Menu

Hannover 96 vs Sc Paderborn 07

Heinz von Heiden-Arena, Hannover22. februára 2025 o 20:30
11
Rozhodca: F. Lechner

Udalosti zápasu

Hannover 96
SC Paderborn 07
Výkop
M. Halstenberg

asistencia: J. Rochelt

4′
Polčas
L. GindorfB. Wdowik
46′
Boris Tomiak54′
J. NgankamR. Matondo
63′
67′
C. TerhoA. Grimaldi
67′
S. CastañedaS. Michel
Jannik Dehm72′
J. RocheltHusseyn Chakroun
77′
N. TresoldiH. Nielsen
77′
80′
T. SchellerM. Hansen
E. LeopoldJ. Knight
89′
89′
A. Grimaldi
Jannik Dehm90+6′
Jannik Dehm90+6′
90+1′
M. MehlemL. Herrmann
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal6
4Shots off Goal10
7Total Shots17
2Blocked Shots1
6Shots insidebox9
1Shots outsidebox8
16Fouls19
4Corner Kicks6
1Offsides4
33%Ball Possession67%
3Yellow Cards0
1Red Cards0
5Goalkeeper Saves0
250Total passes527
174Passes accurate450
70%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hannover 96 je 7.08, v porovnaní s 7.09 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hannover 96 je E. Leopold (7.35), u SC Paderborn 07 je to M. Hoffmeier (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hannover 96 prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 5 asistenciami, na čele s B. Tomiak (3G). U SC Paderborn 07 je to 8 gólov a 11 asistencií s lídrom C. Brackelmann (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hannover 96 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.10, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 7.19. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hannover 96 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.07, oproti 4 u SC Paderborn 07 s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hannover 96 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u SC Paderborn 07 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 88% u Hannover 96 a 84% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hannover 96 nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 20 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hannover 96 je 25.8 (najmladší: L. Gindorf (24), najstarší: B. Tomiak (27)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 25.6 (najmladší: S. Castañeda (21), najstarší: R. Obermair (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hannover 96 majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 20 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hannover 964-2-2-23-4-1-2SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
1Zieler20Dehm5Neumann3Tomiak23Halsten.6Kunze8Leopold25Gindorf10Rochelt7Ngankam9Tresoldi30Schubert33Hoffmei.20Götze4Brackel.23Obermair25Scheller5Castañe.32Zehnter6Mehlem24Terho29Ansah

Náhradníci

Tréner: A. Breitenreiter

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Hannover 96Sila pozíciíSC Paderborn 07
7.08
Ø Hodnotenie
7.09
7.10Obranca (4 v 3)7.19
3G 0A4G 4A
7.07Záložník (4 v 4)6.98
3G 5A4G 7A
Hannover 964-2-2-2
1BrankárR. Zieler
20ObrancaJ. Dehm
5ObrancaP. Neumann
3ObrancaB. Tomiak7.13G
23ObrancaM. Halstenberg
6ZáložníkF. Kunze
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
25ZáložníkL. Gindorf
10ZáložníkJ. Rochelt6.81A
7ÚtočníkJ. Ngankam
9ÚtočníkN. Tresoldi
SC Paderborn 073-4-1-2
30BrankárM. Schubert
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
20ObrancaF. Götze7.01G2A
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
25ZáložníkT. Scheller6.82G
5ZáložníkS. Castañeda6.9
32ZáložníkA. Zehnter
6ÚtočníkM. Mehlem
24ÚtočníkC. Terho
29ÚtočníkI. Ansah

Prehľad zápasu

Hannover 96 a SC Paderborn 07 remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: M. Halstenberg 4′, A. Grimaldi 89′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Hannover 96 mal 33% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 67%. Hannover 96 mal 7 striel (1 na bránu), SC Paderborn 07 mal 17 (6 na bránu). Hannover 96 urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 4.

Rivalita od 2014

Hannover 96 vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

17 stretnutí
Hannover 96
2
výhier
Remízy
4
SC Paderborn 07
11
výhier
Góly spolu
44 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
8/17 · 47%
Nad 2,5
7/17 · 41%

Aktuálna forma

Hannover 96

DWDWDW

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

Hannover 96

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SC Paderborn 07

44%Forma56%
46%Útok54%
44%Obrana56%
20%Vzájomné zápasy80%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hannover 962výhry
3remízy10 stretnutí
SC Paderborn 075výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.1

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (44%) — kurzy môžu podceňovať SC Paderborn 07.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 45.6%Remíza 28.4%Hostia 32.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.183.403.00
Max2.203.603.22
Nad 2,5: 58.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:Hannover 96 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh43.7%26.7%29.6%
Verejný trh42.7%26.1%31.3%
Δ1.1%0.6%1.7%

Hannover 96 vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Hannover 96 (46%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hannover 96Polčas:10SC Paderborn 07
7Strely17
1Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/26Hannover 961–1SC Paderborn 072.15/3.80/3.00
22/11/25SC Paderborn 070–2Hannover 962.15/3.60/3.10
22/02/25Hannover 961–1SC Paderborn 072.19/3.52/3.11
20/09/24SC Paderborn 072–1Hannover 962.15/3.72/3.07
05/05/24Hannover 963–2SC Paderborn 072.09/3.80/3.19
03/12/23SC Paderborn 071–0Hannover 962.35/3.65/2.81
11/02/23Hannover 963–4SC Paderborn 072.95/3.44/2.38
06/08/22SC Paderborn 074–2Hannover 962.06/3.68/3.34
24/04/22SC Paderborn 073–0Hannover 962.30/3.60/2.95
19/11/21Hannover 960–0SC Paderborn 072.72/3.37/2.56

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026