Menu

1 Fc Nurnberg vs Sv Darmstadt 98

Max-Morlock-Stadion, Nuremberg8. augusta 2025 o 18:30
Rozhodca: Florian Lechner
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

1. FC Nürnberg
SV Darmstadt 98
Výkop
39′Luca Marseiler
Polčas
A. StepanovS. Telalovic
46′
Tim Janisch53′
60′
H. AkiyamaM. Papela
60′
M. RichterK. Corredor
Luka Lochoshvili61′
M. BironN. Maboulou
66′
67′Killian Corredor
80′
C. RiedelM. Maglica
Danilo SoaresW. Osawe
90+1′
90′
I. LidbergS. Guler
90′
L. MarseilerF. Holland
90′
K. Corredor

asistencia: F. Hornby

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
7Shots off Goal7
12Total Shots14
2Blocked Shots2
6Shots insidebox5
6Shots outsidebox9
11Fouls15
4Corner Kicks5
2Offsides1
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
371Total passes411
295Passes accurate343
80%Passes %83%
0.90expected_goals1.27
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Nürnberg je —, v porovnaní s 7.03 u SV Darmstadt 98. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Nürnberg je —, u SV Darmstadt 98 je to A. Vukotic (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Nürnberg prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U SV Darmstadt 98 je to 39 gólov a 27 asistencií s lídrom I. Lidberg (16G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Nürnberg nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má 4 obrancov s priemerom 7.11. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Nürnberg nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom —, oproti 5 u SV Darmstadt 98 s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Nürnberg nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u SV Darmstadt 98 s priemerom 6.95. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u 1. FC Nürnberg a 80% u SV Darmstadt 98. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Nürnberg nazbierali v tejto sezóne 0 žltých kariet, v porovnaní s 40 u SV Darmstadt 98. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Nürnberg je — (najmladší: —, najstarší: —), zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má priemer 26.9 (najmladší: C. Riedel (22), najstarší: M. Schuhen (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Nürnberg majú priemerne 0 ligových štartov, oproti 25 u SV Darmstadt 98. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Nürnberg3-1-4-24-2-3-1SV Darmstadt 98
GKDEFMIDFWD
1Reichert4Gruber31Knoche24Lochosh.18Lubach32Janisch10Justvan21Yilmaz3Soares11Stepanov7Biron1Schuhen38Riedel6Pfeiffer20Vukotic15Nurnber.17Klefisch16Akiyama8Marseil.9Hornby23Richter7Lidberg

Náhradníci

Tréner: Miroslav Klose

Náhradníci

Tréner: Florian Kohfeldt

1. FC NürnbergSila pozíciíSV Darmstadt 98
Ø Hodnotenie
7.03
Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 1A
Obranca (3 v 4)7.11
0G 0A4G 4A
Záložník (5 v 5)6.98
0G 0A19G 19A
Útočník (2 v 1)6.95
0G 0A16G 3A
1. FC Nürnberg3-1-4-2
1BrankárJ. Reichert
4ObrancaF. Gruber
31ObrancaR. Knoche
24ObrancaL. Lochoshvili
18ZáložníkR. Lubach
32ZáložníkT. Janisch
10ZáložníkJ. Justvan
21ZáložníkB. Yilmaz
3ZáložníkDanilo Soares
11ÚtočníkA. Stepanov
7ÚtočníkM. Biron
SV Darmstadt 984-2-3-1
1BrankárM. Schuhen7.11A
38ObrancaC. Riedel7.2
6ObrancaP. Pfeiffer7.01G1A
20ObrancaA. Vukotic7.31G1A
15ObrancaF. Nurnberger6.92G2A
17ZáložníkK. Klefisch7.11G
16ZáložníkH. Akiyama6.93G1A
8ZáložníkL. Marseiler7.02G1A
9ZáložníkF. Hornby6.911G8A
23ZáložníkM. Richter7.02G9A
7ÚtočníkI. Lidberg7.016G3A

Prehľad zápasu

SV Darmstadt 98 zdolal 1. FC Nürnberg 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: K. Corredor 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. 1. FC Nürnberg mal 47% držanie lopty, SV Darmstadt 98 mal 53%. 1. FC Nürnberg mal 12 striel (3 na bránu), SV Darmstadt 98 mal 14 (5 na bránu). Očakávané góly: 1. FC Nürnberg 0.90 — SV Darmstadt 98 1.27. 1. FC Nürnberg urobil 3 striedaní, SV Darmstadt 98 urobil 5.

Rivalita od 2014

1. FC Nürnberg vs SV Darmstadt 98 vzájomné výsledky

15 stretnutí
1. FC Nürnberg
4
výhier
Remízy
4
SV Darmstadt 98
7
výhier
Góly spolu
45 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
9/15 · 60%
Nad 2,5
7/15 · 47%

Aktuálna forma

1. FC Nürnberg

DWDLDW

SV Darmstadt 98

LDLLLD

Predpoveď zápasu

1. FC Nürnberg

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Darmstadt 98

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : SV Darmstadt 98

0%Forma100%
0%Útok100%
50%Obrana50%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

1. FC Nürnberg

SV Darmstadt 98

  • OtáznyJean-Paul Boetius

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

SV Darmstadt 98 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Nürnberg3výhry
1remízy10 stretnutí
SV Darmstadt 986výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.3

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 8.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 34.8%Remíza 28.0%Hostia 45.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.873.452.14
Max2.883.702.25
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit:SV Darmstadt 98 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh31.5%26.2%42.3%
Verejný trh32.7%25.5%41.9%
Δ1.2%0.8%0.4%

1. FC Nürnberg vs SV Darmstadt 98 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Darmstadt 98
Výsledok vs. Trh: SV Darmstadt 98 (46%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC NürnbergPolčas:00SV Darmstadt 98
12Strely14
3Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
23/01/26SV Darmstadt 982–01. FC Nürnberg2.00/3.70/3.60
08/08/251. FC Nürnberg0–1SV Darmstadt 982.88/3.58/2.20
31/01/251. FC Nürnberg1–0SV Darmstadt 982.35/3.54/2.88
25/08/24SV Darmstadt 981–11. FC Nürnberg2.17/3.63/3.07
31/03/231. FC Nürnberg0–1SV Darmstadt 983.50/3.28/2.17
17/09/22SV Darmstadt 982–01. FC Nürnberg1.67/4.13/4.69
09/04/221. FC Nürnberg3–1SV Darmstadt 982.91/3.56/2.34
29/10/21SV Darmstadt 982–01. FC Nürnberg2.03/3.53/3.60
06/02/21SV Darmstadt 981–21. FC Nürnberg2.37/3.40/2.95
05/10/201. FC Nürnberg2–3SV Darmstadt 982.31/3.61/2.91

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Nürnberg

V 243R 161P 206
Nad 2,553
Goals scored887

Vonkajšia bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026