Menu

Preu En Munster vs Eintracht Braunschweig

Preußen-Stadion, Münster30. marca 2025 o 13:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Preußen Münster
Eintracht Braunschweig
Výkop
1′
R. Tachie

asistencia: S. Polter

M. Lorenz

Penalty

4′
8′Marvin Rittmüller
Jorrit Hendrix38′
44′Jannis Nikolaou
Polčas
Hólmbert Aron Friðjónsson52′
J. MeesA. Németh
60′
H. FriðjónssonM. Batmaz
60′
63′
R. TachieR. Philippe
64′
M. RittmüllerM. Dräger
Luca Bazzoli65′
F. PickC. Makridis
74′
J. HendrixD. Kinsombi
74′
74′
M. MarieR. Krauße
Malik Batmaz84′
89′
J. GómezF. Kaufmann
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
7Shots off Goal3
14Total Shots9
5Blocked Shots4
12Shots insidebox6
2Shots outsidebox3
16Fouls14
4Corner Kicks3
0Offsides0
56%Ball Possession44%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
377Total passes299
309Passes accurate225
82%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Preußen Münster je 6.72, v porovnaní s 6.78 u Eintracht Braunschweig. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Preußen Münster je J. Schenk (6.92), u Eintracht Braunschweig je to S. Köhler (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Preußen Münster prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 4 asistenciami, na čele s J. Hendrix (4G). U Eintracht Braunschweig je to 6 gólov a 7 asistencií s lídrom M. Marie (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Preußen Münster nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Eintracht Braunschweig má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Preußen Münster nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 4 u Eintracht Braunschweig s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Preußen Münster nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Eintracht Braunschweig s priemerom 6.62. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Preußen Münster a 74% u Eintracht Braunschweig. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Preußen Münster nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Eintracht Braunschweig. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Preußen Münster je 28.8 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: M. Kirkeskov (34)), zatiaľ čo Eintracht Braunschweig má priemer 26.0 (najmladší: M. Marie (21), najstarší: S. Polter (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Preußen Münster majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 20 u Eintracht Braunschweig. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Preußen Münster4-2-3-14-4-2Eintracht Braunschweig
GKDEFMIDFWD
1Schenk22Schad15Scherder24Koulis2Kirkesk.32Bazzoli20Hendrix13Pick8Mees18Lorenz31Friðjón.1Hoffmann18Rittmül.3Jaeckel4Nikolaou22Sanchez44Gómez27Köhler20Tempelm.15Marie17Polter29Tachie

Náhradníci

Tréner: S. Hildmann

Náhradníci

Tréner: D. Scherning

Preußen MünsterSila pozíciíEintracht Braunschweig
6.72
Ø Hodnotenie
6.78
6.92Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.63Obranca (4 v 4)6.67
1G 1A0G 1A
6.75Záložník (5 v 4)6.85
6G 3A5G 6A
Útočník (1 v 2)6.62
0G 0A1G 0A
Preußen Münster4-2-3-1
1BrankárJ. Schenk6.9
22ObrancaD. Schad
15ObrancaS. Scherder6.71G
24ObrancaN. Koulis6.5
2ObrancaM. Kirkeskov6.71A
32ZáložníkL. Bazzoli
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
13ZáložníkF. Pick
8ZáložníkJ. Mees6.72G1A
18ZáložníkM. Lorenz
31ÚtočníkH. Friðjónsson
Eintracht Braunschweig4-4-2
1BrankárR. Hoffmann6.9
18ObrancaM. Rittmüller6.7
3ObrancaP. Jaeckel
4ObrancaJ. Nikolaou
22ObrancaF. Di Michele Sanchez6.61A
44ZáložníkJ. Gómez6.61G4A
27ZáložníkS. Köhler7.11A
20ZáložníkL. Tempelmann6.71G
15ZáložníkM. Marie7.03G1A
17ÚtočníkS. Polter6.61G
29ÚtočníkR. Tachie

Prehľad zápasu

Preußen Münster a Eintracht Braunschweig remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: R. Tachie 1′, M. Lorenz 4′ (pen.). Bolo udelených 6 žltých kariet. Preußen Münster mal 56% držanie lopty, Eintracht Braunschweig mal 44%. Preußen Münster mal 14 striel (2 na bránu), Eintracht Braunschweig mal 9 (2 na bránu). Preußen Münster urobil 4 striedaní, Eintracht Braunschweig urobil 4.

Rivalita od 2018

Preußen Münster vs Eintracht Braunschweig vzájomné výsledky

8 stretnutí
Preußen Münster
4
výhier
Remízy
3
Eintracht Braunschweig
1
výhier
Góly spolu
25 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
6/8 · 75%
Nad 2,5
5/8 · 63%

Aktuálna forma

Preußen Münster

DLLDDL

Eintracht Braunschweig

LWDLDL

Predpoveď zápasu

Preußen Münster

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Eintracht Braunschweig

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Preußen Münster or draw

55%Forma45%
43%Útok57%
71%Obrana29%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Preußen Münster2výhry
2remízy4 stretnutí
Eintracht Braunschweig0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 44.2%Remíza 31.4%Hostia 30.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.253.173.20
Max2.283.203.39
Nad 2,5: 47.6%Pod 2,5: 58.8%
Trhový favorit:Preußen Münster · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh41.8%30.1%28.1%
Verejný trh41.6%29.2%29.2%
Δ0.3%0.9%1.1%

Preußen Münster vs Eintracht Braunschweig — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Preußen Münster (44%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Preußen MünsterPolčas:11Eintracht Braunschweig
14Strely9
2Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
01/03/26Eintracht Braunschweig1–2Preußen Münster2.35/3.30/2.90
28/09/25Preußen Münster3–1Eintracht Braunschweig1.98/3.65/3.59
30/03/25Preußen Münster1–1Eintracht Braunschweig2.26/3.19/3.29
27/10/24Eintracht Braunschweig1–1Preußen Münster2.04/3.59/3.38

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Vonkajšia bilancia: Eintracht Braunschweig

V 152R 131P 191
Nad 2,546
Goals scored535

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026