Menu

1 Fc Magdeburg vs Fortuna Dusseldorf

Avnet Arena, Magdeburg18. mája 2025 o 15:30

Udalosti zápasu

1. FC Magdeburg
Fortuna Düsseldorf
Výkop
19′
M. Zimmermann

asistencia: T. Oberdorf

L. BurcuX. Amaechi
31′
Polčas
D. HeberT. Müller
46′
A. El-ZeinS. Loric
46′
46′
N. GavoryV. Lunddal Friðriksson
J. Hugonet

asistencia: B. Atik

47′
58′Dawid Kownacki
X. Amaechi

asistencia: L. Musonda

60′
66′
G. HaagD. Schmidt
A. Nollenberger

asistencia: B. Atik

73′
B. AtikF. Michel
80′
80′
M. ZimmermannE. Iyoha
81′
Í. Jóhannesson

asistencia: J. Siebert

87′
V. Lunddal FriðrikssonJ. Niemiec
87′
M. HeyerV. Vermeij
S. GnakaT. Chahed
88′
Lubambo Musonda90′
90+1′Jamil Siebert
M. Kaars

asistencia: X. Amaechi

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
5Shots off Goal4
14Total Shots9
2Blocked Shots1
10Shots insidebox5
4Shots outsidebox4
6Fouls9
1Corner Kicks3
1Offsides1
57%Ball Possession43%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
525Total passes391
475Passes accurate338
90%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Magdeburg je 6.95, v porovnaní s 6.76 u Fortuna Düsseldorf. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Magdeburg je B. Atik (7.32), u Fortuna Düsseldorf je to F. Kastenmeier (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Magdeburg prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 15 asistenciami, na čele s B. Atik (5G). U Fortuna Düsseldorf je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom S. Appelkamp (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Magdeburg nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má 4 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Magdeburg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Fortuna Düsseldorf s hodnotením 6.62. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Magdeburg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.97, v porovnaní s 1 u Fortuna Düsseldorf s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u 1. FC Magdeburg a 80% u Fortuna Düsseldorf. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Magdeburg nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Fortuna Düsseldorf. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Magdeburg je 27.7 (najmladší: A. El-Zein (22), najstarší: D. Heber (31)), zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má priemer 27.6 (najmladší: J. Siebert (23), najstarší: M. Zimmermann (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Magdeburg majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 19 u Fortuna Düsseldorf. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Magdeburg3-3-1-34-2-3-1Fortuna Düsseldorf
GKDEFMIDFWD
1Reimann24Hugonet16Mathisen15Heber19Musonda14El-Zein17Nollenb.25Gnaka29Burcu9Kaars23Atik33Kastenm.25Zimmerm.15Oberdorf20Siebert34Gavory6Haag5Heyer23Appelka.8Jóhanne.10Bredero.24Kownacki

Náhradníci

Tréner: C. Titz

Náhradníci

Tréner: D. Thioune

1. FC MagdeburgSila pozíciíFortuna Düsseldorf
6.95
Ø Hodnotenie
6.76
7.16Brankár (1 v 1)7.27
0G 0A0G 1A
7.00Obranca (3 v 4)6.72
1G 2A1G 0A
6.81Záložník (4 v 5)6.62
5G 2A2G 3A
6.97Útočník (3 v 1)
7G 11A0G 0A
1. FC Magdeburg3-3-1-3
1BrankárD. Reimann7.2
24ObrancaJ. Hugonet6.91G1A
16ObrancaM. Mathisen7.11A
15ObrancaD. Heber7.0
19ZáložníkL. Musonda6.72G
14ZáložníkA. El-Zein
17ZáložníkA. Nollenberger6.93G2A
25ZáložníkS. Gnaka6.8
29ÚtočníkL. Burcu
9ÚtočníkM. Kaars6.62G
23ÚtočníkB. Atik7.35G11A
Fortuna Düsseldorf4-2-3-1
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
25ObrancaM. Zimmermann6.6
15ObrancaT. Oberdorf6.91G
20ObrancaJ. Siebert6.6
34ObrancaN. Gavory
6ZáložníkG. Haag6.5
5ZáložníkM. Heyer6.5
23ZáložníkS. Appelkamp6.92G3A
8ZáložníkÍ. Jóhannesson
10ZáložníkM. van Brederode
24ÚtočníkD. Kownacki

Prehľad zápasu

1. FC Magdeburg zdolal Fortuna Düsseldorf 4:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: M. Zimmermann 19′, J. Hugonet 47′, X. Amaechi 60′, A. Nollenberger 73′, Í. Jóhannesson 81′, M. Kaars 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. 1. FC Magdeburg mal 57% držanie lopty, Fortuna Düsseldorf mal 43%. 1. FC Magdeburg mal 14 striel (7 na bránu), Fortuna Düsseldorf mal 9 (4 na bránu). 1. FC Magdeburg urobil 5 striedaní, Fortuna Düsseldorf urobil 5.

Rivalita od 2022

1. FC Magdeburg vs Fortuna Düsseldorf vzájomné výsledky

8 stretnutí
1. FC Magdeburg
2
výhier
Remízy
0
Fortuna Düsseldorf
6
výhier
Góly spolu
33 · 4.1/zápas
Obaja skórovali
7/8 · 88%
Nad 2,5
7/8 · 88%

Aktuálna forma

1. FC Magdeburg

WLWLWW

Fortuna Düsseldorf

LWLLLL

Predpoveď zápasu

1. FC Magdeburg

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Fortuna Düsseldorf

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Fortuna Düsseldorf

31%Forma69%
33%Útok67%
44%Obrana56%
20%Vzájomné zápasy80%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Fortuna Düsseldorf dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Magdeburg3výhry
0remízy8 stretnutí
Fortuna Düsseldorf5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4.5

Priemerný počet gólov na zápas

88%

Zápasy s 3+ gólmi

88%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 44.0%Remíza 26.2%Hostia 36.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.253.802.75
Max2.303.832.77
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 37.0%
Trhový favorit:1. FC Magdeburg · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh41.1%24.7%34.2%
Verejný trh41.5%24.6%33.9%

1. FC Magdeburg vs Fortuna Düsseldorf — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Magdeburg
Výsledok vs. Trh: 1. FC Magdeburg (44%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC MagdeburgPolčas:01Fortuna Düsseldorf
14Strely9
7Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/261. FC Magdeburg2–0Fortuna Düsseldorf2.00/3.80/3.30
22/11/25Fortuna Düsseldorf2–11. FC Magdeburg2.25/3.80/2.88
18/05/251. FC Magdeburg4–2Fortuna Düsseldorf2.27/3.81/2.76
20/12/24Fortuna Düsseldorf2–51. FC Magdeburg2.13/3.67/3.19
19/05/24Fortuna Düsseldorf3–21. FC Magdeburg1.80/4.30/3.52
16/12/231. FC Magdeburg2–3Fortuna Düsseldorf2.40/3.81/2.64
27/01/23Fortuna Düsseldorf3–21. FC Magdeburg1.74/4.08/4.37
16/07/221. FC Magdeburg1–2Fortuna Düsseldorf2.74/3.50/2.44

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Magdeburg

V 52R 45P 71
Nad 2,557
Goals scored242

Vonkajšia bilancia: Fortuna Düsseldorf

V 197R 125P 152
Nad 2,553
Goals scored699

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026