Menu

1 Fc Kaiserslautern vs Vfl Bochum

Fritz Walter Stadion, Kaiserslautern4. októbra 2025 o 13:00
Rozhodca: Michael Bacher
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

1. FC Kaiserslautern
VfL Bochum
Výkop
I. Prtajin

asistencia: L. Sirch

7′
12′Matúš Bero
15′
G. Holtmann

asistencia: K. Koscierski

Marlon Ritter33′
43′Philipp Hofmann
Polčas
55′Erhan Mašović
59′
M. ClairiciaF. Alfa-Ruprecht
M. RitterF. Alidou
66′
N. SkyttaD. Abiama
66′
S. SahinL. Robinson
73′
73′
G. HoltmannK. Watjen
73′
K. KoscierskiF. Passlack
73′
C. LenzM. Pannewig
I. Prtajin

asistencia: L. Robinson

79′
Ivan Prtajin80′
M. HaasE. Wekesser
84′
I. PrtajinA. Afeez
84′
85′
M. WittekF. Onyeka
P. Joly
86′
90′
J. Elvedi

Own Goal

Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal3
8Shots off Goal6
22Total Shots11
4Blocked Shots2
17Shots insidebox6
5Shots outsidebox5
9Fouls13
11Corner Kicks2
2Offsides2
44%Ball Possession56%
2Yellow Cards5
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves7
322Total passes420
211Passes accurate297
66%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Kaiserslautern je 6.95, v porovnaní s 6.88 u VfL Bochum. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Kaiserslautern je I. Prtajin (7.18), u VfL Bochum je to T. Horn (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern prispeli v tejto sezóne 35 gólmi a 21 asistenciami, na čele s I. Prtajin (11G). U VfL Bochum je to 20 gólov a 17 asistencií s lídrom P. Hofmann (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo VfL Bochum má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 4 u VfL Bochum s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.02, v porovnaní s 3 u VfL Bochum s priemerom 6.86. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u 1. FC Kaiserslautern a 76% u VfL Bochum. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 46 u VfL Bochum. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern je 25.6 (najmladší: M. Haas (20), najstarší: M. Ritter (31)), zatiaľ čo VfL Bochum má priemer 26.4 (najmladší: K. Koscierski (18), najstarší: T. Horn (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 23 u VfL Bochum. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Kaiserslautern3-3-3-13-4-2-1VfL Bochum
GKDEFMIDFWD
1Krahl31Sirch33Elvedi5Ji-Soo26Joly6Kunze22Haas8Sahin15Skytta7Ritter9Prtajin1Horn39Morgalla4Masovic20Loosli35Koscier.34Lenz19Bero32Wittek14Clairic.17Holtmann33Hofmann

Náhradníci

Tréner: Torsten Lieberknecht

Náhradníci

Tréner: Dieter-Klaus Hecking

1. FC KaiserslauternSila pozíciíVfL Bochum
6.95
Ø Hodnotenie
6.88
7.11Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (3 v 3)6.82
1G 3A1G 1A
6.97Záložník (4 v 4)6.80
12G 10A2G 8A
7.02Útočník (3 v 3)6.86
22G 8A17G 8A
1. FC Kaiserslautern3-3-3-1
1BrankárJ. Krahl7.1
31ObrancaL. Sirch7.01G3A
33ObrancaJ. Elvedi6.7
5ObrancaKim Ji-Soo6.7
26ZáložníkP. Joly7.01G6A
6ZáložníkF. Kunze6.9
22ZáložníkM. Haas6.92G1A
15ZáložníkN. Skytta7.19G3A
8ÚtočníkS. Sahin6.84G5A
7ÚtočníkM. Ritter7.07G2A
9ÚtočníkI. Prtajin7.211G1A
VfL Bochum3-4-2-1
1BrankárT. Horn7.4
39ObrancaL. Morgalla6.71G
4ObrancaE. Masovic6.9
20ObrancaN. Loosli6.91A
35ZáložníkK. Koscierski6.61A
34ZáložníkC. Lenz6.92G
19ZáložníkM. Bero6.7
32ZáložníkM. Wittek7.07A
14ÚtočníkM. Clairicia6.2
17ÚtočníkG. Holtmann7.15G2A
33ÚtočníkP. Hofmann7.312G6A

Prehľad zápasu

1. FC Kaiserslautern zdolal VfL Bochum 3:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: I. Prtajin 7′, G. Holtmann 15′, I. Prtajin 79′, P. Joly 86′, J. Elvedi 90′ (o.g.). Bolo udelených 7 žltých kariet. 1. FC Kaiserslautern mal 44% držanie lopty, VfL Bochum mal 56%. 1. FC Kaiserslautern mal 22 striel (10 na bránu), VfL Bochum mal 11 (3 na bránu). 1. FC Kaiserslautern urobil 5 striedaní, VfL Bochum urobil 5.

Rivalita od 2012

1. FC Kaiserslautern vs VfL Bochum vzájomné výsledky

14 stretnutí
1. FC Kaiserslautern
4
výhier
Remízy
6
VfL Bochum
4
výhier
Góly spolu
30 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
6/14 · 43%
Nad 2,5
6/14 · 43%

Aktuálna forma

1. FC Kaiserslautern

LLLWWL

VfL Bochum

DWLWLL

Predpoveď zápasu

1. FC Kaiserslautern

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

VfL Bochum

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : 1. FC Kaiserslautern

100%Forma0%
79%Útok21%
57%Obrana43%
38%Vzájomné zápasy62%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Kaiserslautern4výhry
3remízy10 stretnutí
VfL Bochum3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.9

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 48.4%Remíza 27.0%Hostia 30.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.053.703.20
Max2.083.723.35
Nad 2,5: 62.5%Pod 2,5: 43.5%
Trhový favorit:1. FC Kaiserslautern · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh45.9%25.6%28.5%
Verejný trh45.6%25.2%29.2%

1. FC Kaiserslautern vs VfL Bochum — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Kaiserslautern
Výsledok vs. Trh: 1. FC Kaiserslautern (48%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC KaiserslauternPolčas:11VfL Bochum
22Strely10
10Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
07/03/26VfL Bochum3–21. FC Kaiserslautern1.95/3.75/3.50
04/10/251. FC Kaiserslautern3–2VfL Bochum2.06/3.71/3.28
03/11/171. FC Kaiserslautern0–0VfL Bochum3.04/3.27/2.37
13/04/18VfL Bochum3–21. FC Kaiserslautern1.67/3.83/4.99
24/10/161. FC Kaiserslautern3–0VfL Bochum2.45/3.36/2.84
05/04/17VfL Bochum0–01. FC Kaiserslautern2.29/3.18/3.29
25/09/15VfL Bochum1–21. FC Kaiserslautern2.12/3.37/3.44
14/03/161. FC Kaiserslautern0–2VfL Bochum2.53/3.27/2.78
07/11/141. FC Kaiserslautern2–2VfL Bochum1.50/4.30/6.27
24/04/15VfL Bochum0–21. FC Kaiserslautern4.55/3.68/1.76

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Kaiserslautern

V 201R 148P 159
Nad 2,551
Goals scored754

Vonkajšia bilancia: VfL Bochum

V 245R 155P 180
Nad 2,553
Goals scored877

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026