Menu

Arminia Bielefeld vs 1 Fc Kaiserslautern

SchücoArena, Bielefeld13. decembra 2025 o 13:00
Rozhodca: Felix Bickel

Udalosti zápasu

Arminia Bielefeld
1. FC Kaiserslautern
Výkop
Polčas
60′
D. HanslikR. Tachie
T. MomuluhJ. Grodowski
67′
M. MehlemI. Young
68′
70′
N. SkyttaD. Abiama
70′
M. RitterF. Alidou
78′Fabian Kunze
B. BoakyeC. Lannert
79′
T. HandwerkerA. Sicker
79′
Joel Felix80′
90+2′
S. SahinA. Afeez
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
7Shots off Goal1
16Total Shots4
6Blocked Shots2
10Shots insidebox0
6Shots outsidebox4
19Fouls10
10Corner Kicks4
1Offsides1
72%Ball Possession28%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
642Total passes250
566Passes accurate158
88%Passes %63%
0.94expected_goals0.06
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Arminia Bielefeld je 6.85, v porovnaní s 6.88 u 1. FC Kaiserslautern. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Arminia Bielefeld je T. Handwerker (7.25), u 1. FC Kaiserslautern je to J. Krahl (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Arminia Bielefeld prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 19 asistenciami, na čele s N. Sarenren Bazee (5G). U 1. FC Kaiserslautern je to 25 gólov a 25 asistencií s lídrom N. Skytta (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Arminia Bielefeld nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo 1. FC Kaiserslautern má 3 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Arminia Bielefeld nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 4 u 1. FC Kaiserslautern s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Arminia Bielefeld nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 3 u 1. FC Kaiserslautern s priemerom 6.94. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Arminia Bielefeld a 73% u 1. FC Kaiserslautern. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Arminia Bielefeld nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 51 u 1. FC Kaiserslautern. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Arminia Bielefeld je 25.5 (najmladší: B. Boakye (20), najstarší: M. Corboz (31)), zatiaľ čo 1. FC Kaiserslautern má priemer 26.0 (najmladší: N. Skytta (23), najstarší: M. Ritter (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Arminia Bielefeld majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 27 u 1. FC Kaiserslautern. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Arminia Bielefeld4-1-4-13-4-2-11. FC Kaiserslautern
GKDEFMIDFWD
1Kersken27Boakye19Grosser3Felix29Handwer.21Russo14Momuluh10Mehlem6Corboz38Worl37Bazee1Krahl31Sirch4Gyamfi37Robinson26Joly6Kunze8Sahin3Kleinha.15Skytta7Ritter19Hanslik

Náhradníci

Tréner: Michel Kniat

Náhradníci

Tréner: Torsten Lieberknecht

Arminia BielefeldSila pozícií1. FC Kaiserslautern
6.85
Ø Hodnotenie
6.88
6.86Brankár (1 v 1)7.11
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (4 v 3)6.79
9G 8A1G 5A
6.81Záložník (5 v 4)6.84
10G 10A5G 11A
6.58Útočník (1 v 3)6.94
5G 1A19G 9A
Arminia Bielefeld4-1-4-1
1BrankárJ. Kersken6.9
27ObrancaB. Boakye6.71G
19ObrancaM. Grosser7.02G
3ObrancaJ. Felix7.02G1A
29ObrancaT. Handwerker7.34G7A
21ZáložníkS. Russo7.11G1A
14ZáložníkT. Momuluh6.84G5A
10ZáložníkM. Mehlem6.61A
6ZáložníkM. Corboz6.73G3A
38ZáložníkM. Worl6.82G
37ÚtočníkN. Sarenren Bazee6.65G1A
1. FC Kaiserslautern3-4-2-1
1BrankárJ. Krahl7.1
31ObrancaL. Sirch7.01G3A
4ObrancaM. Gyamfi6.8
37ObrancaL. Robinson6.62A
26ZáložníkP. Joly7.01G6A
6ZáložníkF. Kunze6.9
8ZáložníkS. Sahin6.84G5A
3ZáložníkF. Kleinhansl6.6
15ÚtočníkN. Skytta7.19G3A
7ÚtočníkM. Ritter7.07G2A
19ÚtočníkD. Hanslik6.73G4A

Prehľad zápasu

Arminia Bielefeld a 1. FC Kaiserslautern remizovali 0:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Bolo udelených 2 žltých kariet. Arminia Bielefeld mal 72% držanie lopty, 1. FC Kaiserslautern mal 28%. Arminia Bielefeld mal 16 striel (3 na bránu), 1. FC Kaiserslautern mal 4 (1 na bránu). Očakávané góly: Arminia Bielefeld 0.94 — 1. FC Kaiserslautern 0.06. Arminia Bielefeld urobil 4 striedaní, 1. FC Kaiserslautern urobil 4.

Rivalita od 2013

Arminia Bielefeld vs 1. FC Kaiserslautern vzájomné výsledky

10 stretnutí
Arminia Bielefeld
5
výhier
Remízy
2
1. FC Kaiserslautern
3
výhier
Góly spolu
25 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
4/10 · 40%
Nad 2,5
4/10 · 40%

Aktuálna forma

Arminia Bielefeld

DWDLWL

1. FC Kaiserslautern

LLLWWL

Predpoveď zápasu

Arminia Bielefeld

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

1. FC Kaiserslautern

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Arminia Bielefeld or draw

36%Forma64%
47%Útok53%
46%Obrana54%
80%Vzájomné zápasy20%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Arminia Bielefeld5výhry
2remízy10 stretnutí
1. FC Kaiserslautern3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.3

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

30%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 45.5%Remíza 29.4%Hostia 30.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.203.403.25
Max2.203.403.25
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit:Arminia Bielefeld · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Arminia Bielefeld (45%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Arminia BielefeldPolčas:001. FC Kaiserslautern
16Strely4
3Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
13/12/25Arminia Bielefeld0–01. FC Kaiserslautern2.20/3.40/3.25
13/05/231. FC Kaiserslautern1–2Arminia Bielefeld2.50/3.58/2.65
05/11/22Arminia Bielefeld2–31. FC Kaiserslautern2.83/3.35/2.52
26/11/171. FC Kaiserslautern0–2Arminia Bielefeld2.52/3.25/2.84
27/04/18Arminia Bielefeld3–21. FC Kaiserslautern1.71/3.90/4.57
02/10/161. FC Kaiserslautern0–0Arminia Bielefeld2.09/3.35/3.58
17/03/17Arminia Bielefeld2–01. FC Kaiserslautern2.66/3.08/2.81
30/10/151. FC Kaiserslautern0–2Arminia Bielefeld1.94/3.31/4.17
17/04/16Arminia Bielefeld0–11. FC Kaiserslautern2.52/3.13/2.92
04/10/13Arminia Bielefeld0–31. FC Kaiserslautern3.80/3.46/1.97

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Arminia Bielefeld

V 187R 147P 174
Nad 2,553
Goals scored757

Vonkajšia bilancia: 1. FC Kaiserslautern

V 201R 148P 159
Nad 2,551
Goals scored754

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026