Menu

1 Fc Magdeburg vs Preu En Munster

Avnet Arena, Magdeburg26. októbra 2025 o 13:30
Rozhodca: Robert Kampka
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

1. FC Magdeburg
Preußen Münster
Výkop
Goal cancelled9′
VAR
33′Jano ter Horst
J. HugonetL. Hyrylainen
45+6′
Polčas
Marcus Mathisen49′
55′Torge Paetow
A. HolmstromM. Breunig
60′
65′Jannis Heuer
71′
Z. SertdemirC. Makridis
M. Breunig

Penalty

75′
79′
J. ter HorstL. Tasov
84′
R. PreissingerN. Koulis
84′
M. BatmazM. Benjamins
84′
M. KirkeskovM. Schulz
85′Jorrit Hendrix
L. UlrichN. Pesch
90′
P. HercherR. Ghrieb
90′
R. Ghrieb

asistencia: B. Atik

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
3Shots off Goal4
12Total Shots10
4Blocked Shots2
7Shots insidebox5
5Shots outsidebox5
15Fouls15
2Corner Kicks5
7Offsides2
35%Ball Possession65%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
334Total passes609
243Passes accurate523
73%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Magdeburg je 6.88, v porovnaní s 6.70 u Preußen Münster. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Magdeburg je B. Atik (7.32), u Preußen Münster je to J. Schenk (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Magdeburg prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 18 asistenciami, na čele s B. Atik (5G). U Preußen Münster je to 17 gólov a 13 asistencií s lídrom O. Batista Meier (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Magdeburg nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Preußen Münster má 4 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Magdeburg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 4 u Preußen Münster s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Magdeburg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 2 u Preußen Münster s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u 1. FC Magdeburg a 82% u Preußen Münster. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Magdeburg nazbierali v tejto sezóne 47 žltých kariet, v porovnaní s 54 u Preußen Münster. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Magdeburg je 27.4 (najmladší: L. Ulrich (20), najstarší: T. Muller (31)), zatiaľ čo Preußen Münster má priemer 26.5 (najmladší: Z. Sertdemir (20), najstarší: M. Kirkeskov (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Magdeburg majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 24 u Preußen Münster. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Magdeburg3-4-34-3-1-2Preußen Münster
GKDEFMIDFWD
1Reimann24Hugonet16Mathisen5Muller19Musonda8Ulrich21Michel17Nollenb.27Hercher11Holmstr.23Atik1Schenk27Horst16Paetow22Heuer2Kirkesk.5Bouchama21Preissi.20Hendrix7Sertdem.17Meier23Batmaz

Náhradníci

Tréner: Markus Fiedler

Náhradníci

Tréner: Alexander Ende

1. FC MagdeburgSila pozíciíPreußen Münster
6.88
Ø Hodnotenie
6.70
7.16Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (3 v 4)6.72
1G 2A4G 4A
6.86Záložník (4 v 4)6.69
8G 5A7G 5A
6.77Útočník (3 v 2)6.60
7G 11A6G 4A
1. FC Magdeburg3-4-3
1BrankárD. Reimann7.2
24ObrancaJ. Hugonet6.91G1A
16ObrancaM. Mathisen7.11A
5ObrancaT. Muller6.8
19ZáložníkL. Musonda6.72G
8ZáložníkL. Ulrich6.93G3A
21ZáložníkF. Michel6.8
17ZáložníkA. Nollenberger6.93G2A
27ÚtočníkP. Hercher6.4
11ÚtočníkA. Holmstrom6.62G
23ÚtočníkB. Atik7.35G11A
Preußen Münster4-3-1-2
1BrankárJ. Schenk6.9
27ObrancaJ. ter Horst6.51G3A
16ObrancaT. Paetow6.8
22ObrancaJ. Heuer6.83G
2ObrancaM. Kirkeskov6.71A
5ZáložníkY. Bouchama6.72G1A
21ZáložníkR. Preissinger6.72A
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
7ZáložníkZ. Sertdemir6.61G
17ÚtočníkO. Batista Meier6.96G4A
23ÚtočníkM. Batmaz6.3

Prehľad zápasu

1. FC Magdeburg zdolal Preußen Münster 2:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: M. Breunig 75′ (pen.), R. Ghrieb 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. 1. FC Magdeburg mal 35% držanie lopty, Preußen Münster mal 65%. 1. FC Magdeburg mal 12 striel (5 na bránu), Preußen Münster mal 10 (4 na bránu). 1. FC Magdeburg urobil 4 striedaní, Preußen Münster urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Barış Atik 9′).

Rivalita od 2015

1. FC Magdeburg vs Preußen Münster vzájomné výsledky

11 stretnutí
1. FC Magdeburg
8
výhier
Remízy
1
Preußen Münster
2
výhier
Góly spolu
35 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
6/11 · 55%
Nad 2,5
8/11 · 73%

Aktuálna forma

1. FC Magdeburg

WLWLWW

Preußen Münster

DLLDDL

Predpoveď zápasu

1. FC Magdeburg

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Preußen Münster

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Preußen Münster

20%Forma80%
0%Útok100%
55%Obrana45%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

1. FC Magdeburg dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Magdeburg3výhry
0remízy4 stretnutí
Preußen Münster1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

75%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 50.9%Remíza 26.3%Hostia 28.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.913.703.51
Max2.023.903.60
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 41.7%
Trhový favorit:1. FC Magdeburg · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh47.1%25.7%27.1%
Verejný trh49.5%24.2%26.3%
Δ2.4%1.5%0.9%

1. FC Magdeburg vs Preußen Münster — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Magdeburg
Výsledok vs. Trh: 1. FC Magdeburg (51%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC MagdeburgPolčas:00Preußen Münster
12Strely10
5Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
22/03/26Preußen Münster1–31. FC Magdeburg3.00/3.60/2.20
26/10/251. FC Magdeburg2–0Preußen Münster1.96/3.80/3.55
02/05/251. FC Magdeburg0–5Preußen Münster1.58/4.55/4.97
07/12/24Preußen Münster1–21. FC Magdeburg2.59/3.38/2.62

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Magdeburg

V 52R 45P 71
Nad 2,557
Goals scored242

Vonkajšia bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026