Menu

Eintracht Braunschweig vs Sc Paderborn 07

Eintracht-Stadion, Braunschweig4. apríla 2025 o 18:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Eintracht Braunschweig
SC Paderborn 07
Výkop
25′
F. Bilbija

asistencia: A. Grimaldi

Jannis Nikolaou30′
37′Marcel Hoffmeier
R. Tachie
44′
Polčas
46′
I. AnsahS. Klaas
47′
A. Grimaldi

asistencia: F. Bilbija

M. RittmüllerR. Philippe
58′
S. BaL. Bell Bell
58′
S. PolterM. Marie
67′
R. Philippe

asistencia: R. Tachie

71′
72′Filip Bilbija
L. Bell Bell

asistencia: R. Philippe

78′
79′
F. GötzeC. Terho
R. KraußeJ. Baas
81′
J. NikolaouK. Ehlers
81′
84′
M. HoffmeierL. Herrmann
89′
L. CurdaK. Krumme
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
3Shots off Goal8
10Total Shots20
2Blocked Shots6
6Shots insidebox16
4Shots outsidebox4
9Fouls9
0Corner Kicks4
2Offsides1
41%Ball Possession59%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
361Total passes515
281Passes accurate426
78%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Eintracht Braunschweig je 6.73, v porovnaní s 7.02 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Eintracht Braunschweig je S. Köhler (7.14), u SC Paderborn 07 je to M. Hoffmeier (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Eintracht Braunschweig prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 1 asistenciami, na čele s L. Tempelmann (1G). U SC Paderborn 07 je to 27 gólov a 18 asistencií s lídrom F. Bilbija (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Eintracht Braunschweig nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 7.20. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Eintracht Braunschweig nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 5 u SC Paderborn 07 s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Eintracht Braunschweig nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 2 u SC Paderborn 07 s priemerom 6.43. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 67% u Eintracht Braunschweig a 77% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Eintracht Braunschweig nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 29 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Eintracht Braunschweig je 28.3 (najmladší: S. Ba (21), najstarší: S. Polter (34)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 26.1 (najmladší: S. Castañeda (21), najstarší: A. Grimaldi (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Eintracht Braunschweig majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 23 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Eintracht Braunschweig5-3-23-5-2SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
1Hoffmann18Rittmül.3Jaeckel27Köhler4Nikolaou25Ba7Kaufmann39Krauße20Tempelm.17Polter29Tachie1Riemann17Curda25Scheller33Hoffmei.23Obermair20Götze5Castañe.7Bilbija32Zehnter39Grimaldi29Ansah

Náhradníci

Tréner: D. Scherning

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Eintracht BraunschweigSila pozíciíSC Paderborn 07
6.73
Ø Hodnotenie
7.02
6.92Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (5 v 3)7.20
0G 1A10G 7A
6.73Záložník (3 v 5)7.03
1G 0A17G 11A
6.62Útočník (2 v 2)6.43
1G 0A0G 0A
Eintracht Braunschweig5-3-2
1BrankárR. Hoffmann6.9
18ObrancaM. Rittmüller6.7
3ObrancaP. Jaeckel
27ObrancaS. Köhler7.11A
4ObrancaJ. Nikolaou
25ObrancaS. Ba6.3
7ZáložníkF. Kaufmann6.8
39ZáložníkR. Krauße
20ZáložníkL. Tempelmann6.71G
17ÚtočníkS. Polter6.61G
29ÚtočníkR. Tachie
SC Paderborn 073-5-2
1BrankárM. Riemann
17ObrancaL. Curda7.27G7A
25ObrancaT. Scheller6.82G
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
20ZáložníkF. Götze7.01G2A
5ZáložníkS. Castañeda6.9
7ZáložníkF. Bilbija7.014G2A
32ZáložníkA. Zehnter
39ÚtočníkA. Grimaldi6.4
29ÚtočníkI. Ansah

Prehľad zápasu

Eintracht Braunschweig zdolal SC Paderborn 07 3:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: F. Bilbija 25′, R. Tachie 44′, A. Grimaldi 47′, R. Philippe 71′, L. Bell Bell 78′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Eintracht Braunschweig mal 41% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 59%. Eintracht Braunschweig mal 10 striel (5 na bránu), SC Paderborn 07 mal 20 (6 na bránu). Eintracht Braunschweig urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 4.

Rivalita od 2011

Eintracht Braunschweig vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

16 stretnutí
Eintracht Braunschweig
4
výhier
Remízy
6
SC Paderborn 07
6
výhier
Góly spolu
37 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
10/16 · 63%
Nad 2,5
9/16 · 56%

Aktuálna forma

Eintracht Braunschweig

LWDLDL

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

Eintracht Braunschweig

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

SC Paderborn 07

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SC Paderborn 07

27%Forma73%
31%Útok69%
35%Obrana65%
38%Vzájomné zápasy62%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Eintracht Braunschweig2výhry
5remízy10 stretnutí
SC Paderborn 073výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.7

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 4.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 22.9%Remíza 26.0%Hostia 55.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min4.203.801.79
Max4.553.891.80
Nad 2,5: 59.9%Pod 2,5: 46.5%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh21.2%24.8%54.0%
Verejný trh22.5%24.9%52.6%
Δ1.3%1.4%

Eintracht Braunschweig vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Eintracht Braunschweig
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (56%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Eintracht BraunschweigPolčas:11SC Paderborn 07
10Strely20
5Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
07/03/26SC Paderborn 071–1Eintracht Braunschweig1.48/4.50/6.00
03/10/25Eintracht Braunschweig1–2SC Paderborn 074.00/3.70/1.85
04/04/25Eintracht Braunschweig3–2SC Paderborn 074.38/3.84/1.79
03/11/24SC Paderborn 070–0Eintracht Braunschweig1.67/4.13/4.55
15/03/24SC Paderborn 071–2Eintracht Braunschweig1.86/3.75/3.97
08/10/23Eintracht Braunschweig1–3SC Paderborn 073.04/3.75/2.17
28/04/23SC Paderborn 075–1Eintracht Braunschweig1.72/4.02/4.53
22/10/22Eintracht Braunschweig0–0SC Paderborn 073.76/3.77/1.91
16/04/21Eintracht Braunschweig0–0SC Paderborn 073.29/3.35/2.21
16/12/20SC Paderborn 072–2Eintracht Braunschweig1.61/4.01/5.51

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Eintracht Braunschweig

V 152R 131P 191
Nad 2,546
Goals scored535

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026