Menu

Sc Paderborn 07 vs Preu En Munster

Home Deluxe Arena, Paderborn14. februára 2025 o 18:30
Rozhodca: P. Alt

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
Preußen Münster
Výkop
Polčas
S. KlaasF. Bilbija
62′
63′Mikkel Kirkeskov
73′Joshua Mees
A. GrimaldiC. Terho
74′
S. MichelI. Ansah
74′
Marvin Mehlem75′
76′
J. MeesC. Makridis
M. Mehlem
81′
I. Ansah

asistencia: F. Bilbija

84′
86′
J. HendrixY. Bouchama
86′
L. BazzoliH. Friðjónsson
M. MehlemM. Hansen
87′
88′Torge Paetow
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
6Shots off Goal3
15Total Shots10
4Blocked Shots5
8Shots insidebox7
7Shots outsidebox3
11Fouls17
9Corner Kicks1
2Offsides1
51%Ball Possession49%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
396Total passes396
313Passes accurate307
79%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 6.84, v porovnaní s 6.75 u Preußen Münster. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je R. Obermair (7.27), u Preußen Münster je to J. Schenk (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 14 asistenciami, na čele s S. Klaas (4G). U Preußen Münster je to 13 gólov a 7 asistencií s lídrom E. Amenyido (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo Preußen Münster má 3 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 4 u Preußen Münster s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.51, v porovnaní s 3 u Preußen Münster s priemerom 6.74. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u SC Paderborn 07 a 80% u Preußen Münster. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Preußen Münster. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 27.7 (najmladší: S. Castañeda (21), najstarší: S. Michel (35)), zatiaľ čo Preußen Münster má priemer 27.9 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: M. Kirkeskov (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 23 u Preußen Münster. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 073-4-1-23-4-3Preußen Münster
GKDEFMIDFWD
30Schubert25Scheller20Götze4Brackel.23Obermair5Castañe.26Klaas32Zehnter6Mehlem39Grimaldi11Michel1Schenk32Bazzoli16Paetow29Frenkert27Horst20Hendrix4Kinsombi2Kirkesk.8Mees30Amenyido13Pick

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Náhradníci

Tréner: S. Hildmann

SC Paderborn 07Sila pozíciíPreußen Münster
6.84
Ø Hodnotenie
6.75
Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (3 v 3)6.78
5G 4A0G 0A
6.95Záložník (4 v 4)6.68
6G 10A5G 6A
6.51Útočník (3 v 3)6.74
2G 0A8G 1A
SC Paderborn 073-4-1-2
30BrankárM. Schubert
25ObrancaT. Scheller6.82G
20ObrancaF. Götze7.01G2A
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
5ZáložníkS. Castañeda6.9
26ZáložníkS. Klaas6.74G3A
32ZáložníkA. Zehnter
6ÚtočníkM. Mehlem
39ÚtočníkA. Grimaldi6.4
11ÚtočníkS. Michel6.62G
Preußen Münster3-4-3
1BrankárJ. Schenk6.9
32ObrancaL. Bazzoli
16ObrancaT. Paetow6.8
29ObrancaL. Frenkert
27ZáložníkJ. ter Horst6.51G3A
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
4ZáložníkD. Kinsombi
2ZáložníkM. Kirkeskov6.71A
8ÚtočníkJ. Mees6.72G1A
30ÚtočníkE. Amenyido6.86G
13ÚtočníkF. Pick

Prehľad zápasu

SC Paderborn 07 zdolal Preußen Münster 2:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: M. Mehlem 81′, I. Ansah 84′. Bolo udelených 4 žltých kariet. SC Paderborn 07 mal 51% držanie lopty, Preußen Münster mal 49%. SC Paderborn 07 mal 15 striel (5 na bránu), Preußen Münster mal 10 (2 na bránu). SC Paderborn 07 urobil 4 striedaní, Preußen Münster urobil 3.

Rivalita od 2016

SC Paderborn 07 vs Preußen Münster vzájomné výsledky

8 stretnutí
SC Paderborn 07
5
výhier
Remízy
3
Preußen Münster
0
výhier
Góly spolu
25 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
6/8 · 75%
Nad 2,5
4/8 · 50%

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

Preußen Münster

DLLDDL

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Preußen Münster

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SC Paderborn 07 or draw

55%Forma45%
50%Útok50%
54%Obrana46%
64%Vzájomné zápasy36%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 072výhry
2remízy4 stretnutí
Preußen Münster0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.3

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (58%) — kurzy môžu podceňovať SC Paderborn 07.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 61.2%Remíza 25.6%Hostia 19.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.623.805.00
Max1.664.025.42
Nad 2,5: 54.6%Pod 2,5: 49.3%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh58.2%24.0%17.8%
Verejný trh58.0%24.1%17.9%

SC Paderborn 07 vs Preußen Münster — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SC Paderborn 07
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (61%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:00Preußen Münster
15Strely10
5Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/01/26SC Paderborn 072–1Preußen Münster1.70/3.60/5.00
08/08/25Preußen Münster1–1SC Paderborn 073.31/3.18/2.29
14/02/25SC Paderborn 072–0Preußen Münster1.63/3.91/5.22
13/09/24Preußen Münster3–3SC Paderborn 073.23/3.91/2.03

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Vonkajšia bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026