Menu

Fc Schalke 04 vs Spvgg Greuther Furth

Veltins Arena, Gelsenkirchen26. septembra 2025 o 18:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Schalke 04
SpVgg Greuther Fürth
Výkop
T. BeckerM. Ayhan
9′
25′Jannik Dehm
Polčas
46′Philipp Ziereis
62′
B. BjarnasonR. Munz
62′
A. KellerJ. Consbruch
62′
M. OlesenJ. Green
C. GomisB. Lasme
71′
A. GantenbeinF. Porath
71′
F. Porath
77′
84′
B. HrgotaF. Higl
84′
J. DehmO. Sillah
M. SyllaF. Sanchez
86′
J. Bachmann
87′
Nikola Katić90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
10Shots off Goal0
24Total Shots7
7Blocked Shots5
20Shots insidebox3
4Shots outsidebox4
8Fouls15
10Corner Kicks6
2Offsides2
59%Ball Possession41%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
468Total passes323
383Passes accurate250
82%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Schalke 04 je 6.92, v porovnaní s 6.73 u SpVgg Greuther Fürth. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Schalke 04 je V. Becker (7.15), u SpVgg Greuther Fürth je to F. Klaus (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Schalke 04 prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 17 asistenciami, na čele s K. Karaman (14G). U SpVgg Greuther Fürth je to 35 gólov a 24 asistencií s lídrom N. Futkeu (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Schalke 04 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo SpVgg Greuther Fürth má 4 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Schalke 04 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 5 u SpVgg Greuther Fürth s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Schalke 04 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 1 u SpVgg Greuther Fürth s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u FC Schalke 04 a 78% u SpVgg Greuther Fürth. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Schalke 04 nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 40 u SpVgg Greuther Fürth. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Schalke 04 je 26.6 (najmladší: V. Becker (20), najstarší: L. Karius (32)), zatiaľ čo SpVgg Greuther Fürth má priemer 26.9 (najmladší: A. Keller (21), najstarší: F. Klaus (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Schalke 04 majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 21 u SpVgg Greuther Fürth. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Schalke 043-4-2-14-2-3-1SpVgg Greuther Fürth
GKDEFMIDFWD
1Karius5Becker25Katic4Kurucay17Gantenb.23El-Faou.6Schalle.33Becker7Gomis19Karaman9Sylla26Boevink23Dehm4Ziereis25Bjarnas.27Itter8Olesen24John30Klaus10Hrgota16Keller9Futkeu

Náhradníci

Tréner: Miron Muslić

Náhradníci

Tréner: Thomas Kleine

FC Schalke 04Sila pozíciíSpVgg Greuther Fürth
6.92
Ø Hodnotenie
6.73
7.10Brankár (1 v 1)6.59
0G 0A0G 0A
7.01Obranca (3 v 4)6.62
5G 2A3G 2A
6.96Záložník (4 v 5)6.81
4G 7A15G 17A
6.71Útočník (3 v 1)6.97
22G 8A17G 5A
FC Schalke 043-4-2-1
1BrankárL. Karius7.1
5ObrancaT. Becker7.01A
25ObrancaN. Katic7.01G1A
4ObrancaH. Kurucay7.14G
17ZáložníkA. Gantenbein6.8
23ZáložníkS. El-Faouzi7.02G5A
6ZáložníkR. Schallenberg6.91A
33ZáložníkV. Becker7.22G1A
7ÚtočníkC. Gomis6.51G1A
19ÚtočníkK. Karaman7.014G5A
9ÚtočníkM. Sylla6.67G2A
SpVgg Greuther Fürth4-2-3-1
26BrankárP. Boevink6.6
23ObrancaJ. Dehm6.72G1A
4ObrancaP. Ziereis6.71A
25ObrancaB. Bjarnason6.81G
27ObrancaG. Itter6.3
8ZáložníkM. Olesen6.51A
24ZáložníkM. John6.82G
30ZáložníkF. Klaus7.17G6A
10ZáložníkB. Hrgota7.04G9A
16ZáložníkA. Keller6.62G1A
9ÚtočníkN. Futkeu7.017G5A

Prehľad zápasu

FC Schalke 04 zdolal SpVgg Greuther Fürth 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: F. Porath 77′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Schalke 04 mal 59% držanie lopty, SpVgg Greuther Fürth mal 41%. FC Schalke 04 mal 24 striel (7 na bránu), SpVgg Greuther Fürth mal 7 (2 na bránu). FC Schalke 04 urobil 5 striedaní, SpVgg Greuther Fürth urobil 5.

Rivalita od 2012

FC Schalke 04 vs SpVgg Greuther Fürth vzájomné výsledky

7 stretnutí
FC Schalke 04
1
výhier
Remízy
3
SpVgg Greuther Fürth
3
výhier
Góly spolu
26 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
5/7 · 71%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

FC Schalke 04

WWWWWD

SpVgg Greuther Fürth

DLWDLL

Predpoveď zápasu

FC Schalke 04

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SpVgg Greuther Fürth

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SpVgg Greuther Fürth

60%Forma40%
33%Útok67%
81%Obrana19%
15%Vzájomné zápasy85%

Zranenia a stopky

FC Schalke 04

  • OtáznyT. Kalas
  • OtáznyP. Remmert

SpVgg Greuther Fürth

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

FC Schalke 041výhry
3remízy6 stretnutí
SpVgg Greuther Fürth2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.7

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

67%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (33%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (52%) — kurzy môžu podceňovať SpVgg Greuther Fürth.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 53.8%Remíza 25.6%Hostia 25.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.853.903.60
Max1.873.914.11
Nad 2,5: 58.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:FC Schalke 04 · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh51.7%24.7%23.5%
Verejný trh50.3%23.9%25.8%
Δ1.4%0.9%2.3%

FC Schalke 04 vs SpVgg Greuther Fürth — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

FC Schalke 04
Výsledok vs. Trh: FC Schalke 04 (54%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

FC Schalke 04Polčas:00SpVgg Greuther Fürth
24Strely7
7Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
28/02/26SpVgg Greuther Fürth1–1FC Schalke 044.33/3.90/1.70
26/09/25FC Schalke 041–0SpVgg Greuther Fürth1.86/3.91/3.86
30/03/25SpVgg Greuther Fürth3–3FC Schalke 042.59/3.46/2.60
26/10/24FC Schalke 043–4SpVgg Greuther Fürth1.95/3.70/3.57
19/05/24SpVgg Greuther Fürth2–0FC Schalke 042.16/3.72/2.98
15/12/23FC Schalke 042–2SpVgg Greuther Fürth2.18/3.63/3.09

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Vonkajšia bilancia: SpVgg Greuther Fürth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026