Menu

Sc Paderborn 07 vs Spvgg Greuther Furth

Home Deluxe Arena, Paderborn2. februára 2025 o 13:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
SpVgg Greuther Fürth
Výkop
Goal cancelled10′
VAR
21′
B. Hrgota
Manuel Riemann26′
C. TerhoM. Schubert
28′
35′Julian Green
Marcel Hoffmeier43′
Sven Michel45+1′
45+2′Dennis Srbeny
Polčas
V. MusliuA. Grimaldi
46′
50′
N. Loosli

asistencia: J. Green

60′
D. SrbenyN. Futkeu
A. Grimaldi

asistencia: A. Zehnter

63′
70′
F. KlausR. Massimo
70′
M. JohnN. Gießelmann
M. MehlemS. Castañeda
72′
L. EngelnsL. Herrmann
72′
F. BilbijaI. Ansah
80′
90′
J. GreenS. Bansé
90′
M. MeyerhöferS. Asta
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
6Shots off Goal4
16Total Shots10
4Blocked Shots0
11Shots insidebox6
5Shots outsidebox4
12Fouls12
6Corner Kicks6
3Offsides1
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards2
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
434Total passes327
327Passes accurate230
75%Passes %70%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 6.95, v porovnaní s 6.74 u SpVgg Greuther Fürth. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je M. Hoffmeier (7.55), u SpVgg Greuther Fürth je to F. Klaus (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 4 asistenciami, na čele s F. Bilbija (14G). U SpVgg Greuther Fürth je to 16 gólov a 17 asistencií s lídrom F. Klaus (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.30, zatiaľ čo SpVgg Greuther Fürth má 3 obrancov s priemerom 6.32. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 4 u SpVgg Greuther Fürth s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 3 u SpVgg Greuther Fürth s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u SC Paderborn 07 a 80% u SpVgg Greuther Fürth. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 16 u SpVgg Greuther Fürth. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 25.5 (najmladší: L. Engelns (18), najstarší: S. Michel (35)), zatiaľ čo SpVgg Greuther Fürth má priemer 27.9 (najmladší: R. Münz (20), najstarší: F. Klaus (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 21 u SpVgg Greuther Fürth. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 073-5-23-4-2-1SpVgg Greuther Fürth
GKDEFMIDFWD
1Riemann33Hoffmei.16Musliu4Brackel.24Terho46Engelns25Scheller6Mehlem32Zehnter11Michel7Bilbija44Noll25Loosli15Quarshie27Itter18Meyerhö.5Münz37Green24John30Klaus10Hrgota7Srbeny

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Náhradníci

Tréner: J. Siewert

SC Paderborn 07Sila pozíciíSpVgg Greuther Fürth
6.95
Ø Hodnotenie
6.74
7.30Obranca (3 v 3)6.32
3G 2A0G 0A
6.75Záložník (5 v 4)6.71
3G 0A2G 1A
6.79Útočník (2 v 3)6.90
16G 2A14G 16A
SC Paderborn 073-5-2
1BrankárM. Riemann
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
16ObrancaV. Musliu
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
24ZáložníkC. Terho
46ZáložníkL. Engelns6.71G
25ZáložníkT. Scheller6.82G
6ZáložníkM. Mehlem
32ZáložníkA. Zehnter
11ÚtočníkS. Michel6.62G
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
SpVgg Greuther Fürth3-4-2-1
44BrankárN. Noll
25ObrancaN. Loosli
15ObrancaJ. Quarshie
27ObrancaG. Itter6.3
18ZáložníkM. Meyerhöfer
5ZáložníkR. Münz6.71A
37ZáložníkJ. Green6.7
24ZáložníkM. John6.82G
30ÚtočníkF. Klaus7.17G6A
10ÚtočníkB. Hrgota7.04G9A
7ÚtočníkD. Srbeny6.63G1A

Prehľad zápasu

SpVgg Greuther Fürth zdolal SC Paderborn 07 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: B. Hrgota 21′, N. Loosli 50′, A. Grimaldi 63′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. SC Paderborn 07 mal 57% držanie lopty, SpVgg Greuther Fürth mal 43%. SC Paderborn 07 mal 16 striel (6 na bránu), SpVgg Greuther Fürth mal 10 (6 na bránu). SC Paderborn 07 urobil 5 striedaní, SpVgg Greuther Fürth urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Calvin Brackelmann 10′).

Rivalita od 2011

SC Paderborn 07 vs SpVgg Greuther Fürth vzájomné výsledky

18 stretnutí
SC Paderborn 07
4
výhier
Remízy
5
SpVgg Greuther Fürth
9
výhier
Góly spolu
62 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
10/18 · 56%
Nad 2,5
12/18 · 67%

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

SpVgg Greuther Fürth

DLWDLL

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SpVgg Greuther Fürth

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SpVgg Greuther Fürth

40%Forma60%
50%Útok50%
57%Obrana43%
29%Vzájomné zápasy71%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 073výhry
2remízy10 stretnutí
SpVgg Greuther Fürth5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (55%) — kurzy môžu podceňovať SpVgg Greuther Fürth.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 57.6%Remíza 24.9%Hostia 23.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.733.804.20
Max1.754.134.35
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh55.0%23.1%21.9%
Verejný trh54.5%23.0%22.5%

SC Paderborn 07 vs SpVgg Greuther Fürth — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SpVgg Greuther Fürth
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (58%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:01SpVgg Greuther Fürth
16Strely10
6Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
05/04/26SpVgg Greuther Fürth0–2SC Paderborn 074.00/3.75/1.85
02/11/25SC Paderborn 072–1SpVgg Greuther Fürth1.40/4.75/7.00
02/02/25SC Paderborn 071–2SpVgg Greuther Fürth1.74/4.01/4.25
24/08/24SpVgg Greuther Fürth1–1SC Paderborn 072.51/3.74/2.52
21/01/24SC Paderborn 070–1SpVgg Greuther Fürth2.21/3.74/2.95
30/07/23SpVgg Greuther Fürth5–0SC Paderborn 072.43/3.52/2.70
02/04/23SC Paderborn 073–2SpVgg Greuther Fürth2.15/3.51/3.28
18/09/22SpVgg Greuther Fürth2–1SC Paderborn 073.18/3.95/2.06
16/05/21SC Paderborn 072–4SpVgg Greuther Fürth3.32/3.76/2.02
15/01/21SpVgg Greuther Fürth1–1SC Paderborn 072.11/3.55/3.33

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Vonkajšia bilancia: SpVgg Greuther Fürth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026