Menu

Eintracht Braunschweig vs 1 Fc Kaiserslautern

Eintracht-Stadion, Braunschweig29. novembra 2025 o 13:00
Rozhodca: Timo Gansloweit
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Eintracht Braunschweig
1. FC Kaiserslautern
Výkop
Fabio Di Michele Sanchez-5′
3′Jan Elvedi
12′Semih Şahin
Leon Bell Bell29′
M. Marie

asistencia: C. Conteh

34′
F. FlickM. Aydin
45+1′
Polčas
46′
J. ElvediD. Hanslik
E. Yardimci

asistencia: M. Aydin

49′
C. ContehS. Sane
66′
66′
M. HaasF. Kleinhansl
66′
F. KunzeT. Raschl
66′
M. RitterR. Tachie
75′Ivan Prtajin
78′Dickson Abiama
81′
N. SkyttaF. Alidou
E. YardimciL. Szabo
82′
L. FrenkertL. Breunig
82′
L. Bell BellF. Di Michele Sanchez
82′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
6Shots off Goal3
16Total Shots10
4Blocked Shots2
12Shots insidebox7
4Shots outsidebox3
16Fouls18
5Corner Kicks6
0Offsides0
33%Ball Possession67%
2Yellow Cards5
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
220Total passes469
141Passes accurate375
64%Passes %80%
1.73expected_goals0.48
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Eintracht Braunschweig je 6.74, v porovnaní s 6.91 u 1. FC Kaiserslautern. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Eintracht Braunschweig je C. Conteh (7.03), u 1. FC Kaiserslautern je to I. Prtajin (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Eintracht Braunschweig prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 17 asistenciami, na čele s E. Yardimci (5G). U 1. FC Kaiserslautern je to 34 gólov a 17 asistencií s lídrom I. Prtajin (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Eintracht Braunschweig nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo 1. FC Kaiserslautern má 3 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Eintracht Braunschweig nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 4 u 1. FC Kaiserslautern s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Eintracht Braunschweig nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.72, v porovnaní s 3 u 1. FC Kaiserslautern s priemerom 7.10. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Eintracht Braunschweig a 75% u 1. FC Kaiserslautern. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Eintracht Braunschweig nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 49 u 1. FC Kaiserslautern. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Eintracht Braunschweig je 25.2 (najmladší: M. Marie (21), najstarší: L. Bell Bell (29)), zatiaľ čo 1. FC Kaiserslautern má priemer 26.1 (najmladší: M. Haas (20), najstarší: M. Ritter (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Eintracht Braunschweig majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 25 u 1. FC Kaiserslautern. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Eintracht Braunschweig3-4-2-13-4-2-11. FC Kaiserslautern
GKDEFMIDFWD
1Hoffmann21Ehlers3Nkoa29Frenkert44Gomez15Marie6Flick19Bell30Heusser32Conteh9Yardimci1Krahl31Sirch33Elvedi37Robinson27Abiama6Kunze8Sahin22Haas15Skytta7Ritter9Prtajin

Náhradníci

Tréner: Heiner Backhaus

Náhradníci

Tréner: Torsten Lieberknecht

Eintracht BraunschweigSila pozícií1. FC Kaiserslautern
6.74
Ø Hodnotenie
6.91
6.92Brankár (1 v 1)7.11
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (3 v 3)6.75
6G 3A1G 5A
6.66Záložník (4 v 4)6.84
4G 8A6G 6A
6.72Útočník (3 v 3)7.10
11G 6A27G 6A
Eintracht Braunschweig3-4-2-1
1BrankárR. Hoffmann6.9
21ObrancaK. Ehlers6.92G2A
3ObrancaP. Nkoa6.71G1A
29ObrancaL. Frenkert6.83G
44ZáložníkJ. Gomez6.61G4A
15ZáložníkM. Marie7.03G1A
6ZáložníkF. Flick6.72A
19ZáložníkL. Bell Bell6.41A
30ÚtočníkR. Heusser6.82G2A
32ÚtočníkC. Conteh7.04G3A
9ÚtočníkE. Yardimci6.35G1A
1. FC Kaiserslautern3-4-2-1
1BrankárJ. Krahl7.1
31ObrancaL. Sirch7.01G3A
33ObrancaJ. Elvedi6.7
37ObrancaL. Robinson6.62A
27ZáložníkD. Abiama6.7
6ZáložníkF. Kunze6.9
8ZáložníkS. Sahin6.84G5A
22ZáložníkM. Haas6.92G1A
15ÚtočníkN. Skytta7.19G3A
7ÚtočníkM. Ritter7.07G2A
9ÚtočníkI. Prtajin7.211G1A

