Menu

Fortuna Dusseldorf vs Preu En Munster

Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf5. apríla 2025 o 13:00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Fortuna Düsseldorf
Preußen Münster
Výkop
D. Kownacki

asistencia: S. Appelkamp

15′
Polčas
56′
M. BatmazE. Amenyido
56′
M. LorenzC. Makridis
V. Lunddal FriðrikssonE. Iyoha
58′
Card upgrade69′
VAR
Myron Van Brederode70′
72′
D. KyerewaaA. Németh
72′
D. SchadY. Bouchama
Nicolas Gavory76′
S. AppelkampG. Haag
76′
D. SchmidtJ. Niemiec
85′
87′
D. KinsombiS. Mrowca
Giovanni Haag90+3′
90′Simon Scherder
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
4Shots off Goal9
11Total Shots24
3Blocked Shots11
7Shots insidebox15
4Shots outsidebox9
15Fouls13
5Corner Kicks7
2Offsides4
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards1
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
322Total passes444
273Passes accurate397
85%Passes %89%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Fortuna Düsseldorf je 6.76, v porovnaní s 6.69 u Preußen Münster. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Fortuna Düsseldorf je F. Kastenmeier (7.27), u Preußen Münster je to J. Schenk (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Fortuna Düsseldorf prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 7 asistenciami, na čele s S. Appelkamp (2G). U Preußen Münster je to 5 gólov a 3 asistencií s lídrom J. Hendrix (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo Preußen Münster má 4 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.62, oproti 5 u Preußen Münster s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Preußen Münster s priemerom 6.32. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Fortuna Düsseldorf a 83% u Preußen Münster. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Fortuna Düsseldorf nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Preußen Münster. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Fortuna Düsseldorf je 25.3 (najmladší: D. Schmidt (22), najstarší: M. Heyer (30)), zatiaľ čo Preußen Münster má priemer 28.6 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: M. Kirkeskov (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Fortuna Düsseldorf majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 18 u Preußen Münster. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Fortuna Düsseldorf4-2-3-14-2-3-1Preußen Münster
GKDEFMIDFWD
33Kastenm.12Friðrik.3Hoffmann20Siebert34Gavory5Heyer8Jóhanne.23Appelka.22Schmidt10Bredero.24Kownacki1Schenk22Schad15Scherder32Bazzoli2Kirkesk.20Hendrix4Kinsombi13Pick7Kyerewaa18Lorenz23Batmaz

Náhradníci

Tréner: D. Thioune

Náhradníci

Tréner: S. Hildmann

Fortuna DüsseldorfSila pozíciíPreußen Münster
6.76
Ø Hodnotenie
6.69
7.27Brankár (1 v 1)6.92
0G 1A0G 0A
6.70Obranca (4 v 4)6.71
0G 1A1G 1A
6.62Záložník (5 v 5)6.80
2G 5A4G 2A
Útočník (1 v 1)6.32
0G 0A0G 0A
Fortuna Düsseldorf4-2-3-1
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
12ObrancaV. Lunddal Friðriksson6.81A
3ObrancaA. Hoffmann
20ObrancaJ. Siebert6.6
34ObrancaN. Gavory
5ZáložníkM. Heyer6.5
8ZáložníkÍ. Jóhannesson
23ZáložníkS. Appelkamp6.92G3A
22ZáložníkD. Schmidt6.52A
10ZáložníkM. van Brederode
24ÚtočníkD. Kownacki
Preußen Münster4-2-3-1
1BrankárJ. Schenk6.9
22ObrancaD. Schad
15ObrancaS. Scherder6.71G
32ObrancaL. Bazzoli
2ObrancaM. Kirkeskov6.71A
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
4ZáložníkD. Kinsombi
13ZáložníkF. Pick
7ZáložníkD. Kyerewaa
18ZáložníkM. Lorenz
23ÚtočníkM. Batmaz6.3

Prehľad zápasu

Fortuna Düsseldorf zdolal Preußen Münster 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: D. Kownacki 15′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Fortuna Düsseldorf mal 42% držanie lopty, Preußen Münster mal 58%. Fortuna Düsseldorf mal 11 striel (4 na bránu), Preußen Münster mal 24 (4 na bránu). Fortuna Düsseldorf urobil 3 striedaní, Preußen Münster urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Myron Van Brederode 69′).

Rivalita od 2024

Fortuna Düsseldorf vs Preußen Münster vzájomné výsledky

3 stretnutí
Fortuna Düsseldorf
1
výhier
Remízy
1
Preußen Münster
1
výhier
Góly spolu
4 · 1.3/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Fortuna Düsseldorf

LWLLLL

Preußen Münster

DLLDDL

Predpoveď zápasu

Fortuna Düsseldorf

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Preußen Münster

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Preußen Münster

36%Forma64%
56%Útok44%
23%Obrana77%
0%Vzájomné zápasy100%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Fortuna Düsseldorf2výhry
1remízy4 stretnutí
Preußen Münster1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.3

Priemerný počet gólov na zápas

25%

Zápasy s 3+ gólmi

25%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 50.9%Remíza 28.2%Hostia 26.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.953.483.70
Max1.983.603.90
Nad 2,5: 54.1%Pod 2,5: 50.0%
Trhový favorit:Fortuna Düsseldorf · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh48.2%27.4%24.4%
Verejný trh48.3%26.2%25.5%
Δ0.2%1.2%1.0%

Fortuna Düsseldorf vs Preußen Münster — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Fortuna Düsseldorf
Výsledok vs. Trh: Fortuna Düsseldorf (51%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Fortuna DüsseldorfPolčas:10Preußen Münster
11Strely24
4Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
13/02/26Fortuna Düsseldorf0–0Preußen Münster2.00/3.50/3.50
14/09/25Preußen Münster1–2Fortuna Düsseldorf2.63/3.29/2.70
05/04/25Fortuna Düsseldorf1–0Preußen Münster1.96/3.54/3.80
01/11/24Preußen Münster1–0Fortuna Düsseldorf3.23/3.67/2.10

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Fortuna Düsseldorf

V 197R 125P 152
Nad 2,553
Goals scored699

Vonkajšia bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026