Menu

Fc Schalke 04 vs Sv Darmstadt 98

Veltins Arena, Gelsenkirchen24. októbra 2025 o 18:30
Rozhodca: Michael Bacher
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Schalke 04
SV Darmstadt 98
Výkop
M. Sylla

asistencia: S. El-Faouzi

9′
Janik Bachmann27′
31′Aleksandar Vukotić
Adrian Gantenbein38′
Polčas
A. GantenbeinF. Porath
63′
63′
J. BoetiusM. Papela
J. BachmannC. Gomis
64′
64′
B. BialekM. Bader
64′
H. AkiyamaP. Will
V. BeckerF. Sanchez
81′
81′
A. VukoticF. Lakenmacher
81′
M. RichterF. Holland
M. Wallentowitz
85′
Hasan Kuruçay90+9′
Soufiane El-Faouzi90+5′
Mika Wallentowitz90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal1
6Shots off Goal3
10Total Shots7
2Blocked Shots3
10Shots insidebox4
0Shots outsidebox3
16Fouls13
6Corner Kicks4
1Offsides5
38%Ball Possession62%
5Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
320Total passes528
214Passes accurate413
67%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Schalke 04 je 6.90, v porovnaní s 6.91 u SV Darmstadt 98. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Schalke 04 je V. Becker (7.15), u SV Darmstadt 98 je to A. Vukotic (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Schalke 04 prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 15 asistenciami, na čele s K. Karaman (14G). U SV Darmstadt 98 je to 31 gólov a 25 asistencií s lídrom F. Hornby (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Schalke 04 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má 3 obrancov s priemerom 7.11. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Schalke 04 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 4 u SV Darmstadt 98 s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Schalke 04 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.69, v porovnaní s 3 u SV Darmstadt 98 s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u FC Schalke 04 a 78% u SV Darmstadt 98. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Schalke 04 nazbierali v tejto sezóne 46 žltých kariet, v porovnaní s 33 u SV Darmstadt 98. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Schalke 04 je 26.2 (najmladší: M. Ayhan (19), najstarší: L. Karius (32)), zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má priemer 27.5 (najmladší: B. Bialek (24), najstarší: M. Schuhen (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Schalke 04 majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 24 u SV Darmstadt 98. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Schalke 043-4-2-13-4-2-1SV Darmstadt 98
GKDEFMIDFWD
1Karius43Ayhan25Katic4Kurucay17Gantenb.23El-Faou.6Schalle.33Becker14Bachmann19Karaman9Sylla1Schuhen6Pfeiffer20Vukotic5Maglica34Corredor10Boetius16Akiyama8Marseil.23Richter9Hornby27Bialek

Náhradníci

Tréner: Miron Muslić

Náhradníci

Tréner: Florian Kohfeldt

FC Schalke 04Sila pozíciíSV Darmstadt 98
6.90
Ø Hodnotenie
6.91
7.10Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 1A
6.96Obranca (3 v 3)7.11
5G 1A8G 2A
6.96Záložník (4 v 4)6.81
4G 7A10G 5A
6.69Útočník (3 v 3)6.76
21G 7A13G 17A
FC Schalke 043-4-2-1
1BrankárL. Karius7.1
43ObrancaM. Ayhan6.8
25ObrancaN. Katic7.01G1A
4ObrancaH. Kurucay7.14G
17ZáložníkA. Gantenbein6.8
23ZáložníkS. El-Faouzi7.02G5A
6ZáložníkR. Schallenberg6.91A
33ZáložníkV. Becker7.22G1A
14ÚtočníkJ. Bachmann6.5
19ÚtočníkK. Karaman7.014G5A
9ÚtočníkM. Sylla6.67G2A
SV Darmstadt 983-4-2-1
1BrankárM. Schuhen7.11A
6ObrancaP. Pfeiffer7.01G1A
20ObrancaA. Vukotic7.31G1A
5ObrancaM. Maglica7.06G
34ZáložníkK. Corredor6.85G3A
10ZáložníkJ. Boetius6.5
16ZáložníkH. Akiyama6.93G1A
8ZáložníkL. Marseiler7.02G1A
23ÚtočníkM. Richter7.02G9A
9ÚtočníkF. Hornby6.911G8A
27ÚtočníkB. Bialek6.3

Prehľad zápasu

FC Schalke 04 zdolal SV Darmstadt 98 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: M. Sylla 9′. Bolo udelených 6 žltých kariet. FC Schalke 04 mal 38% držanie lopty, SV Darmstadt 98 mal 62%. FC Schalke 04 mal 10 striel (2 na bránu), SV Darmstadt 98 mal 7 (1 na bránu). FC Schalke 04 urobil 4 striedaní, SV Darmstadt 98 urobil 5.

Rivalita od 2013

FC Schalke 04 vs SV Darmstadt 98 vzájomné výsledky

11 stretnutí
FC Schalke 04
4
výhier
Remízy
2
SV Darmstadt 98
5
výhier
Góly spolu
44 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
8/11 · 73%
Nad 2,5
7/11 · 64%

Aktuálna forma

FC Schalke 04

WWWWWD

SV Darmstadt 98

LDLLLD

Predpoveď zápasu

FC Schalke 04

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Darmstadt 98

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or SV Darmstadt 98 and -3.5 goals

52%Forma48%
50%Útok50%
50%Obrana50%
20%Vzájomné zápasy80%

Zranenia a stopky

FC Schalke 04

  • OtáznyT. Kalas

SV Darmstadt 98

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

FC Schalke 042výhry
1remízy6 stretnutí
SV Darmstadt 983výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4.3

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

67%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 46.0%Remíza 27.7%Hostia 32.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.103.603.04
Max2.253.633.20
Nad 2,5: 55.6%Pod 2,5: 50.0%
Trhový favorit:FC Schalke 04 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh42.4%26.3%31.4%
Verejný trh44.7%26.0%29.3%
Δ2.3%0.2%2.1%

FC Schalke 04 vs SV Darmstadt 98 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

FC Schalke 04
Výsledok vs. Trh: FC Schalke 04 (46%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

FC Schalke 04Polčas:10SV Darmstadt 98
10Strely7
2Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
21/03/26SV Darmstadt 981–1FC Schalke 042.60/3.40/2.60
24/10/25FC Schalke 041–0SV Darmstadt 982.17/3.62/3.12
23/02/25SV Darmstadt 982–0FC Schalke 042.31/3.61/2.84
20/09/24FC Schalke 043–5SV Darmstadt 981.93/3.77/3.65
17/04/22SV Darmstadt 982–5FC Schalke 042.38/3.50/2.81
07/11/21FC Schalke 042–4SV Darmstadt 981.87/3.72/4.01

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Vonkajšia bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026