Menu

Preu En Munster vs Fc Schalke 04

LVM-Preußenstadion, Munster22. novembra 2025 o 13:00
Rozhodca: Florian Lechner
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Preußen Münster
FC Schalke 04
Výkop
Goal cancelled13′
VAR
18′Finn Porath
45+5′Ron Schallenberg
45+2′Mertcan Ayhan
Polčas
Johannes Schenk55′
O. VilhelmssonM. Behrens
59′
Z. SertdemirT. Paetow
66′
O. Batista MeierR. Preissinger
66′
M. BengerL. Lokotsch
67′
69′
M. AyhanJ. Bachmann
Yassine Bouchama74′
77′
R. SchallenbergC. Antwi-Adjei
77′
M. WallentowitzM. Gruger
86′
F. PorathA. Gulasi
90′Nikola Katić
Y. BouchamaN. Koulis
90+9′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
1Shots off Goal5
5Total Shots14
2Blocked Shots3
4Shots insidebox10
1Shots outsidebox4
7Fouls20
4Corner Kicks6
2Offsides0
55%Ball Possession45%
1Yellow Cards5
1Red Cards0
6Goalkeeper Saves2
492Total passes384
392Passes accurate276
80%Passes %72%
0.42expected_goals1.51
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Preußen Münster je 6.71, v porovnaní s 6.87 u FC Schalke 04. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Preußen Münster je J. Schenk (6.92), u FC Schalke 04 je to L. Karius (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Preußen Münster prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 13 asistenciami, na čele s O. Batista Meier (6G). U FC Schalke 04 je to 29 gólov a 16 asistencií s lídrom K. Karaman (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Preußen Münster nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo FC Schalke 04 má 3 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Preußen Münster nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 4 u FC Schalke 04 s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Preußen Münster nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 3 u FC Schalke 04 s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Preußen Münster a 68% u FC Schalke 04. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Preußen Münster nazbierali v tejto sezóne 52 žltých kariet, v porovnaní s 43 u FC Schalke 04. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Preußen Münster je 25.7 (najmladší: Z. Sertdemir (20), najstarší: M. Kirkeskov (34)), zatiaľ čo FC Schalke 04 má priemer 25.8 (najmladší: M. Wallentowitz (17), najstarší: L. Karius (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Preußen Münster majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 25 u FC Schalke 04. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Preußen Münster4-3-1-23-4-2-1FC Schalke 04
GKDEFMIDFWD
1Schenk27Horst22Heuer3Jaeckel2Kirkesk.5Bouchama6Benger20Hendrix7Sertdem.17Meier11Vilhelm.1Karius43Ayhan25Katic4Kurucay17Gantenb.23El-Faou.6Schalle.27Porath35Wallent.19Karaman9Sylla

Náhradníci

Tréner: Alexander Ende

Náhradníci

Tréner: Miron Muslić

Preußen MünsterSila pozíciíFC Schalke 04
6.71
Ø Hodnotenie
6.87
6.92Brankár (1 v 1)7.10
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 3)6.96
4G 6A5G 1A
6.68Záložník (4 v 4)6.86
7G 3A3G 7A
6.73Útočník (2 v 3)6.70
8G 4A21G 8A
Preußen Münster4-3-1-2
1BrankárJ. Schenk6.9
27ObrancaJ. ter Horst6.51G3A
22ObrancaJ. Heuer6.83G
3ObrancaP. Jaeckel6.72A
2ObrancaM. Kirkeskov6.71A
5ZáložníkY. Bouchama6.72G1A
6ZáložníkM. Benger6.6
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
7ZáložníkZ. Sertdemir6.61G
17ÚtočníkO. Batista Meier6.96G4A
11ÚtočníkO. Vilhelmsson6.62G
FC Schalke 043-4-2-1
1BrankárL. Karius7.1
43ObrancaM. Ayhan6.8
25ObrancaN. Katic7.01G1A
4ObrancaH. Kurucay7.14G
17ZáložníkA. Gantenbein6.8
23ZáložníkS. El-Faouzi7.02G5A
6ZáložníkR. Schallenberg6.91A
27ZáložníkF. Porath6.81G1A
35ÚtočníkM. Wallentowitz6.51A
19ÚtočníkK. Karaman7.014G5A
9ÚtočníkM. Sylla6.67G2A

Prehľad zápasu

Preußen Münster a FC Schalke 04 remizovali 0:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Preußen Münster mal 55% držanie lopty, FC Schalke 04 mal 45%. Preußen Münster mal 5 striel (2 na bránu), FC Schalke 04 mal 14 (6 na bránu). Očakávané góly: Preußen Münster 0.42 — FC Schalke 04 1.51. Preußen Münster urobil 5 striedaní, FC Schalke 04 urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Oscar Vilhelmsson 13′).

Rivalita od 2024

Preußen Münster vs FC Schalke 04 vzájomné výsledky

3 stretnutí
Preußen Münster
0
výhier
Remízy
0
FC Schalke 04
3
výhier
Góly spolu
9 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Preußen Münster

DLLDDL

FC Schalke 04

WWWWWD

Predpoveď zápasu

Preußen Münster

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

FC Schalke 04

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Schalke 04

25%Forma75%
38%Útok62%
27%Obrana73%
0%Vzájomné zápasy100%

Zranenia a stopky

Preußen Münster

FC Schalke 04

  • OtáznyT. Kalas

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

FC Schalke 04 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Preußen Münster0výhry
1remízy4 stretnutí
FC Schalke 043výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.3

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (28%) — kurzy môžu podceňovať FC Schalke 04.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 29.4%Remíza 30.3%Hostia 46.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.403.302.15
Max3.403.302.15
Nad 2,5: 48.8%Pod 2,5: 57.1%
Trhový favorit:FC Schalke 04 · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: FC Schalke 04 (47%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Preußen MünsterPolčas:00FC Schalke 04
5Strely14
2Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
19/04/26FC Schalke 044–1Preußen Münster1.57/4.00/5.50
22/11/25Preußen Münster0–0FC Schalke 043.40/3.30/2.15
28/02/25FC Schalke 041–0Preußen Münster1.81/3.70/4.24
28/09/24Preußen Münster1–2FC Schalke 042.81/3.79/2.25

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Vonkajšia bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026