Menu

Sv Elversberg vs Spvgg Greuther Furth

Waldstadion Kaiserlinde, Spiesen-Elversberg19. októbra 2025 o 13:30
Rozhodca: Felix Bickel
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SV Elversberg
SpVgg Greuther Fürth
Výkop
19′Philipp Ziereis
Lukas Petkov24′
B. Conte

asistencia: L. Gunther

27′
45′Maximilian Dietz
Polčas
B. ConteF. Schmahl
46′
46′
P. ZiereisG. Itter
Y. Ebnoutalib

asistencia: M. Rohr

48′
Y. Ebnoutalib
56′
L. GuntherN. Mickelson
65′
67′
J. ConsbruchA. Keller
67′
B. HrgotaF. Higl
68′
M. DietzJ. Green
71′Julian Green
L. PetkovJ. Malanga
76′
T. ZimmerschiedJ. Ceka
77′
Y. Ebnoutalib

asistencia: F. Keidel

80′
Y. EbnoutalibL. Schnellbacher
83′
J. Ceka

asistencia: L. Schnellbacher

85′
86′
J. DehmR. Marita
F. Le Joncour

asistencia: N. Mickelson

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal5
9Shots off Goal2
18Total Shots10
1Blocked Shots3
14Shots insidebox7
4Shots outsidebox3
10Fouls11
6Corner Kicks3
4Offsides1
45%Ball Possession55%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
358Total passes438
298Passes accurate358
83%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Elversberg je 6.98, v porovnaní s 6.63 u SpVgg Greuther Fürth. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Elversberg je M. Rohr (7.32), u SpVgg Greuther Fürth je to F. Klaus (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Elversberg prispeli v tejto sezóne 39 gólmi a 32 asistenciami, na čele s L. Petkov (13G). U SpVgg Greuther Fürth je to 33 gólov a 22 asistencií s lídrom N. Futkeu (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Elversberg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo SpVgg Greuther Fürth má 4 obrancov s priemerom 6.34. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Elversberg nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 4 u SpVgg Greuther Fürth s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Elversberg nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.02, v porovnaní s 2 u SpVgg Greuther Fürth s priemerom 7.01. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u SV Elversberg a 79% u SpVgg Greuther Fürth. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Elversberg nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 42 u SpVgg Greuther Fürth. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Elversberg je 25.4 (najmladší: F. Keidel (22), najstarší: M. Rohr (30)), zatiaľ čo SpVgg Greuther Fürth má priemer 26.0 (najmladší: L. Reich (19), najstarší: F. Klaus (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Elversberg majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 21 u SpVgg Greuther Fürth. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Elversberg4-2-3-14-4-2SpVgg Greuther Fürth
GKDEFMIDFWD
20Kristof43Keidel31Rohr3Joncour21Gunther6Conde8Poreba25Petkov10Conte29Zimmers.22Ebnouta.26Boevink2Reich4Ziereis17Konig23Dehm30Klaus33Dietz24John14Consbru.10Hrgota9Futkeu

Náhradníci

Tréner: Vincent Wagner

Náhradníci

Tréner: Thomas Kleine

SV ElversbergSila pozíciíSpVgg Greuther Fürth
6.98
Ø Hodnotenie
6.63
7.20Brankár (1 v 1)6.59
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (4 v 4)6.34
5G 10A3G 2A
6.93Záložník (5 v 4)6.73
22G 22A9G 6A
7.02Útočník (1 v 2)7.01
12G 0A21G 14A
SV Elversberg4-2-3-1
20BrankárN. Kristof7.2
43ObrancaF. Keidel6.81G2A
31ObrancaM. Rohr7.33G2A
3ObrancaF. Le Joncour6.91G
21ObrancaL. Gunther6.96A
6ZáložníkA. Conde6.81G1A
8ZáložníkL. Poreba7.01G3A
25ZáložníkL. Petkov7.113G6A
10ZáložníkB. Conte6.93G4A
29ZáložníkT. Zimmerschied6.94G8A
22ÚtočníkY. Ebnoutalib7.012G
SpVgg Greuther Fürth4-4-2
26BrankárP. Boevink6.6
2ObrancaL. Reich6.61G
4ObrancaP. Ziereis6.71A
17ObrancaN. Konig5.4
23ObrancaJ. Dehm6.72G1A
30ZáložníkF. Klaus7.17G6A
33ZáložníkM. Dietz6.6
24ZáložníkM. John6.82G
14ZáložníkJ. Consbruch6.5
10ÚtočníkB. Hrgota7.04G9A
9ÚtočníkN. Futkeu7.017G5A

Prehľad zápasu

SV Elversberg zdolal SpVgg Greuther Fürth 6:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: B. Conte 27′, Y. Ebnoutalib 48′, Y. Ebnoutalib 56′, Y. Ebnoutalib 80′, J. Ceka 85′, F. Le Joncour 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. SV Elversberg mal 45% držanie lopty, SpVgg Greuther Fürth mal 55%. SV Elversberg mal 18 striel (8 na bránu), SpVgg Greuther Fürth mal 10 (5 na bránu). SV Elversberg urobil 5 striedaní, SpVgg Greuther Fürth urobil 5.

Rivalita od 2023

SV Elversberg vs SpVgg Greuther Fürth vzájomné výsledky

5 stretnutí
SV Elversberg
2
výhier
Remízy
2
SpVgg Greuther Fürth
1
výhier
Góly spolu
11 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
2/5 · 40%
Nad 2,5
1/5 · 20%

Aktuálna forma

SV Elversberg

WDWLDW

SpVgg Greuther Fürth

DLWDLL

Predpoveď zápasu

SV Elversberg

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SpVgg Greuther Fürth

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SV Elversberg or draw

65%Forma35%
57%Útok43%
79%Obrana21%
80%Vzájomné zápasy20%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Elversberg3výhry
2remízy6 stretnutí
SpVgg Greuther Fürth1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

33%

Zápasy s 3+ gólmi

33%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 63.3%Remíza 22.9%Hostia 19.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.574.335.00
Max1.594.415.07
Nad 2,5: 66.7%Pod 2,5: 40.0%
Trhový favorit:SV Elversberg · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh59.7%21.5%18.7%
Verejný trh59.6%21.6%18.7%

SV Elversberg vs SpVgg Greuther Fürth — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Elversberg
Výsledok vs. Trh: SV Elversberg (63%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV ElversbergPolčas:10SpVgg Greuther Fürth
18Strely10
8Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
13/03/26SpVgg Greuther Fürth2–0SV Elversberg4.33/4.00/1.70
19/10/25SV Elversberg6–0SpVgg Greuther Fürth1.58/4.37/5.04
15/02/25SV Elversberg2–0SpVgg Greuther Fürth1.86/3.89/3.75
15/09/24SpVgg Greuther Fürth0–0SV Elversberg1.88/3.96/3.60
10/03/24SpVgg Greuther Fürth1–4SV Elversberg1.85/3.99/3.78
01/10/23SV Elversberg1–1SpVgg Greuther Fürth2.48/3.81/2.60

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Elversberg

V 45R 25P 30
Nad 2,561
Goals scored173

Vonkajšia bilancia: SpVgg Greuther Fürth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026