Menu

1 Fc Kaiserslautern vs Sv Darmstadt 98

Fritz Walter Stadion, Kaiserslautern31. augusta 2025 o 13:30
Rozhodca: Benjamin Brand
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

1. FC Kaiserslautern
SV Darmstadt 98
Výkop
Afeez Aremu-5′
Polčas
62′
I. Lidberg

asistencia: F. Nurnberger

64′Fraser Hornby
S. SahinL. Robinson
67′
R. TachieF. Alidou
67′
72′Luca Marseiler
Kim Ji-SooN. Skytta
75′
M. RitterD. Abiama
75′
75′
I. LidbergS. Guler
78′
L. MarseilerS. Lopez
N. Skytta

asistencia: F. Alidou

84′
P. JolyT. Raschl
86′
90+3′
M. PapelaB. Bialek
F. Alidou

asistencia: L. Robinson

90′
T. Raschl

asistencia: L. Sirch

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal5
8Shots off Goal9
17Total Shots17
1Blocked Shots3
9Shots insidebox11
8Shots outsidebox6
8Fouls11
3Corner Kicks5
0Offsides1
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
397Total passes449
303Passes accurate361
76%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Kaiserslautern je 6.89, v porovnaní s 6.99 u SV Darmstadt 98. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Kaiserslautern je I. Prtajin (7.18), u SV Darmstadt 98 je to A. Vukotic (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 18 asistenciami, na čele s I. Prtajin (11G). U SV Darmstadt 98 je to 46 gólov a 21 asistencií s lídrom I. Lidberg (16G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má 3 obrancov s priemerom 7.11. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 4 u SV Darmstadt 98 s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.86, v porovnaní s 3 u SV Darmstadt 98 s priemerom 6.91. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u 1. FC Kaiserslautern a 80% u SV Darmstadt 98. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern nazbierali v tejto sezóne 52 žltých kariet, v porovnaní s 37 u SV Darmstadt 98. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern je 25.5 (najmladší: M. Haas (20), najstarší: M. Ritter (31)), zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má priemer 27.0 (najmladší: M. Papela (24), najstarší: M. Schuhen (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 27 u SV Darmstadt 98. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Kaiserslautern3-4-1-23-4-2-1SV Darmstadt 98
GKDEFMIDFWD
1Krahl31Sirch4Gyamfi5Ji-Soo26Joly6Kunze8Sahin22Haas7Ritter9Prtajin29Tachie1Schuhen6Pfeiffer20Vukotic5Maglica8Marseil.21Papela17Klefisch15Nurnber.9Hornby34Corredor7Lidberg

Náhradníci

Tréner: Torsten Lieberknecht

Náhradníci

Tréner: Florian Kohfeldt

1. FC KaiserslauternSila pozíciíSV Darmstadt 98
6.89
Ø Hodnotenie
6.99
7.11Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 1A
6.83Obranca (3 v 3)7.11
1G 3A8G 2A
6.91Záložník (4 v 4)6.92
7G 12A6G 4A
6.86Útočník (3 v 3)6.91
19G 3A32G 14A
1. FC Kaiserslautern3-4-1-2
1BrankárJ. Krahl7.1
31ObrancaL. Sirch7.01G3A
4ObrancaM. Gyamfi6.8
5ObrancaKim Ji-Soo6.7
26ZáložníkP. Joly7.01G6A
6ZáložníkF. Kunze6.9
8ZáložníkS. Sahin6.84G5A
22ZáložníkM. Haas6.92G1A
7ÚtočníkM. Ritter7.07G2A
9ÚtočníkI. Prtajin7.211G1A
29ÚtočníkR. Tachie6.31G
SV Darmstadt 983-4-2-1
1BrankárM. Schuhen7.11A
6ObrancaP. Pfeiffer7.01G1A
20ObrancaA. Vukotic7.31G1A
5ObrancaM. Maglica7.06G
8ZáložníkL. Marseiler7.02G1A
21ZáložníkM. Papela6.71G1A
17ZáložníkK. Klefisch7.11G
15ZáložníkF. Nurnberger6.92G2A
9ÚtočníkF. Hornby6.911G8A
34ÚtočníkK. Corredor6.85G3A
7ÚtočníkI. Lidberg7.016G3A

Prehľad zápasu

1. FC Kaiserslautern zdolal SV Darmstadt 98 3:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: I. Lidberg 62′, N. Skytta 84′, F. Alidou 90′, T. Raschl 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. 1. FC Kaiserslautern mal 47% držanie lopty, SV Darmstadt 98 mal 53%. 1. FC Kaiserslautern mal 17 striel (8 na bránu), SV Darmstadt 98 mal 17 (5 na bránu). 1. FC Kaiserslautern urobil 5 striedaní, SV Darmstadt 98 urobil 3.

Rivalita od 2014

1. FC Kaiserslautern vs SV Darmstadt 98 vzájomné výsledky

9 stretnutí
1. FC Kaiserslautern
2
výhier
Remízy
3
SV Darmstadt 98
4
výhier
Góly spolu
31 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
6/9 · 67%
Nad 2,5
6/9 · 67%

Aktuálna forma

1. FC Kaiserslautern

LLLWWL

SV Darmstadt 98

LDLLLD

Predpoveď zápasu

1. FC Kaiserslautern

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Darmstadt 98

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or SV Darmstadt 98 and -3.5 goals

30%Forma70%
29%Útok71%
25%Obrana75%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

1. FC Kaiserslautern

  • OtáznyFabian Heck

SV Darmstadt 98

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Kaiserslautern3výhry
3remízy10 stretnutí
SV Darmstadt 984výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 38.8%Remíza 29.4%Hostia 37.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.553.302.63
Max2.603.512.70
Nad 2,5: 59.9%Pod 2,5: 46.5%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh37.4%27.2%35.4%
Verejný trh36.0%28.4%35.6%
Δ1.4%1.2%0.2%

1. FC Kaiserslautern vs SV Darmstadt 98 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Kaiserslautern
Výsledok vs. Trh: 1. FC Kaiserslautern (39%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC KaiserslauternPolčas:00SV Darmstadt 98
17Strely17
8Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
07/02/26SV Darmstadt 984–01. FC Kaiserslautern1.85/3.60/4.10
31/08/251. FC Kaiserslautern3–1SV Darmstadt 982.58/3.40/2.67
11/05/251. FC Kaiserslautern2–1SV Darmstadt 981.98/3.81/3.41
14/12/24SV Darmstadt 985–11. FC Kaiserslautern1.91/3.83/3.61
18/03/23SV Darmstadt 982–01. FC Kaiserslautern1.85/3.60/4.22
11/09/221. FC Kaiserslautern3–3SV Darmstadt 983.36/3.65/2.08
04/08/171. FC Kaiserslautern1–1SV Darmstadt 982.72/3.09/2.73
21/02/18SV Darmstadt 981–21. FC Kaiserslautern2.34/3.25/3.12
21/11/141. FC Kaiserslautern0–0SV Darmstadt 981.69/3.73/5.27
02/05/15SV Darmstadt 983–21. FC Kaiserslautern3.04/3.16/2.41

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Kaiserslautern

V 201R 148P 159
Nad 2,551
Goals scored754

Vonkajšia bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026