Menu

Preu En Munster vs Karlsruher Sc

Preußen-Stadion, Münster13. apríla 2025 o 13:30
Rozhodca: R. Braun
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Preußen Münster
Karlsruher SC
Výkop
Niko Koulis7′
Polčas
N. KoulisS. Mrowca
46′
Luca Bazzoli48′
F. PickM. Batmaz
58′
Joshua Mees60′
69′
N. RappR. Heußer
69′
L. Ben FarhatF. Schleusener
70′
S. JungR. Pedrosa
Penalty confirmed71′
VAR
L. BazzoliD. Kinsombi
71′
J. MeesC. Makridis
71′
M. Lorenz

Penalty

73′
76′
B. ContéM. Kaufmann
Charalambos Makridis77′
H. FriðjónssonE. Amenyido
84′
84′
D. BurnićL. Egloff
Mikkel Kirkeskov88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
4Shots off Goal2
11Total Shots12
2Blocked Shots4
7Shots insidebox6
4Shots outsidebox6
18Fouls11
8Corner Kicks6
1Offsides0
64%Ball Possession36%
5Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
514Total passes297
428Passes accurate211
83%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Preußen Münster je 6.72, v porovnaní s 6.81 u Karlsruher SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Preußen Münster je J. Schenk (6.92), u Karlsruher SC je to M. Wanitzek (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Preußen Münster prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 4 asistenciami, na čele s J. Hendrix (4G). U Karlsruher SC je to 25 gólov a 20 asistencií s lídrom M. Wanitzek (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Preußen Münster nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Karlsruher SC má 5 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Preußen Münster nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 3 u Karlsruher SC s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Preußen Münster nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Karlsruher SC s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Preußen Münster a 81% u Karlsruher SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Preußen Münster nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Karlsruher SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Preußen Münster je 28.8 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: M. Kirkeskov (34)), zatiaľ čo Karlsruher SC má priemer 28.0 (najmladší: L. Ben Farhat (19), najstarší: S. Jung (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Preußen Münster majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 27 u Karlsruher SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Preußen Münster4-2-3-15-3-2Karlsruher SC
GKDEFMIDFWD
1Schenk22Schad15Scherder24Koulis2Kirkesk.32Bazzoli20Hendrix13Pick8Mees18Lorenz31Friðjón.1Weiß2Jung32Bormuth28Franke22Kobald20Herold7Burnić17Rapp10Wanitzek31Conté19Farhat

Náhradníci

Tréner: S. Hildmann

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

Preußen MünsterSila pozíciíKarlsruher SC
6.72
Ø Hodnotenie
6.81
6.92Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.63Obranca (4 v 5)6.70
1G 1A3G 10A
6.75Záložník (5 v 3)6.94
6G 3A16G 8A
Útočník (1 v 2)6.83
0G 0A6G 2A
Preußen Münster4-2-3-1
1BrankárJ. Schenk6.9
22ObrancaD. Schad
15ObrancaS. Scherder6.71G
24ObrancaN. Koulis6.5
2ObrancaM. Kirkeskov6.71A
32ZáložníkL. Bazzoli
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
13ZáložníkF. Pick
8ZáložníkJ. Mees6.72G1A
18ZáložníkM. Lorenz
31ÚtočníkH. Friðjónsson
Karlsruher SC5-3-2
1BrankárM. Weiß
2ObrancaS. Jung6.61G2A
32ObrancaR. Bormuth
28ObrancaM. Franke6.7
22ObrancaC. Kobald6.92G2A
20ObrancaD. Herold6.66A
7ZáložníkD. Burnić6.61G1A
17ZáložníkN. Rapp6.8
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
31ÚtočníkB. Conté
19ÚtočníkL. Ben Farhat6.86G2A

Prehľad zápasu

Preußen Münster a Karlsruher SC remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: L. Ben Farhat 1′, M. Lorenz 73′ (pen.). Bolo udelených 6 žltých kariet. Preußen Münster mal 64% držanie lopty, Karlsruher SC mal 36%. Preußen Münster mal 11 striel (5 na bránu), Karlsruher SC mal 12 (6 na bránu). Preußen Münster urobil 5 striedaní, Karlsruher SC urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Marc Lorenz 71′).

Rivalita od 2012

Preußen Münster vs Karlsruher SC vzájomné výsledky

9 stretnutí
Preußen Münster
1
výhier
Remízy
2
Karlsruher SC
6
výhier
Góly spolu
30 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
6/9 · 67%
Nad 2,5
6/9 · 67%

Aktuálna forma

Preußen Münster

DLLDDL

Karlsruher SC

WLLWLW

Predpoveď zápasu

Preußen Münster

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Karlsruher SC

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Karlsruher SC and -3.5 goals

36%Forma64%
40%Útok60%
60%Obrana40%
15%Vzájomné zápasy85%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Preußen Münster0výhry
2remízy4 stretnutí
Karlsruher SC2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

25%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (41%) — kurzy môžu podceňovať Karlsruher SC.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 43.3%Remíza 29.0%Hostia 33.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.303.403.00
Max2.323.493.03
Nad 2,5: 55.6%Pod 2,5: 50.0%
Trhový favorit:Preußen Münster · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh41.1%27.4%31.5%
Verejný trh40.9%27.7%31.4%

Preußen Münster vs Karlsruher SC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Preußen Münster (43%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Preußen MünsterPolčas:01Karlsruher SC
11Strely12
5Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
17/01/26Preußen Münster0–2Karlsruher SC1.95/3.50/3.80
02/08/25Karlsruher SC3–2Preußen Münster1.92/3.93/3.63
13/04/25Preußen Münster1–1Karlsruher SC2.31/3.45/3.01
10/11/24Karlsruher SC1–1Preußen Münster1.66/4.13/4.55

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Vonkajšia bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026