Menu

Arminia Bielefeld vs Karlsruher Sc

SchücoArena, Bielefeld8. novembra 2025 o 13:00
Rozhodca: Patrick Schwengers
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Arminia Bielefeld
Karlsruher SC
Výkop
Penalty confirmed45+1′
VAR
45+3′Marcel Franke
J. Grodowski

Penalty

45′
Polčas
T. Momuluh
46′
T. Momuluh

asistencia: T. Handwerker

50′
56′
L. OpitzA. Muller
56′
P. ForsterS. Fukuda
N. Sarenren Bazee

asistencia: M. Corboz

60′
N. Sarenren BazeeS. Schreck
66′
T. MomuluhI. Young
66′
71′
M. FrankeP. Scholl
71′
F. SchleusenerE. Laghrissi
T. HandwerkerA. Sicker
75′
J. GrodowskiA. F. Ocansey V.
75′
78′David Herold
J. FelixC. Lannert
83′
83′
D. HeroldM. Waschenbach
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
6Shots off Goal3
19Total Shots8
7Blocked Shots3
13Shots insidebox5
6Shots outsidebox3
7Fouls11
3Corner Kicks5
2Offsides0
44%Ball Possession56%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
441Total passes569
372Passes accurate486
84%Passes %85%
3.00expected_goals0.45
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Arminia Bielefeld je 6.85, v porovnaní s 6.79 u Karlsruher SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Arminia Bielefeld je T. Handwerker (7.25), u Karlsruher SC je to M. Wanitzek (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Arminia Bielefeld prispeli v tejto sezóne 33 gólmi a 19 asistenciami, na čele s J. Grodowski (10G). U Karlsruher SC je to 29 gólov a 23 asistencií s lídrom M. Wanitzek (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Arminia Bielefeld nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Karlsruher SC má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Arminia Bielefeld nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u Karlsruher SC s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Arminia Bielefeld nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 2 u Karlsruher SC s priemerom 6.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Arminia Bielefeld a 77% u Karlsruher SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Arminia Bielefeld nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 47 u Karlsruher SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Arminia Bielefeld je 25.5 (najmladší: B. Boakye (20), najstarší: M. Corboz (31)), zatiaľ čo Karlsruher SC má priemer 27.0 (najmladší: R. Pinto Pedrosa (18), najstarší: F. Schleusener (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Arminia Bielefeld majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 27 u Karlsruher SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Arminia Bielefeld3-4-33-5-2Karlsruher SC
GKDEFMIDFWD
1Kersken23Schneid.19Grosser3Felix27Boakye6Corboz38Worl29Handwer.14Momuluh11Grodows.37Bazee1Bernat22Kobald28Franke6Rapp36Pedrosa11Forster7Burnic10Wanitzek20Herold24Schleus.17Opitz

Náhradníci

Tréner: Michél Kniat

Náhradníci

Tréner: Christian Eichner

Arminia BielefeldSila pozíciíKarlsruher SC
6.85
Ø Hodnotenie
6.79
6.86Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (3 v 3)6.82
4G 1A2G 2A
6.86Záložník (4 v 5)6.76
10G 10A17G 17A
6.76Útočník (3 v 2)6.69
19G 8A10G 4A
Arminia Bielefeld3-4-3
1BrankárJ. Kersken6.9
23ObrancaL. Schneider6.8
19ObrancaM. Grosser7.02G
3ObrancaJ. Felix7.02G1A
27ZáložníkB. Boakye6.71G
6ZáložníkM. Corboz6.73G3A
38ZáložníkM. Worl6.82G
29ZáložníkT. Handwerker7.34G7A
14ÚtočníkT. Momuluh6.84G5A
11ÚtočníkJ. Grodowski6.910G2A
37ÚtočníkN. Sarenren Bazee6.65G1A
Karlsruher SC3-5-2
1BrankárC. Bernat7.0
22ObrancaC. Kobald6.92G2A
28ObrancaM. Franke6.7
6ObrancaN. Rapp6.8
36ZáložníkR. Pinto Pedrosa6.71G1A
11ZáložníkP. Forster6.62A
7ZáložníkD. Burnic6.61G1A
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
20ZáložníkD. Herold6.66A
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
17ÚtočníkL. Opitz6.6

Prehľad zápasu

Arminia Bielefeld zdolal Karlsruher SC 4:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: J. Grodowski 45′ (pen.), T. Momuluh 46′, T. Momuluh 50′, N. Sarenren Bazee 60′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Arminia Bielefeld mal 44% držanie lopty, Karlsruher SC mal 56%. Arminia Bielefeld mal 19 striel (6 na bránu), Karlsruher SC mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Arminia Bielefeld 3.00 — Karlsruher SC 0.45. Arminia Bielefeld urobil 5 striedaní, Karlsruher SC urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Tim Handwerker 45′).

Rivalita od 2012

Arminia Bielefeld vs Karlsruher SC vzájomné výsledky

13 stretnutí
Arminia Bielefeld
2
výhier
Remízy
6
Karlsruher SC
5
výhier
Góly spolu
39 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
9/13 · 69%
Nad 2,5
8/13 · 62%

Aktuálna forma

Arminia Bielefeld

DWDLWL

Karlsruher SC

WLLWLW

Predpoveď zápasu

Arminia Bielefeld

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Karlsruher SC

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Karlsruher SC

29%Forma71%
43%Útok57%
42%Obrana58%
15%Vzájomné zápasy85%

Zranenia a stopky

Arminia Bielefeld

Karlsruher SC

  • OtáznyE. Sihlaroğlu

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Arminia Bielefeld2výhry
4remízy10 stretnutí
Karlsruher SC4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.8

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

80%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 45.5%Remíza 27.8%Hostia 33.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.203.603.00
Max2.203.603.00
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 41.7%
Trhový favorit:Arminia Bielefeld · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Arminia Bielefeld
Výsledok vs. Trh: Arminia Bielefeld (45%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Arminia BielefeldPolčas:10Karlsruher SC
19Strely8
6Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
10/04/26Karlsruher SC4–1Arminia Bielefeld3.25/3.60/2.05
08/11/25Arminia Bielefeld4–0Karlsruher SC2.20/3.60/3.00
16/04/23Karlsruher SC4–2Arminia Bielefeld2.04/3.71/3.41
07/10/22Arminia Bielefeld1–2Karlsruher SC3.31/3.62/2.12
21/06/20Karlsruher SC3–3Arminia Bielefeld2.18/3.43/3.30
06/12/19Arminia Bielefeld2–2Karlsruher SC1.61/4.09/5.25
07/08/16Arminia Bielefeld0–0Karlsruher SC2.67/3.12/2.78
29/01/17Karlsruher SC3–2Arminia Bielefeld2.35/3.11/3.23
05/12/15Arminia Bielefeld2–1Karlsruher SC2.53/3.07/2.95
15/05/16Karlsruher SC1–1Arminia Bielefeld2.02/3.53/3.68

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Arminia Bielefeld

V 187R 147P 174
Nad 2,553
Goals scored757

Vonkajšia bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026