Menu

Sv Darmstadt 98 vs Spvgg Greuther Furth

Merck-Stadion am Böllenfalltor, Darmstadt5. apríla 2025 o 13:00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SV Darmstadt 98
SpVgg Greuther Fürth
Výkop
Polčas
M. PapelaGuille Bueno
46′
F. HornbyL. Marseiler
62′
P. FörsterJ. Boëtius
74′
76′
D. SrbenyR. Massimo
I. Lidberg

asistencia: J. Boëtius

79′
84′
S. AstaNemanja Motika
84′
N. FutkeuJ. Mause
85′Noah Loosli
I. LidbergM. Maglica
88′
Sergio LópezM. Thiede
88′
90+2′
N. LoosliG. Jung
90+2′
M. JohnN. Gießelmann
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
7Shots off Goal3
14Total Shots5
3Blocked Shots1
11Shots insidebox4
3Shots outsidebox1
9Fouls14
6Corner Kicks3
3Offsides1
51%Ball Possession49%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
436Total passes432
368Passes accurate351
84%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Darmstadt 98 je 6.95, v porovnaní s 6.69 u SpVgg Greuther Fürth. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Darmstadt 98 je A. Vukotić (7.30), u SpVgg Greuther Fürth je to F. Klaus (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Darmstadt 98 prispeli v tejto sezóne 36 gólmi a 24 asistenciami, na čele s I. Lidberg (16G). U SpVgg Greuther Fürth je to 29 gólov a 12 asistencií s lídrom N. Futkeu (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Darmstadt 98 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo SpVgg Greuther Fürth má 3 obrancov s priemerom 6.32. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Darmstadt 98 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 4 u SpVgg Greuther Fürth s hodnotením 6.62. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Darmstadt 98 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 3 u SpVgg Greuther Fürth s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u SV Darmstadt 98 a 80% u SpVgg Greuther Fürth. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Darmstadt 98 nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 19 u SpVgg Greuther Fürth. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Darmstadt 98 je 26.4 (najmladší: C. Riedel (22), najstarší: M. Schuhen (32)), zatiaľ čo SpVgg Greuther Fürth má priemer 26.0 (najmladší: M. Dietz (23), najstarší: F. Klaus (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Darmstadt 98 majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 20 u SpVgg Greuther Fürth. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Darmstadt 984-2-3-13-4-2-1SpVgg Greuther Fürth
GKDEFMIDFWD
1Schuhen2López38Riedel20Vukotić15Nürnber.21Papela16Müller18Förster9Hornby34Corredor7Lidberg44Noll25Loosli15Quarshie27Itter2Asta33Dietz14Consbru.24John30Klaus9Futkeu7Srbeny

Náhradníci

Tréner: F. Kohfeldt

Náhradníci

Tréner: J. Siewert

SV Darmstadt 98Sila pozíciíSpVgg Greuther Fürth
6.95
Ø Hodnotenie
6.69
7.08Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
7.01Obranca (4 v 3)6.32
3G 8A0G 0A
6.83Záložník (5 v 4)6.62
17G 12A2G 0A
6.95Útočník (1 v 3)6.88
16G 3A27G 12A
SV Darmstadt 984-2-3-1
1BrankárM. Schuhen7.11A
2ObrancaSergio López6.65A
38ObrancaC. Riedel7.2
20ObrancaA. Vukotić7.31G1A
15ObrancaF. Nürnberger6.92G2A
21ZáložníkM. Papela6.71G1A
16ZáložníkA. Müller
18ZáložníkP. Förster
9ZáložníkF. Hornby6.911G8A
34ZáložníkK. Corredor6.85G3A
7ÚtočníkI. Lidberg7.016G3A
SpVgg Greuther Fürth3-4-2-1
44BrankárN. Noll
25ObrancaN. Loosli
15ObrancaJ. Quarshie
27ObrancaG. Itter6.3
2ZáložníkS. Asta
33ZáložníkM. Dietz6.6
14ZáložníkJ. Consbruch6.5
24ZáložníkM. John6.82G
30ÚtočníkF. Klaus7.17G6A
9ÚtočníkN. Futkeu7.017G5A
7ÚtočníkD. Srbeny6.63G1A

Prehľad zápasu

SV Darmstadt 98 zdolal SpVgg Greuther Fürth 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: I. Lidberg 79′. Bolo udelených 1 žltých kariet. SV Darmstadt 98 mal 51% držanie lopty, SpVgg Greuther Fürth mal 49%. SV Darmstadt 98 mal 14 striel (4 na bránu), SpVgg Greuther Fürth mal 5 (1 na bránu). SV Darmstadt 98 urobil 5 striedaní, SpVgg Greuther Fürth urobil 5.

Rivalita od 2014

SV Darmstadt 98 vs SpVgg Greuther Fürth vzájomné výsledky

15 stretnutí
SV Darmstadt 98
5
výhier
Remízy
5
SpVgg Greuther Fürth
5
výhier
Góly spolu
46 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
9/15 · 60%
Nad 2,5
8/15 · 53%

Aktuálna forma

SV Darmstadt 98

LDLLLD

SpVgg Greuther Fürth

DLWDLL

Predpoveď zápasu

SV Darmstadt 98

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SpVgg Greuther Fürth

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SV Darmstadt 98 or draw

43%Forma57%
47%Útok53%
50%Obrana50%
62%Vzájomné zápasy38%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Darmstadt 984výhry
3remízy10 stretnutí
SpVgg Greuther Fürth3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.8

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (51%) — kurzy môžu podceňovať SpVgg Greuther Fürth.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 54.1%Remíza 28.0%Hostia 23.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.853.504.20
Max1.853.644.24
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 48.1%
Trhový favorit:SV Darmstadt 98 · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh51.4%26.1%22.4%
Verejný trh50.8%26.8%22.4%

SV Darmstadt 98 vs SpVgg Greuther Fürth — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Darmstadt 98
Výsledok vs. Trh: SV Darmstadt 98 (54%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV Darmstadt 98Polčas:00SpVgg Greuther Fürth
14Strely5
4Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
19/04/26SpVgg Greuther Fürth3–2SV Darmstadt 983.10/4.00/2.05
22/11/25SV Darmstadt 984–2SpVgg Greuther Fürth1.55/4.20/5.50
05/04/25SV Darmstadt 981–0SpVgg Greuther Fürth1.85/3.57/4.22
02/11/24SpVgg Greuther Fürth1–5SV Darmstadt 982.32/3.69/2.76
28/05/23SpVgg Greuther Fürth4–0SV Darmstadt 982.66/3.44/2.47
13/11/22SV Darmstadt 981–1SpVgg Greuther Fürth1.82/3.78/4.22
16/04/21SV Darmstadt 982–2SpVgg Greuther Fürth3.16/3.62/2.18
15/12/20SpVgg Greuther Fürth0–4SV Darmstadt 981.70/3.89/4.72
29/05/20SV Darmstadt 981–1SpVgg Greuther Fürth2.08/3.48/3.49
02/11/19SpVgg Greuther Fürth3–1SV Darmstadt 982.10/3.38/3.53

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Vonkajšia bilancia: SpVgg Greuther Fürth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026