Menu

1 Fc Kaiserslautern vs Fc Schalke 04

Fritz-Walter-Stadion, Kaiserslautern27. apríla 2025 o 13:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

1. FC Kaiserslautern
FC Schalke 04
Výkop
D. Yokota
35′
Polčas
46′
M. GrügerE. Højlund
Frank Ronstadt55′
61′
M. Sylla
D. HanslikF. Alidou
64′
F. RonstadtM. Haas
64′
70′
M. AydınA. Gantenbein
D. YokotaT. Raschl
71′
74′
T. MohrA. Younes
Goal cancelled75′
VAR
R. Ache

asistencia: M. Ritter

77′
79′
M. SyllaP. Meïssa Ba
79′
P. SeguinT. Kalas
81′Derry Murkin
K. RedondoJ. Zimmer
86′
M. RitterT. Breithaupt
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal4
7Shots off Goal5
19Total Shots11
3Blocked Shots2
13Shots insidebox8
6Shots outsidebox3
9Fouls16
5Corner Kicks8
5Offsides2
51%Ball Possession49%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves7
374Total passes350
273Passes accurate242
73%Passes %69%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Kaiserslautern je 6.84, v porovnaní s 6.62 u FC Schalke 04. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Kaiserslautern je J. Krahl (7.11), u FC Schalke 04 je to R. Schallenberg (6.87).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 10 asistenciami, na čele s M. Ritter (7G). U FC Schalke 04 je to 7 gólov a 3 asistencií s lídrom M. Sylla (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo FC Schalke 04 má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u FC Schalke 04 s hodnotením 6.51. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 1 u FC Schalke 04 s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u 1. FC Kaiserslautern a 67% u FC Schalke 04. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 8 u FC Schalke 04. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern je 28.1 (najmladší: J. Krahl (25), najstarší: M. Ritter (31)), zatiaľ čo FC Schalke 04 má priemer 24.5 (najmladší: T. Bulut (20), najstarší: J. Bachmann (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 15 u FC Schalke 04. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Kaiserslautern3-4-1-24-2-3-1FC Schalke 04
GKDEFMIDFWD
1Krahl33Elvedi31Sirch24Heuer27Ronstadt26Kaloč7Ritter11Redondo19Hanslik41Yokota9Ache28Heekeren31Bulut6Schalle.35Kamiński5Murkin7Seguin37Grüger23Aydın14Bachmann29Mohr9Sylla

Náhradníci

Tréner: T. Lieberknecht

Náhradníci

Tréner: K. van Wonderen

1. FC KaiserslauternSila pozíciíFC Schalke 04
6.84
Ø Hodnotenie
6.62
7.11Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (3 v 4)6.73
1G 3A0G 1A
6.78Záložník (4 v 5)6.51
8G 3A0G 0A
6.71Útočník (3 v 1)6.61
3G 4A7G 2A
1. FC Kaiserslautern3-4-1-2
1BrankárJ. Krahl7.1
33ObrancaJ. Elvedi6.7
31ObrancaL. Sirch7.01G3A
24ObrancaJ. Heuer6.8
27ZáložníkF. Ronstadt
26ZáložníkF. Kaloč
7ZáložníkM. Ritter7.07G2A
11ZáložníkK. Redondo6.51G1A
19ÚtočníkD. Hanslik6.73G4A
41ÚtočníkD. Yokota
9ÚtočníkR. Ache
FC Schalke 044-2-3-1
28BrankárJ. Heekeren
31ObrancaT. Bulut6.6
6ObrancaR. Schallenberg6.91A
35ObrancaM. Kamiński
5ObrancaD. Murkin
7ZáložníkP. Seguin
37ZáložníkM. Grüger6.6
23ZáložníkM. Aydın
14ZáložníkJ. Bachmann6.5
29ZáložníkT. Mohr
9ÚtočníkM. Sylla6.67G2A

Prehľad zápasu

1. FC Kaiserslautern zdolal FC Schalke 04 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: D. Yokota 35′, M. Sylla 61′, R. Ache 77′. Bolo udelených 2 žltých kariet. 1. FC Kaiserslautern mal 51% držanie lopty, FC Schalke 04 mal 49%. 1. FC Kaiserslautern mal 19 striel (9 na bránu), FC Schalke 04 mal 11 (4 na bránu). 1. FC Kaiserslautern urobil 5 striedaní, FC Schalke 04 urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Ragnar Ache 75′).

Rivalita od 2010

1. FC Kaiserslautern vs FC Schalke 04 vzájomné výsledky

9 stretnutí
1. FC Kaiserslautern
6
výhier
Remízy
1
FC Schalke 04
2
výhier
Góly spolu
30 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
4/9 · 44%
Nad 2,5
7/9 · 78%

Aktuálna forma

1. FC Kaiserslautern

LLLWWL

FC Schalke 04

WWWWWD

Predpoveď zápasu

1. FC Kaiserslautern

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Schalke 04

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : 1. FC Kaiserslautern or draw

38%Forma63%
47%Útok53%
45%Obrana55%
60%Vzájomné zápasy40%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

1. FC Kaiserslautern dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Kaiserslautern4výhry
1remízy6 stretnutí
FC Schalke 041výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

83%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (45%) — kurzy môžu podceňovať 1. FC Kaiserslautern.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 47.4%Remíza 28.1%Hostia 30.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.103.503.25
Max2.123.623.32
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit:1. FC Kaiserslautern · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh45.0%26.3%28.7%
Verejný trh44.5%26.7%28.8%

1. FC Kaiserslautern vs FC Schalke 04 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Kaiserslautern
Výsledok vs. Trh: 1. FC Kaiserslautern (47%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC KaiserslauternPolčas:10FC Schalke 04
19Strely11
9Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/01/26FC Schalke 042–21. FC Kaiserslautern1.95/3.30/3.90
09/08/251. FC Kaiserslautern1–0FC Schalke 042.33/3.48/2.74
27/04/251. FC Kaiserslautern2–1FC Schalke 042.11/3.56/3.29
29/11/24FC Schalke 040–31. FC Kaiserslautern2.15/3.61/3.20
26/01/241. FC Kaiserslautern4–1FC Schalke 042.48/3.60/2.69
05/08/23FC Schalke 043–01. FC Kaiserslautern1.65/3.99/4.73

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Kaiserslautern

V 201R 148P 159
Nad 2,551
Goals scored754

Vonkajšia bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026