Menu

Hannover 96 vs Sv Elversberg

Heinz von Heiden-Arena, Hannover12. apríla 2025 o 13:00
13
Rozhodca: E. Weisbach
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hannover 96
SV Elversberg
Výkop
8′Semih Şahin
P. Neumann
12′
27′Lukas Petkov
Polčas
46′
M. RohrF. Le Joncour
55′
F. Asllani

asistencia: E. Baum

L. GindorfH. Nielsen
60′
J. RocheltLee Hyun-Ju
60′
70′Maurice Neubauer
J. KnightR. Matondo
71′
K. OudenneB. Ezeh
71′
74′
S. ŞahinC. Sickinger
78′
F. Asllani

asistencia: T. Zimmerschied

E. LeopoldJ. Ngankam
81′
81′
T. ZimmerschiedF. Schmahl
VAR
90+9′Goal confirmed
90′
M. DamarP. Stock
90+8′
F. Asllani

asistencia: M. Neubauer

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
4Shots off Goal5
11Total Shots22
4Blocked Shots12
8Shots insidebox14
3Shots outsidebox8
9Fouls12
5Corner Kicks5
4Offsides0
44%Ball Possession56%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
345Total passes448
263Passes accurate364
76%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hannover 96 je 6.95, v porovnaní s 7.06 u SV Elversberg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hannover 96 je E. Leopold (7.35), u SV Elversberg je to M. Rohr (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hannover 96 prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 7 asistenciami, na čele s B. Tomiak (3G). U SV Elversberg je to 20 gólov a 16 asistencií s lídrom L. Petkov (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hannover 96 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo SV Elversberg má 4 obrancov s priemerom 7.10. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hannover 96 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 5 u SV Elversberg s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hannover 96 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u SV Elversberg s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 87% u Hannover 96 a 82% u SV Elversberg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hannover 96 nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 21 u SV Elversberg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hannover 96 je 25.8 (najmladší: K. Oudenne (24), najstarší: J. Knight (28)), zatiaľ čo SV Elversberg má priemer 26.6 (najmladší: L. Pinckert (25), najstarší: M. Rohr (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hannover 96 majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 30 u SV Elversberg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hannover 964-2-3-14-2-3-1SV Elversberg
GKDEFMIDFWD
1Zieler21Muroya2Knight5Neumann3Tomiak6Kunze8Leopold29Oudenne25Gindorf10Rochelt9Tresoldi20Kristof2Baum19Pinckert31Rohr33Neubauer6Fellhau.8Şahin25Petkov30Damar29Zimmers.10Asllani

Náhradníci

Tréner: A. Breitenreiter

Náhradníci

Tréner: H. Steffen

Hannover 96Sila pozíciíSV Elversberg
6.95
Ø Hodnotenie
7.06
Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (4 v 4)7.10
3G 0A3G 2A
6.98Záložník (5 v 5)6.96
5G 7A17G 14A
Hannover 964-2-3-1
1BrankárR. Zieler
21ObrancaS. Muroya
2ObrancaJ. Knight6.7
5ObrancaP. Neumann
3ObrancaB. Tomiak7.13G
6ZáložníkF. Kunze
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
29ZáložníkK. Oudenne6.82G2A
25ZáložníkL. Gindorf
10ZáložníkJ. Rochelt6.81A
9ÚtočníkN. Tresoldi
SV Elversberg4-2-3-1
20BrankárN. Kristof7.2
2ObrancaE. Baum
19ObrancaL. Pinckert6.9
31ObrancaM. Rohr7.33G2A
33ObrancaM. Neubauer
6ZáložníkR. Fellhauer
8ZáložníkS. Şahin
25ZáložníkL. Petkov7.113G6A
30ZáložníkM. Damar
29ZáložníkT. Zimmerschied6.94G8A
10ÚtočníkF. Asllani

Prehľad zápasu

SV Elversberg zdolal Hannover 96 3:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: P. Neumann 12′, F. Asllani 55′, F. Asllani 78′, F. Asllani 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Hannover 96 mal 44% držanie lopty, SV Elversberg mal 56%. Hannover 96 mal 11 striel (3 na bránu), SV Elversberg mal 22 (5 na bránu). Hannover 96 urobil 5 striedaní, SV Elversberg urobil 4. VAR zasiahol: Goal confirmed (Fisnik Asllani 90′).

Rivalita od 2023

Hannover 96 vs SV Elversberg vzájomné výsledky

5 stretnutí
Hannover 96
0
výhier
Remízy
4
SV Elversberg
1
výhier
Góly spolu
18 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
5/5 · 100%
Nad 2,5
4/5 · 80%

Aktuálna forma

Hannover 96

DWDWDW

SV Elversberg

WDWLDW

Predpoveď zápasu

Hannover 96

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Elversberg

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or SV Elversberg and -3.5 goals

50%Forma50%
31%Útok69%
33%Obrana67%
29%Vzájomné zápasy71%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hannover 960výhry
4remízy6 stretnutí
SV Elversberg2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.7

Priemerný počet gólov na zápas

83%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (42%) — kurzy môžu podceňovať SV Elversberg.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 43.9%Remíza 27.4%Hostia 34.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.253.602.90
Max2.313.692.99
Nad 2,5: 59.9%Pod 2,5: 46.5%
Trhový favorit:Hannover 96 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh41.7%26.1%32.2%
Verejný trh41.7%26.0%32.3%

Hannover 96 vs SV Elversberg — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Elversberg
Výsledok vs. Trh: Hannover 96 (44%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hannover 96Polčas:10SV Elversberg
11Strely22
3Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
05/04/26Hannover 961–1SV Elversberg2.20/3.50/3.10
31/10/25SV Elversberg2–2Hannover 962.25/3.75/2.88
12/04/25Hannover 961–3SV Elversberg2.28/3.65/2.95
10/11/24SV Elversberg3–1Hannover 962.76/3.52/2.42
20/01/24SV Elversberg2–2Hannover 962.40/3.49/2.83
29/07/23Hannover 962–2SV Elversberg2.07/3.66/3.18

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Vonkajšia bilancia: SV Elversberg

V 45R 25P 30
Nad 2,561
Goals scored173

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026