Menu

1 Fc Kaiserslautern vs Fortuna Dusseldorf

Fritz-Walter-Stadion, Kaiserslautern29. marca 2025 o 20:30

Udalosti zápasu

1. FC Kaiserslautern
Fortuna Düsseldorf
Výkop
M. Ritter
14′
19′Matthias Zimmermann
Goal cancelled34′
VAR
35′Tim Christopher Oberdorf
Marlon Ritter38′
Polčas
60′
T. Oberdorf

asistencia: J. Siebert

Daniel Hanslik67′
73′
V. Lunddal FriðrikssonJ. Niemiec
R. Ache

asistencia: F. Kleinhansl

73′
M. RitterF. Kaloč
75′
78′
D. SchmidtM. van Brederode
R. AcheJ. Heuer
79′
J. ZimmerJ. Gyamerah
80′
84′Jona Niemiec
84′
A. HoffmannD. Bindemann
D. HanslikLeon Robinson
89′
90′Jamil Siebert
L. Sirch
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
2Shots off Goal4
13Total Shots8
4Blocked Shots0
6Shots insidebox8
7Shots outsidebox0
13Fouls13
5Corner Kicks5
1Offsides0
45%Ball Possession55%
2Yellow Cards5
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
376Total passes460
294Passes accurate391
78%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Kaiserslautern je 6.84, v porovnaní s 6.76 u Fortuna Düsseldorf. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Kaiserslautern je S. Simoni (7.30), u Fortuna Düsseldorf je to F. Kastenmeier (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 10 asistenciami, na čele s M. Ritter (7G). U Fortuna Düsseldorf je to 3 gólov a 7 asistencií s lídrom S. Appelkamp (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má 3 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 4 u Fortuna Düsseldorf s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 3 u Fortuna Düsseldorf s priemerom 6.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u 1. FC Kaiserslautern a 79% u Fortuna Düsseldorf. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Fortuna Düsseldorf. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern je 27.4 (najmladší: S. Simoni (21), najstarší: M. Ritter (31)), zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má priemer 26.8 (najmladší: D. Schmidt (22), najstarší: M. Zimmermann (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 19 u Fortuna Düsseldorf. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Kaiserslautern3-4-2-13-4-2-1Fortuna Düsseldorf
GKDEFMIDFWD
25Simoni33Elvedi31Sirch5Bauer8Zimmer16Breitha.7Ritter3Kleinha.11Redondo19Hanslik9Ache33Kastenm.15Oberdorf3Hoffmann20Siebert5Heyer8Jóhanne.25Zimmerm.12Friðrik.22Schmidt23Appelka.24Kownacki

Náhradníci

Tréner: M. Anfang

Náhradníci

Tréner: D. Thioune

1. FC KaiserslauternSila pozíciíFortuna Düsseldorf
6.84
Ø Hodnotenie
6.76
7.30Brankár (1 v 1)7.27
0G 0A0G 1A
6.83Obranca (3 v 3)6.77
1G 3A1G 0A
6.84Záložník (4 v 4)6.64
7G 2A0G 1A
6.62Útočník (3 v 3)6.69
4G 5A2G 5A
1. FC Kaiserslautern3-4-2-1
25BrankárS. Simoni7.3
33ObrancaJ. Elvedi6.7
31ObrancaL. Sirch7.01G3A
5ObrancaM. Bauer
8ZáložníkJ. Zimmer
16ZáložníkT. Breithaupt
7ZáložníkM. Ritter7.07G2A
3ZáložníkF. Kleinhansl6.6
11ÚtočníkK. Redondo6.51G1A
19ÚtočníkD. Hanslik6.73G4A
9ÚtočníkR. Ache
Fortuna Düsseldorf3-4-2-1
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
15ObrancaT. Oberdorf6.91G
3ObrancaA. Hoffmann
20ObrancaJ. Siebert6.6
5ZáložníkM. Heyer6.5
8ZáložníkÍ. Jóhannesson
25ZáložníkM. Zimmermann6.6
12ZáložníkV. Lunddal Friðriksson6.81A
22ÚtočníkD. Schmidt6.52A
23ÚtočníkS. Appelkamp6.92G3A
24ÚtočníkD. Kownacki

Prehľad zápasu

1. FC Kaiserslautern zdolal Fortuna Düsseldorf 3:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: M. Ritter 14′, T. Oberdorf 60′, R. Ache 73′, L. Sirch 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet. 1. FC Kaiserslautern mal 45% držanie lopty, Fortuna Düsseldorf mal 55%. 1. FC Kaiserslautern mal 13 striel (7 na bránu), Fortuna Düsseldorf mal 8 (4 na bránu). 1. FC Kaiserslautern urobil 4 striedaní, Fortuna Düsseldorf urobil 3. VAR zasiahol: Goal cancelled (Maximilian Bauer 34′).

Rivalita od 2013

1. FC Kaiserslautern vs Fortuna Düsseldorf vzájomné výsledky

18 stretnutí
1. FC Kaiserslautern
4
výhier
Remízy
5
Fortuna Düsseldorf
9
výhier
Góly spolu
65 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
12/18 · 67%
Nad 2,5
11/18 · 61%

Aktuálna forma

1. FC Kaiserslautern

LLLWWL

Fortuna Düsseldorf

LWLLLL

Predpoveď zápasu

1. FC Kaiserslautern

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Fortuna Düsseldorf

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Fortuna Düsseldorf

42%Forma58%
54%Útok46%
47%Obrana53%
40%Vzájomné zápasy60%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Kaiserslautern4výhry
1remízy10 stretnutí
Fortuna Düsseldorf5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.9

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 42.5%Remíza 28.4%Hostia 35.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.353.302.81
Max2.363.732.90
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit:1. FC Kaiserslautern · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh40.4%25.6%34.0%
Verejný trh39.6%28.2%32.1%
Δ0.8%2.6%1.8%

1. FC Kaiserslautern vs Fortuna Düsseldorf — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Kaiserslautern
Výsledok vs. Trh: 1. FC Kaiserslautern (42%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC KaiserslauternPolčas:10Fortuna Düsseldorf
13Strely8
7Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
04/04/261. FC Kaiserslautern3–0Fortuna Düsseldorf2.50/3.60/2.63
02/11/25Fortuna Düsseldorf1–11. FC Kaiserslautern2.45/3.50/2.70
29/03/251. FC Kaiserslautern3–1Fortuna Düsseldorf2.35/3.51/2.85
26/10/24Fortuna Düsseldorf3–41. FC Kaiserslautern1.69/4.05/4.40
30/03/241. FC Kaiserslautern1–3Fortuna Düsseldorf2.86/3.61/2.37
21/10/23Fortuna Düsseldorf4–31. FC Kaiserslautern1.86/3.94/3.80
28/05/231. FC Kaiserslautern0–3Fortuna Düsseldorf2.46/3.56/2.59
11/11/22Fortuna Düsseldorf1–21. FC Kaiserslautern1.92/3.46/4.13
19/08/17Fortuna Düsseldorf2–01. FC Kaiserslautern1.96/3.35/4.05
27/01/181. FC Kaiserslautern1–3Fortuna Düsseldorf3.40/3.10/2.27

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Kaiserslautern

V 201R 148P 159
Nad 2,551
Goals scored754

Vonkajšia bilancia: Fortuna Düsseldorf

V 197R 125P 152
Nad 2,553
Goals scored699

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026