Menu

Sv Darmstadt 98 vs Hannover 96

Merck-Stadion am Böllenfalltor, Darmstadt20. apríla 2025 o 13:30
31
Rozhodca: M. Burda
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SV Darmstadt 98
Hannover 96
Výkop
F. Hornby

asistencia: K. Corredor

1′
25′Sei Muroya
Polčas
46′
N. TresoldiA. Voglsammer
51′Fabian Kunze
J. BoëtiusM. Papela
58′
61′
K. OudenneR. Matondo
62′
Lee Hyun-JuJ. Rochelt
Matondo-Merveille Papela65′
Clemens Riedel67′
76′
F. KunzeL. Gindorf
F. NürnbergerL. Marseiler
77′
82′
A. Voglsammer

asistencia: H. Nielsen

K. Corredor

asistencia: L. Marseiler

83′
I. LidbergM. Maglica
86′
K. CorredorF. Lakenmacher
86′
Sergio LópezM. Thiede
86′
86′
B. WdowikJ. Knight
90+1′Ron-Robert Zieler
F. Hornby

Penalty

90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal5
3Shots off Goal7
12Total Shots13
2Blocked Shots1
9Shots insidebox9
3Shots outsidebox4
14Fouls15
4Corner Kicks8
3Offsides1
40%Ball Possession60%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
309Total passes464
253Passes accurate394
82%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Darmstadt 98 je 6.93, v porovnaní s 6.90 u Hannover 96. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Darmstadt 98 je A. Vukotić (7.30), u Hannover 96 je to E. Leopold (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Darmstadt 98 prispeli v tejto sezóne 35 gólmi a 23 asistenciami, na čele s I. Lidberg (16G). U Hannover 96 je to 5 gólov a 6 asistencií s lídrom E. Leopold (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Darmstadt 98 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo Hannover 96 má 4 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Darmstadt 98 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 4 u Hannover 96 s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Darmstadt 98 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 2 u Hannover 96 s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u SV Darmstadt 98 a 75% u Hannover 96. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Darmstadt 98 nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Hannover 96. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Darmstadt 98 je 27.2 (najmladší: C. Riedel (22), najstarší: M. Schuhen (32)), zatiaľ čo Hannover 96 má priemer 27.0 (najmladší: K. Oudenne (24), najstarší: H. Nielsen (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Darmstadt 98 majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 22 u Hannover 96. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Darmstadt 984-4-24-4-2Hannover 96
GKDEFMIDFWD
1Schuhen2López38Riedel20Vukotić3Bueno10Boëtius16Müller15Nürnber.34Corredor7Lidberg9Hornby1Zieler21Muroya5Neumann23Halsten.17Wdowik11Hyun-Ju8Leopold6Kunze29Oudenne16Nielsen9Tresoldi

Náhradníci

Tréner: F. Kohfeldt

Náhradníci

Tréner: A. Breitenreiter

SV Darmstadt 98Sila pozíciíHannover 96
6.93
Ø Hodnotenie
6.90
7.08Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
7.04Obranca (4 v 4)
1G 6A0G 0A
6.76Záložník (4 v 4)7.08
7G 5A5G 6A
6.95Útočník (2 v 2)6.53
27G 11A0G 0A
SV Darmstadt 984-4-2
1BrankárM. Schuhen7.11A
2ObrancaSergio López6.65A
38ObrancaC. Riedel7.2
20ObrancaA. Vukotić7.31G1A
3ObrancaGuille Bueno
10ZáložníkJ. Boëtius6.5
16ZáložníkA. Müller
15ZáložníkF. Nürnberger6.92G2A
34ZáložníkK. Corredor6.85G3A
7ÚtočníkI. Lidberg7.016G3A
9ÚtočníkF. Hornby6.911G8A
Hannover 964-4-2
1BrankárR. Zieler
21ObrancaS. Muroya
5ObrancaP. Neumann
23ObrancaM. Halstenberg
17ObrancaB. Wdowik
11ZáložníkLee Hyun-Ju
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
6ZáložníkF. Kunze
29ZáložníkK. Oudenne6.82G2A
16ÚtočníkH. Nielsen6.5
9ÚtočníkN. Tresoldi

Prehľad zápasu

SV Darmstadt 98 zdolal Hannover 96 3:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: F. Hornby 1′, A. Voglsammer 82′, K. Corredor 83′, F. Hornby 90′ (pen.). Bolo udelených 6 žltých kariet. SV Darmstadt 98 mal 40% držanie lopty, Hannover 96 mal 60%. SV Darmstadt 98 mal 12 striel (7 na bránu), Hannover 96 mal 13 (5 na bránu). SV Darmstadt 98 urobil 5 striedaní, Hannover 96 urobil 5.

Rivalita od 2015

SV Darmstadt 98 vs Hannover 96 vzájomné výsledky

14 stretnutí
SV Darmstadt 98
9
výhier
Remízy
2
Hannover 96
3
výhier
Góly spolu
46 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
11/14 · 79%
Nad 2,5
12/14 · 86%

Aktuálna forma

SV Darmstadt 98

LDLLLD

Hannover 96

DWDWDW

Predpoveď zápasu

SV Darmstadt 98

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hannover 96

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SV Darmstadt 98 or draw

58%Forma42%
64%Útok36%
55%Obrana45%
71%Vzájomné zápasy29%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

SV Darmstadt 98 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Darmstadt 986výhry
1remízy10 stretnutí
Hannover 963výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (45%) — kurzy môžu podceňovať SV Darmstadt 98.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 46.7%Remíza 28.5%Hostia 30.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.133.503.20
Max2.153.513.39
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 48.1%
Trhový favorit:SV Darmstadt 98 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh44.7%27.1%28.1%
Verejný trh43.7%26.9%29.4%
Δ1.0%0.3%1.3%

SV Darmstadt 98 vs Hannover 96 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Darmstadt 98
Výsledok vs. Trh: SV Darmstadt 98 (47%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV Darmstadt 98Polčas:10Hannover 96
12Strely13
7Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26SV Darmstadt 980–2Hannover 962.70/3.60/2.45
08/11/25Hannover 962–3SV Darmstadt 982.00/3.50/3.50
20/04/25SV Darmstadt 983–1Hannover 962.14/3.50/3.29
23/11/24Hannover 961–2SV Darmstadt 981.94/3.71/3.59
14/05/23Hannover 962–1SV Darmstadt 984.09/3.93/1.81
04/11/22SV Darmstadt 981–0Hannover 961.74/3.80/4.64
13/02/22Hannover 962–2SV Darmstadt 983.10/3.44/2.27
28/08/21SV Darmstadt 984–0Hannover 962.40/3.46/2.82
07/05/21Hannover 961–2SV Darmstadt 982.58/3.71/2.52
10/01/21SV Darmstadt 981–2Hannover 962.45/3.43/2.81

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Vonkajšia bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026