Menu

Spvgg Greuther Furth vs Eintracht Braunschweig

Sportpark Ronhof Thomas Sommer, Fürth23. februára 2025 o 13:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SpVgg Greuther Fürth
Eintracht Braunschweig
Výkop
N. Futkeu

asistencia: F. Klaus

10′
Marco Meyerhofer22′
33′Lino Tempelmann
Noah Loosli39′
Polčas
46′
J. BaasS. Köhler
46′
M. DrägerM. Rittmüller
46′
L. SzabóF. Kaufmann
66′Fabio Di Michele Sanchez
66′
J. GómezR. Tachie
M. MeyerhöferS. Asta
69′
76′
P. JaeckelS. Polter
Nahuel Noll78′
80′Ron-Thorben Hoffmann
F. KlausJ. Consbruch
80′
N. NollL. Grill
81′
VAR
85′Goal cancelled
Gian-Luca Itter86′
J. Green

asistencia: N. Futkeu

88′
J. GreenS. Bansé
90′
B. HrgotaD. Srbeny
90′
J. Consbruch

asistencia: D. Srbeny

90+8′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
6Shots off Goal3
19Total Shots8
6Blocked Shots3
9Shots insidebox5
10Shots outsidebox3
5Fouls10
3Corner Kicks5
3Offsides3
50%Ball Possession50%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
533Total passes533
446Passes accurate458
84%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SpVgg Greuther Fürth je 6.78, v porovnaní s 6.71 u Eintracht Braunschweig. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SpVgg Greuther Fürth je F. Klaus (7.08), u Eintracht Braunschweig je to R. Hoffmann (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SpVgg Greuther Fürth prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 20 asistenciami, na čele s N. Futkeu (17G). U Eintracht Braunschweig je to 5 gólov a 8 asistencií s lídrom K. Ehlers (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SpVgg Greuther Fürth nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.32, zatiaľ čo Eintracht Braunschweig má 3 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SpVgg Greuther Fürth nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 5 u Eintracht Braunschweig s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SpVgg Greuther Fürth nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.03, v porovnaní s 2 u Eintracht Braunschweig s priemerom 6.55. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u SpVgg Greuther Fürth a 73% u Eintracht Braunschweig. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SpVgg Greuther Fürth nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Eintracht Braunschweig. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SpVgg Greuther Fürth je 27.1 (najmladší: M. Dietz (23), najstarší: F. Klaus (33)), zatiaľ čo Eintracht Braunschweig má priemer 25.3 (najmladší: F. Di Michele Sanchez (22), najstarší: M. Dräger (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SpVgg Greuther Fürth majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 24 u Eintracht Braunschweig. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SpVgg Greuther Fürth3-4-2-13-5-2Eintracht Braunschweig
GKDEFMIDFWD
44Noll25Loosli15Quarshie27Itter18Meyerhö.33Dietz37Green24John10Hrgota30Klaus9Futkeu1Hoffmann3Jaeckel6Bičakčić21Ehlers2Dräger44Gómez16Baas20Tempelm.22Sanchez11Szabó9Philippe

Náhradníci

Tréner: J. Siewert

Náhradníci

Tréner: D. Scherning

SpVgg Greuther FürthSila pozíciíEintracht Braunschweig
6.78
Ø Hodnotenie
6.71
Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.32Obranca (3 v 3)6.87
0G 0A2G 2A
6.68Záložník (4 v 5)6.65
2G 0A2G 5A
7.03Útočník (3 v 2)6.55
28G 20A1G 1A
SpVgg Greuther Fürth3-4-2-1
44BrankárN. Noll
25ObrancaN. Loosli
15ObrancaJ. Quarshie
27ObrancaG. Itter6.3
18ZáložníkM. Meyerhöfer
33ZáložníkM. Dietz6.6
37ZáložníkJ. Green6.7
24ZáložníkM. John6.82G
10ÚtočníkB. Hrgota7.04G9A
30ÚtočníkF. Klaus7.17G6A
9ÚtočníkN. Futkeu7.017G5A
Eintracht Braunschweig3-5-2
1BrankárR. Hoffmann6.9
3ObrancaP. Jaeckel
6ObrancaE. Bičakčić
21ObrancaK. Ehlers6.92G2A
2ZáložníkM. Dräger
44ZáložníkJ. Gómez6.61G4A
16ZáložníkJ. Baas
20ZáložníkL. Tempelmann6.71G
22ZáložníkF. Di Michele Sanchez6.61A
11ÚtočníkL. Szabó6.51G1A
9ÚtočníkR. Philippe

