Menu

Karlsruher Sc vs Sc Paderborn 07

BBBank Wildpark, Karlsruhe18. mája 2025 o 15:30
Rozhodca: D. Aytekin

Udalosti zápasu

Karlsruher SC
SC Paderborn 07
Výkop
28′Mattes Hansen
37′
Raphael Obermair

Missed Penalty

Polčas
L. Egloff
50′
L. Egloff
54′
60′
M. HansenS. Castañeda
60′
T. SchellerA. Grimaldi
L. EgloffA. Ersungur
66′
M. BeifusR. Bormuth
66′
71′
M. HoffmeierF. Platte
72′
M. MehlemS. Klaas
72′
F. BilbijaL. Curda
M. Franke

asistencia: M. Wanitzek

72′
L. JensenM. Wäschenbach
88′
S. JungL. Günther
90′
B. ContéB. Bauer
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
3Shots off Goal12
9Total Shots17
0Blocked Shots3
6Shots insidebox9
3Shots outsidebox8
5Fouls9
2Corner Kicks4
1Offsides0
44%Ball Possession56%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
417Total passes534
338Passes accurate458
81%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Karlsruher SC je 6.81, v porovnaní s 7.07 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Karlsruher SC je M. Wanitzek (7.43), u SC Paderborn 07 je to M. Hoffmeier (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Karlsruher SC prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 18 asistenciami, na čele s M. Wanitzek (15G). U SC Paderborn 07 je to 22 gólov a 13 asistencií s lídrom F. Bilbija (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Karlsruher SC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 7.19. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Karlsruher SC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 4 u SC Paderborn 07 s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Karlsruher SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.93, v porovnaní s 3 u SC Paderborn 07 s priemerom 7.00. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Karlsruher SC a 83% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Karlsruher SC nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 25 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Karlsruher SC je 27.8 (najmladší: D. Herold (22), najstarší: S. Jung (35)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 25.3 (najmladší: M. Hansen (21), najstarší: R. Obermair (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Karlsruher SC majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 24 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Karlsruher SC3-5-23-4-2-1SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
1Weiß22Kobald28Franke4Beifus2Jung7Burnić6Jensen10Wanitzek20Herold31Conté25Egloff1Riemann33Hoffmei.20Götze4Brackel.23Obermair25Scheller22Hansen32Zehnter7Bilbija29Ansah6Mehlem

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Karlsruher SCSila pozíciíSC Paderborn 07
6.81
Ø Hodnotenie
7.07
6.79Obranca (3 v 3)7.19
4G 2A4G 4A
6.79Záložník (5 v 4)6.97
17G 16A4G 7A
6.93Útočník (2 v 3)7.00
4G 0A14G 2A
Karlsruher SC3-5-2
1BrankárM. Weiß
22ObrancaC. Kobald6.92G2A
28ObrancaM. Franke6.7
4ObrancaM. Beifus6.72G
2ZáložníkS. Jung6.61G2A
7ZáložníkD. Burnić6.61G1A
6ZáložníkL. Jensen
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
20ZáložníkD. Herold6.66A
31ÚtočníkB. Conté
25ÚtočníkL. Egloff6.94G
SC Paderborn 073-4-2-1
1BrankárM. Riemann
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
20ObrancaF. Götze7.01G2A
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
25ZáložníkT. Scheller6.82G
22ZáložníkM. Hansen6.8
32ZáložníkA. Zehnter
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
29ÚtočníkI. Ansah
6ÚtočníkM. Mehlem

Prehľad zápasu

Karlsruher SC zdolal SC Paderborn 07 3:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: Raphael Obermair 37′, L. Egloff 50′, L. Egloff 54′, M. Franke 72′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Karlsruher SC mal 44% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 56%. Karlsruher SC mal 9 striel (6 na bránu), SC Paderborn 07 mal 17 (2 na bránu). Karlsruher SC urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 5.

Rivalita od 2011

Karlsruher SC vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

18 stretnutí
Karlsruher SC
5
výhier
Remízy
5
SC Paderborn 07
8
výhier
Góly spolu
47 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
6/18 · 33%
Nad 2,5
9/18 · 50%

Aktuálna forma

Karlsruher SC

WLLWLW

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

Karlsruher SC

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SC Paderborn 07

47%Forma53%
47%Útok53%
50%Obrana50%
29%Vzájomné zápasy71%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Karlsruher SC3výhry
2remízy10 stretnutí
SC Paderborn 075výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (33%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (21%) — kurzy môžu podceňovať Karlsruher SC.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 23.1%Remíza 23.0%Hostia 60.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min4.204.181.65
Max4.454.501.68
Nad 2,5: 71.4%Pod 2,5: 34.7%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh21.2%22.6%56.2%
Verejný trh22.3%20.8%56.8%
Δ1.1%1.7%0.6%

Karlsruher SC vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Karlsruher SC
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (60%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Karlsruher SCPolčas:00SC Paderborn 07
9Strely17
6Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
13/12/25Karlsruher SC0–4SC Paderborn 073.50/3.60/2.05
18/05/25Karlsruher SC3–0SC Paderborn 074.33/4.34/1.67
21/12/24SC Paderborn 071–2Karlsruher SC1.98/3.72/3.47
13/04/24SC Paderborn 071–1Karlsruher SC2.34/3.70/2.82
05/11/23Karlsruher SC0–3SC Paderborn 072.11/3.76/3.16
27/01/23Karlsruher SC0–1SC Paderborn 072.60/3.62/2.56
17/07/22SC Paderborn 075–0Karlsruher SC1.90/3.75/3.72
10/04/22SC Paderborn 072–2Karlsruher SC2.16/3.57/3.23
31/10/21Karlsruher SC2–4SC Paderborn 072.69/3.57/2.50
28/11/20Karlsruher SC1–0SC Paderborn 072.74/3.42/2.52

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026