Menu

1 Fc Kaiserslautern vs Preu En Munster

Fritz Walter Stadion, Kaiserslautern19. septembra 2025 o 18:30
Rozhodca: Patrick Schwengers

Udalosti zápasu

1. FC Kaiserslautern
Preußen Münster
Výkop
I. Prtajin

asistencia: S. Sahin

7′
9′Luca Bolay
N. Skytta

asistencia: I. Prtajin

17′
I. Prtajin

asistencia: P. Joly

24′
30′Rico Preißinger
Naatan Skyttä43′
45+3′Marvin Schulz
Polčas
46′
E. AmenyidoO. Vilhelmsson
50′
O. Vilhelmsson

asistencia: O. Batista Meier

Maxwell Gyamfi55′
N. SkyttaM. Ritter
62′
F. AlidouR. Tachie
62′
I. Prtajin

asistencia: P. Joly

64′
Fabian Kunze66′
68′
M. SchulzM. Kirkeskov
68′
L. LokotschZ. Sertdemir
69′
L. BolayM. Batmaz
M. GyamfiJ. Elvedi
72′
S. SahinA. Afeez
72′
72′
R. PreissingerY. Bouchama
L. SirchL. Robinson
78′
90+7′Jano ter Horst
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
3Shots off Goal5
15Total Shots14
6Blocked Shots3
12Shots insidebox8
3Shots outsidebox6
19Fouls12
4Corner Kicks0
1Offsides1
36%Ball Possession64%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
341Total passes647
253Passes accurate548
74%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Kaiserslautern je 6.95, v porovnaní s 6.70 u Preußen Münster. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Kaiserslautern je I. Prtajin (7.18), u Preußen Münster je to J. Schenk (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 20 asistenciami, na čele s I. Prtajin (11G). U Preußen Münster je to 22 gólov a 20 asistencií s lídrom E. Amenyido (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Preußen Münster má 4 obrancov s priemerom 6.61. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 4 u Preußen Münster s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.06, v porovnaní s 2 u Preußen Münster s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u 1. FC Kaiserslautern a 80% u Preußen Münster. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 62 u Preußen Münster. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern je 24.6 (najmladší: M. Haas (20), najstarší: I. Prtajin (29)), zatiaľ čo Preußen Münster má priemer 26.4 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: M. Schulz (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 25 u Preußen Münster. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Kaiserslautern3-4-1-24-3-1-2Preußen Münster
GKDEFMIDFWD
1Krahl4Gyamfi31Sirch5Ji-Soo26Joly8Sahin6Kunze22Haas15Skytta9Prtajin48Alidou1Schenk27Horst22Heuer3Jaeckel25Bolay10Schulz21Preissi.20Hendrix30Amenyido17Meier13Lokotsch

Náhradníci

Tréner: Torsten Lieberknecht

Náhradníci

Tréner: Alexander Ende

1. FC KaiserslauternSila pozíciíPreußen Münster
6.95
Ø Hodnotenie
6.70
7.11Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (3 v 4)6.61
1G 3A4G 7A
6.91Záložník (4 v 4)6.72
7G 12A11G 7A
7.06Útočník (3 v 2)6.75
21G 5A7G 6A
1. FC Kaiserslautern3-4-1-2
1BrankárJ. Krahl7.1
4ObrancaM. Gyamfi6.8
31ObrancaL. Sirch7.01G3A
5ObrancaKim Ji-Soo6.7
26ZáložníkP. Joly7.01G6A
8ZáložníkS. Sahin6.84G5A
6ZáložníkF. Kunze6.9
22ZáložníkM. Haas6.92G1A
15ÚtočníkN. Skytta7.19G3A
9ÚtočníkI. Prtajin7.211G1A
48ÚtočníkF. Alidou6.91G1A
Preußen Münster4-3-1-2
1BrankárJ. Schenk6.9
27ObrancaJ. ter Horst6.51G3A
22ObrancaJ. Heuer6.83G
3ObrancaP. Jaeckel6.72A
25ObrancaL. Bolay6.42A
10ZáložníkM. Schulz6.61G3A
21ZáložníkR. Preissinger6.72A
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
30ZáložníkE. Amenyido6.86G
17ÚtočníkO. Batista Meier6.96G4A
13ÚtočníkL. Lokotsch6.61G2A

Prehľad zápasu

1. FC Kaiserslautern zdolal Preußen Münster 4:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: I. Prtajin 7′, N. Skytta 17′, I. Prtajin 24′, O. Vilhelmsson 50′, I. Prtajin 64′. Bolo udelených 7 žltých kariet. 1. FC Kaiserslautern mal 36% držanie lopty, Preußen Münster mal 64%. 1. FC Kaiserslautern mal 15 striel (6 na bránu), Preußen Münster mal 14 (6 na bránu). 1. FC Kaiserslautern urobil 5 striedaní, Preußen Münster urobil 5.

Rivalita od 2018

1. FC Kaiserslautern vs Preußen Münster vzájomné výsledky

7 stretnutí
1. FC Kaiserslautern
3
výhier
Remízy
1
Preußen Münster
3
výhier
Góly spolu
21 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
5/7 · 71%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

1. FC Kaiserslautern

LLLWWL

Preußen Münster

DLLDDL

Predpoveď zápasu

1. FC Kaiserslautern

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Preußen Münster

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : 1. FC Kaiserslautern or draw

56%Forma44%
50%Útok50%
67%Obrana33%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

1. FC Kaiserslautern

  • OtáznyFabian Heck

Preußen Münster

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

1. FC Kaiserslautern dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Kaiserslautern4výhry
0remízy4 stretnutí
Preußen Münster0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

75%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (41%) — kurzy môžu podceňovať 1. FC Kaiserslautern.

Trhové zhrnutie

Marža: 4.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 43.0%Remíza 29.7%Hostia 31.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.303.303.10
Max2.353.433.16
Nad 2,5: 54.1%Pod 2,5: 51.3%
Trhový favorit:1. FC Kaiserslautern · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh41.2%28.2%30.6%
Verejný trh41.0%28.6%30.4%

1. FC Kaiserslautern vs Preußen Münster — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Kaiserslautern
Výsledok vs. Trh: 1. FC Kaiserslautern (43%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC KaiserslauternPolčas:30Preußen Münster
15Strely14
6Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
22/02/26Preußen Münster2–31. FC Kaiserslautern2.38/3.40/2.88
19/09/251. FC Kaiserslautern4–1Preußen Münster2.33/3.37/3.13
02/02/251. FC Kaiserslautern2–1Preußen Münster1.85/3.67/3.95
24/08/24Preußen Münster0–11. FC Kaiserslautern2.85/3.68/2.30

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Kaiserslautern

V 201R 148P 159
Nad 2,551
Goals scored754

Vonkajšia bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026