Menu

Preu En Munster vs Fortuna Dusseldorf

Preußenstadion, Munster14. septembra 2025 o 13:30
Rozhodca: Florian Lechner

Udalosti zápasu

Preußen Münster
Fortuna Düsseldorf
Výkop
S. Scherder

asistencia: L. Bolay

19′
Paul Jaeckel30′
33′Kenneth Schmidt
Polčas
J. MeesC. Makridis
55′
60′
K. SchmidtC. Rasmussen
64′
C. Itten
Jorrit Hendrix65′
Jano ter Horst69′
72′
F. Muslija

Penalty

M. SchulzY. Bouchama
74′
L. LokotschO. Vilhelmsson
74′
S. ScherderN. Koulis
80′
R. PreissingerZ. Sertdemir
80′
80′
T. BreithauptS. Alexandropoulos
81′
Z. CelarD. Schmidt
85′Christian Rasmussen
87′
M. ZimmermannE. Iyoha
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
5Shots off Goal5
21Total Shots10
10Blocked Shots3
14Shots insidebox7
7Shots outsidebox3
14Fouls9
8Corner Kicks2
0Offsides2
73%Ball Possession27%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves5
832Total passes299
764Passes accurate237
92%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Preußen Münster je 6.68, v porovnaní s 6.83 u Fortuna Düsseldorf. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Preußen Münster je J. Schenk (6.92), u Fortuna Düsseldorf je to F. Muslija (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Preußen Münster prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 21 asistenciami, na čele s O. Batista Meier (6G). U Fortuna Düsseldorf je to 21 gólov a 9 asistencií s lídrom C. Itten (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Preußen Münster nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má 3 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Preußen Münster nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 5 u Fortuna Düsseldorf s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Preußen Münster nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 2 u Fortuna Düsseldorf s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Preußen Münster a 79% u Fortuna Düsseldorf. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Preußen Münster nazbierali v tejto sezóne 51 žltých kariet, v porovnaní s 46 u Fortuna Düsseldorf. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Preußen Münster je 27.1 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: S. Scherder (32)), zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má priemer 26.1 (najmladší: S. Suso (20), najstarší: M. Zimmermann (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Preußen Münster majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 24 u Fortuna Düsseldorf. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Preußen Münster4-3-1-23-5-2Fortuna Düsseldorf
GKDEFMIDFWD
1Schenk27Horst15Scherder3Jaeckel25Bolay10Schulz21Preissi.20Hendrix8Mees17Meier13Lokotsch33Kastenm.2Daland15Oberdorf4Schmidt25Zimmerm.8Azzouzi6Breitha.24Muslija46Suso13Itten9Celar

Náhradníci

Tréner: Alexander Ende

Náhradníci

Tréner: Daniel Moustapha Thioune

Preußen MünsterSila pozíciíFortuna Düsseldorf
6.68
Ø Hodnotenie
6.83
6.92Brankár (1 v 1)7.27
0G 0A0G 1A
6.58Obranca (4 v 3)6.81
2G 7A2G 0A
6.70Záložník (4 v 5)6.80
7G 8A6G 5A
6.75Útočník (2 v 2)6.71
7G 6A13G 3A
Preußen Münster4-3-1-2
1BrankárJ. Schenk6.9
27ObrancaJ. ter Horst6.51G3A
15ObrancaS. Scherder6.71G
3ObrancaP. Jaeckel6.72A
25ObrancaL. Bolay6.42A
10ZáložníkM. Schulz6.61G3A
21ZáložníkR. Preissinger6.72A
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
8ZáložníkJ. Mees6.72G1A
17ÚtočníkO. Batista Meier6.96G4A
13ÚtočníkL. Lokotsch6.61G2A
Fortuna Düsseldorf3-5-2
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
2ObrancaJ. Daland6.7
15ObrancaT. Oberdorf6.91G
4ObrancaK. Schmidt6.81G
25ZáložníkM. Zimmermann6.6
8ZáložníkA. El Azzouzi6.71G1A
6ZáložníkT. Breithaupt6.8
24ZáložníkF. Muslija7.34G4A
46ZáložníkS. Suso6.61G
13ÚtočníkC. Itten7.013G3A
9ÚtočníkZ. Celar6.5

Prehľad zápasu

Fortuna Düsseldorf zdolal Preußen Münster 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: S. Scherder 19′, C. Itten 64′, F. Muslija 72′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. Preußen Münster mal 73% držanie lopty, Fortuna Düsseldorf mal 27%. Preußen Münster mal 21 striel (6 na bránu), Fortuna Düsseldorf mal 10 (2 na bránu). Preußen Münster urobil 5 striedaní, Fortuna Düsseldorf urobil 4.

Rivalita od 2024

Preußen Münster vs Fortuna Düsseldorf vzájomné výsledky

3 stretnutí
Preußen Münster
1
výhier
Remízy
1
Fortuna Düsseldorf
1
výhier
Góly spolu
2 · 0.7/zápas
Obaja skórovali
0/3 · 0%
Nad 2,5
0/3 · 0%

Aktuálna forma

Preußen Münster

DLLDDL

Fortuna Düsseldorf

LWLLLL

Predpoveď zápasu

Preußen Münster

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Fortuna Düsseldorf

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Preußen Münster or draw

64%Forma36%
70%Útok30%
57%Obrana43%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

Preußen Münster

  • OtáznyA. Tikvić
  • OtáznyLeon Tasov
  • OtáznyM. Benger

Fortuna Düsseldorf

  • OtáznyE. Iyoha
  • OtáznyL. Raimund
  • OtáznyH. Anhari
  • OtáznyF. Schock
  • OtáznyKarim Affo

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Preußen Münster1výhry
1remízy4 stretnutí
Fortuna Düsseldorf2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.3

Priemerný počet gólov na zápas

25%

Zápasy s 3+ gólmi

25%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (50%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (36%) — kurzy môžu podceňovať Preußen Münster.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 38.0%Remíza 30.4%Hostia 37.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.603.252.70
Max2.663.332.70
Nad 2,5: 53.2%Pod 2,5: 51.8%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh35.9%28.7%35.4%
Verejný trh36.2%29.0%34.9%

Preußen Münster vs Fortuna Düsseldorf — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Fortuna Düsseldorf
Výsledok vs. Trh: Preußen Münster (38%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Preußen MünsterPolčas:10Fortuna Düsseldorf
21Strely10
6Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
13/02/26Fortuna Düsseldorf0–0Preußen Münster2.00/3.50/3.50
14/09/25Preußen Münster1–2Fortuna Düsseldorf2.63/3.29/2.70
05/04/25Fortuna Düsseldorf1–0Preußen Münster1.96/3.54/3.80
01/11/24Preußen Münster1–0Fortuna Düsseldorf3.23/3.67/2.10

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Vonkajšia bilancia: Fortuna Düsseldorf

V 197R 125P 152
Nad 2,553
Goals scored699

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026