Menu

Sc Paderborn 07 vs Sv Elversberg

Home Deluxe Arena, Paderborn26. apríla 2025 o 13:00
Rozhodca: R. Braun
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
SV Elversberg
Výkop
8′Lukas Finn Pinckert
Polčas
F. Bilbija

asistencia: R. Obermair

56′
62′
T. ZimmerschiedF. Schmahl
L. CurdaS. Michel
66′
S. KlaasL. Engelns
66′
F. BilbijaA. Grimaldi
66′
Luis Engelns69′
71′
S. ŞahinL. Schnellbacher
83′Robin Fellhauer
84′
E. BaumM. Feil
84′
L. PetkovF. Gerezgiher
M. MehlemL. Herrmann
85′
A. ZehnterC. Brackelmann
85′
90+4′
F. Le Joncour

asistencia: F. Asllani

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
3Shots off Goal8
8Total Shots15
3Blocked Shots3
4Shots insidebox9
4Shots outsidebox6
12Fouls13
2Corner Kicks7
2Offsides0
44%Ball Possession56%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
403Total passes526
330Passes accurate448
82%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 7.05, v porovnaní s 6.99 u SV Elversberg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je M. Hoffmeier (7.55), u SV Elversberg je to N. Kristof (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 21 asistenciami, na čele s F. Bilbija (14G). U SV Elversberg je to 18 gólov a 14 asistencií s lídrom L. Petkov (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.11, zatiaľ čo SV Elversberg má 4 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 5 u SV Elversberg s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.13, v porovnaní s 1 u SV Elversberg s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u SC Paderborn 07 a 80% u SV Elversberg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 15 u SV Elversberg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 25.3 (najmladší: M. Hansen (21), najstarší: R. Obermair (29)), zatiaľ čo SV Elversberg má priemer 26.6 (najmladší: L. Pinckert (25), najstarší: F. Le Joncour (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 28 u SV Elversberg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 073-4-1-24-2-3-1SV Elversberg
GKDEFMIDFWD
1Riemann33Hoffmei.20Götze25Scheller17Curda22Hansen26Klaas32Zehnter23Obermair6Mehlem7Bilbija20Kristof2Baum19Pinckert3Joncour33Neubauer6Fellhau.8Şahin25Petkov30Damar29Zimmers.10Asllani

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Náhradníci

Tréner: H. Steffen

SC Paderborn 07Sila pozíciíSV Elversberg
7.05
Ø Hodnotenie
6.99
Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
7.11Obranca (3 v 4)6.91
4G 2A1G 0A
6.93Záložník (4 v 5)6.96
11G 10A17G 14A
7.13Útočník (3 v 1)
16G 9A0G 0A
SC Paderborn 073-4-1-2
1BrankárM. Riemann
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
20ObrancaF. Götze7.01G2A
25ObrancaT. Scheller6.82G
17ZáložníkL. Curda7.27G7A
22ZáložníkM. Hansen6.8
26ZáložníkS. Klaas6.74G3A
32ZáložníkA. Zehnter
23ÚtočníkR. Obermair7.32G7A
6ÚtočníkM. Mehlem
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
SV Elversberg4-2-3-1
20BrankárN. Kristof7.2
2ObrancaE. Baum
19ObrancaL. Pinckert6.9
3ObrancaF. Le Joncour6.91G
33ObrancaM. Neubauer
6ZáložníkR. Fellhauer
8ZáložníkS. Şahin
25ZáložníkL. Petkov7.113G6A
30ZáložníkM. Damar
29ZáložníkT. Zimmerschied6.94G8A
10ÚtočníkF. Asllani

Prehľad zápasu

SC Paderborn 07 a SV Elversberg remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: F. Bilbija 56′, F. Le Joncour 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. SC Paderborn 07 mal 44% držanie lopty, SV Elversberg mal 56%. SC Paderborn 07 mal 8 striel (2 na bránu), SV Elversberg mal 15 (4 na bránu). SC Paderborn 07 urobil 5 striedaní, SV Elversberg urobil 4.

Rivalita od 2023

SC Paderborn 07 vs SV Elversberg vzájomné výsledky

5 stretnutí
SC Paderborn 07
2
výhier
Remízy
0
SV Elversberg
3
výhier
Góly spolu
22 · 4.4/zápas
Obaja skórovali
5/5 · 100%
Nad 2,5
5/5 · 100%

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

SV Elversberg

WDWLDW

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Elversberg

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SV Elversberg

43%Forma57%
55%Útok45%
20%Obrana80%
67%Vzájomné zápasy33%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 072výhry
1remízy6 stretnutí
SV Elversberg3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4

Priemerný počet gólov na zápas

83%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (33%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (45%) — kurzy môžu podceňovať SV Elversberg.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 47.8%Remíza 27.0%Hostia 30.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.053.703.25
Max2.133.713.34
Nad 2,5: 62.5%Pod 2,5: 43.5%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh45.2%26.0%28.8%
Verejný trh45.8%25.4%28.9%

SC Paderborn 07 vs SV Elversberg — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (48%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:00SV Elversberg
8Strely15
2Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/05/26SV Elversberg5–1SC Paderborn 072.10/3.90/3.00
06/12/25SC Paderborn 071–2SV Elversberg2.30/3.60/2.88
26/04/25SC Paderborn 071–1SV Elversberg2.09/3.71/3.29
30/11/24SV Elversberg1–3SC Paderborn 072.46/3.64/2.62
27/04/24SC Paderborn 073–1SV Elversberg1.93/4.03/3.44
25/11/23SV Elversberg4–1SC Paderborn 072.39/3.73/2.67

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Vonkajšia bilancia: SV Elversberg

V 45R 25P 30
Nad 2,561
Goals scored173

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026