Prehľad zápasu

Eintracht Braunschweig zdolal 1. FC Kaiserslautern 2:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: M. Marie 34′, E. Yardimci 49′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Eintracht Braunschweig mal 33% držanie lopty, 1. FC Kaiserslautern mal 67%. Eintracht Braunschweig mal 16 striel (6 na bránu), 1. FC Kaiserslautern mal 10 (5 na bránu). Očakávané góly: Eintracht Braunschweig 1.73 — 1. FC Kaiserslautern 0.48. Eintracht Braunschweig urobil 5 striedaní, 1. FC Kaiserslautern urobil 5.

Rivalita od 2012

Eintracht Braunschweig vs 1. FC Kaiserslautern vzájomné výsledky

23 stretnutí
Eintracht Braunschweig
8
výhier
Remízy
9
1. FC Kaiserslautern
6
výhier
Góly spolu
50 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
11/23 · 48%
Nad 2,5
7/23 · 30%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2024

Aktuálna forma

Eintracht Braunschweig

LWDLDL

1. FC Kaiserslautern

LLLWWL

Predpoveď zápasu

Eintracht Braunschweig

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

1. FC Kaiserslautern

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : 1. FC Kaiserslautern

27%Forma73%
25%Útok75%
40%Obrana60%
60%Vzájomné zápasy40%

Zranenia a stopky

Eintracht Braunschweig

  • OtáznyS. Raebiger

1. FC Kaiserslautern

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Eintracht Braunschweig5výhry
2remízy10 stretnutí
1. FC Kaiserslautern3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.7

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (80%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (31%) — kurzy môžu podceňovať Eintracht Braunschweig.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 33.3%Remíza 28.6%Hostia 44.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.003.502.25
Max3.003.502.25
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit:1. FC Kaiserslautern · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Eintracht Braunschweig
Výsledok vs. Trh: 1. FC Kaiserslautern (44%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Eintracht BraunschweigPolčas:101. FC Kaiserslautern
16Strely10
6Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
24/04/261. FC Kaiserslautern0–2Eintracht Braunschweig2.25/3.60/3.00
29/11/25Eintracht Braunschweig2–01. FC Kaiserslautern3.00/3.50/2.25
19/04/25Eintracht Braunschweig2–01. FC Kaiserslautern2.67/3.42/2.56
24/11/241. FC Kaiserslautern3–2Eintracht Braunschweig2.12/3.54/3.23
19/05/241. FC Kaiserslautern5–0Eintracht Braunschweig1.84/3.72/3.92
17/12/23Eintracht Braunschweig2–11. FC Kaiserslautern2.77/3.51/2.46
08/04/23Eintracht Braunschweig1–01. FC Kaiserslautern2.68/3.27/2.67
02/10/221. FC Kaiserslautern1–1Eintracht Braunschweig1.88/3.63/4.08
28/08/171. FC Kaiserslautern1–1Eintracht Braunschweig2.58/3.21/2.80
04/02/18Eintracht Braunschweig1–21. FC Kaiserslautern1.84/3.42/4.51

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Eintracht Braunschweig

V 152R 131P 191
Nad 2,546
Goals scored535

Vonkajšia bilancia: 1. FC Kaiserslautern

V 201R 148P 159
Nad 2,551
Goals scored754

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026