Menu

Fc Schalke 04 vs Hertha Bsc

Veltins Arena, Gelsenkirchen1. augusta 2025 o 20:30
21
Rozhodca: Richard Hempel

Udalosti zápasu

FC Schalke 04
Hertha BSC
Výkop
M. Sylla

asistencia: P. Remmert

16′
N. Katic

asistencia: C. Antwi-Adjei

23′
Adrian Gantenbein32′
Christopher Antwi-Adjei45′
Polčas
46′
M. DardaiN. Kolbe
P. RemmertM. Gruger
61′
66′Diego Demme
69′
M. KarbownikM. Winkler
69′
M. KrattenmacherJ. D. Thorsteinsson
M. SyllaE. Hojlund
77′
C. Antwi-AdjeiB. Lasme
77′
80′
M. CuisanceL. Jensen
80′
D. KownackiS. Gronning
F. SanchezM. Ayhan
88′
A. GantenbeinT. Bulut
88′
Nikola Katić89′
Timo Becker89′
89′
S. Gronning

asistencia: M. Winkler

Nikola Katić90+8′
Loris Karius90+4′
Nikola Katić90+8′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
6Shots off Goal6
14Total Shots9
2Blocked Shots0
9Shots insidebox5
5Shots outsidebox4
19Fouls12
5Corner Kicks10
0Offsides2
37%Ball Possession63%
7Yellow Cards1
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
270Total passes473
187Passes accurate368
69%Passes %78%
2.17expected_goals0.45
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Schalke 04 je 6.87, v porovnaní s 6.93 u Hertha BSC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Schalke 04 je V. Becker (7.15), u Hertha BSC je to T. Ernst (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Schalke 04 prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 13 asistenciami, na čele s M. Sylla (7G). U Hertha BSC je to 21 gólov a 19 asistencií s lídrom F. Reese (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Schalke 04 nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Hertha BSC má 3 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Schalke 04 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 4 u Hertha BSC s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Schalke 04 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 3 u Hertha BSC s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u FC Schalke 04 a 79% u Hertha BSC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Schalke 04 nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Hertha BSC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Schalke 04 je 25.5 (najmladší: V. Becker (20), najstarší: L. Karius (32)), zatiaľ čo Hertha BSC má priemer 26.2 (najmladší: M. Krattenmacher (20), najstarší: T. Leistner (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Schalke 04 majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 24 u Hertha BSC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Schalke 045-4-13-4-1-2Hertha BSC
GKDEFMIDFWD
1Karius17Gantenb.5Becker25Katic2Sanchez33Becker39Remmert6Schalle.23El-Faou.18Antwi-A.9Sylla1Ernst42Zeefuik37Leistner31Dardai2Eitschb.10Cuisance6Demme33Karbown.14Kratten.9Kownacki11Reese

Náhradníci

Tréner: Miron Muslic

Náhradníci

Tréner: Stefan Leitl

FC Schalke 04Sila pozíciíHertha BSC
6.87
Ø Hodnotenie
6.93
7.10Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (5 v 3)6.95
3G 3A1G 0A
6.81Záložník (4 v 4)6.82
3G 8A4G 5A
6.61Útočník (1 v 3)6.92
7G 2A16G 14A
FC Schalke 045-4-1
1BrankárL. Karius7.1
17ObrancaA. Gantenbein6.8
5ObrancaT. Becker7.01A
25ObrancaN. Katic7.01G1A
2ObrancaF. Sanchez6.7
33ObrancaV. Becker7.22G1A
39ZáložníkP. Remmert6.61A
6ZáložníkR. Schallenberg6.91A
23ZáložníkS. El-Faouzi7.02G5A
18ZáložníkC. Antwi-Adjei6.81G1A
9ÚtočníkM. Sylla6.67G2A
Hertha BSC3-4-1-2
1BrankárT. Ernst7.3
42ObrancaD. Zeefuik6.8
37ObrancaT. Leistner7.11G
31ObrancaM. Dardai6.9
2ZáložníkJ. Eitschberger6.82G
10ZáložníkM. Cuisance6.82G4A
6ZáložníkD. Demme7.0
33ZáložníkM. Karbownik6.81A
14ÚtočníkM. Krattenmacher6.81G
9ÚtočníkD. Kownacki6.95G2A
11ÚtočníkF. Reese7.110G12A

Prehľad zápasu

FC Schalke 04 zdolal Hertha BSC 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: M. Sylla 16′, N. Katic 23′, S. Gronning 89′. Bolo udelených 8 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Schalke 04 mal 37% držanie lopty, Hertha BSC mal 63%. FC Schalke 04 mal 14 striel (6 na bránu), Hertha BSC mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: FC Schalke 04 2.17 — Hertha BSC 0.45. FC Schalke 04 urobil 5 striedaní, Hertha BSC urobil 5.

Rivalita od 2011

FC Schalke 04 vs Hertha BSC vzájomné výsledky

25 stretnutí
FC Schalke 04
12
výhier
Remízy
5
Hertha BSC
8
výhier
Góly spolu
71 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
11/25 · 44%
Nad 2,5
14/25 · 56%

Aktuálna forma

FC Schalke 04

WWWWWD

Hertha BSC

LLDLWW

Predpoveď zápasu

FC Schalke 04

33%

Výhra domácich

 

33%

Remíza

Hertha BSC

33%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

No predictions available

0%Forma0%
0%Útok0%
0%Obrana0%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

FC Schalke 04

  • OtáznyKenan Karaman
  • OtáznyJanik Bachmann
  • OtáznyAris Bayindir
  • OtáznyT. Kalas

Hertha BSC

  • OtáznyJohn Anthony Brooks
  • OtáznyMarius Gersbeck
  • OtáznyKevin Sessa
  • OtáznyLuca Schuler
  • OtáznyPascal Klemens
  • OtáznyTim Goller

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

FC Schalke 042výhry
2remízy6 stretnutí
Hertha BSC2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.3

Priemerný počet gólov na zápas

83%

Zápasy s 3+ gólmi

83%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 4.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 34.2%Remíza 28.6%Hostia 42.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.903.502.30
Max2.953.502.45
Nad 2,5: 62.5%Pod 2,5: 43.5%
Trhový favorit:Hertha BSC · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh32.8%27.7%39.5%
Verejný trh32.4%26.8%40.8%
Δ0.5%0.8%1.3%

FC Schalke 04 vs Hertha BSC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

FC Schalke 04
Výsledok vs. Trh: Hertha BSC (42%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

FC Schalke 04Polčas:20Hertha BSC
14Strely9
6Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
17/01/26Hertha BSC0–0FC Schalke 042.63/3.20/2.75
01/08/25FC Schalke 042–1Hertha BSC2.92/3.50/2.38
08/03/25Hertha BSC1–2FC Schalke 042.03/3.60/3.42
05/10/24FC Schalke 042–2Hertha BSC2.30/3.78/2.75
17/03/24Hertha BSC5–2FC Schalke 042.28/3.54/3.02
08/10/23FC Schalke 041–2Hertha BSC2.27/3.91/2.80

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Vonkajšia bilancia: Hertha BSC

V 132R 87P 89
Nad 2,550
Goals scored479

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026