Prehľad zápasu

SpVgg Greuther Fürth zdolal Eintracht Braunschweig 3:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: N. Futkeu 10′, J. Green 88′, J. Consbruch 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet. SpVgg Greuther Fürth mal 50% držanie lopty, Eintracht Braunschweig mal 50%. SpVgg Greuther Fürth mal 19 striel (7 na bránu), Eintracht Braunschweig mal 8 (2 na bránu). SpVgg Greuther Fürth urobil 5 striedaní, Eintracht Braunschweig urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Rayan Philippe 85′).

Rivalita od 2011

SpVgg Greuther Fürth vs Eintracht Braunschweig vzájomné výsledky

19 stretnutí
SpVgg Greuther Fürth
7
výhier
Remízy
6
Eintracht Braunschweig
6
výhier
Góly spolu
47 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
7/19 · 37%
Nad 2,5
11/19 · 58%

Aktuálna forma

SpVgg Greuther Fürth

DLWDLL

Eintracht Braunschweig

LWDLDL

Predpoveď zápasu

SpVgg Greuther Fürth

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Eintracht Braunschweig

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SpVgg Greuther Fürth or draw

43%Forma57%
58%Útok42%
23%Obrana77%
62%Vzájomné zápasy38%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SpVgg Greuther Fürth5výhry
3remízy10 stretnutí
Eintracht Braunschweig2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

30%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 46.5%Remíza 29.4%Hostia 30.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.153.303.25
Max2.153.513.35
Nad 2,5: 55.6%Pod 2,5: 50.0%
Trhový favorit:SpVgg Greuther Fürth · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh44.4%27.2%28.5%
Verejný trh43.6%27.6%28.8%

SpVgg Greuther Fürth vs Eintracht Braunschweig — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SpVgg Greuther Fürth
Výsledok vs. Trh: SpVgg Greuther Fürth (47%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SpVgg Greuther FürthPolčas:10Eintracht Braunschweig
19Strely8
7Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
24/01/26SpVgg Greuther Fürth0–0Eintracht Braunschweig2.55/3.50/2.63
09/08/25Eintracht Braunschweig3–2SpVgg Greuther Fürth2.36/3.33/3.03
23/02/25SpVgg Greuther Fürth3–0Eintracht Braunschweig2.15/3.40/3.30
21/09/24Eintracht Braunschweig2–0SpVgg Greuther Fürth2.84/3.64/2.33
04/05/24SpVgg Greuther Fürth3–3Eintracht Braunschweig2.37/3.66/2.78
02/12/23Eintracht Braunschweig0–1SpVgg Greuther Fürth3.64/3.62/1.97
13/05/23SpVgg Greuther Fürth2–2Eintracht Braunschweig1.76/3.89/4.27
06/11/22Eintracht Braunschweig0–1SpVgg Greuther Fürth2.67/3.31/2.62
20/04/21SpVgg Greuther Fürth3–0Eintracht Braunschweig1.49/4.23/6.79
19/12/20Eintracht Braunschweig0–3SpVgg Greuther Fürth4.91/3.53/1.76

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SpVgg Greuther Fürth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Vonkajšia bilancia: Eintracht Braunschweig

V 152R 131P 191
Nad 2,546
Goals scored535

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026