–0SpVgg Greuther Fürth1.73/4.08/3.87
07/12/24SpVgg Greuther Fürth2–1Hertha BSC2.70/3.75/2.36
11/02/24SpVgg Greuther Fürth1–2Hertha BSC1.96/3.73/3.58
26/08/23Hertha BSC5–0SpVgg Greuther Fürth2.37/3.50/2.76

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SpVgg Greuther Fürth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Vonkajšia bilancia: Hertha BSC

V 132R 87P 89
Nad 2,550
Goals scored479

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026