Menu

1 Fc Magdeburg vs Eintracht Braunschweig

Avnet Arena, Magdeburg24. januára 2025 o 18:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

1. FC Magdeburg
Eintracht Braunschweig
Výkop
B. Atik

asistencia: J. Hugonet

5′
35′Fabio Kaufmann
42′Paul Jaeckel
Polčas
46′
F. KaufmannR. Krauße
46′
L. SzabóS. Polter
A. NollenbergerP. Nadjombe
66′
67′
R. PhilippeC. Conteh
67′
M. RittmüllerS. Ba
69′
L. Tempelmann

Penalty

Barış Atik73′
P. HercherX. Amaechi
75′
L. BurcuBryan Teixeira
75′
Mo El Hankouri76′
82′Robin Krausse
S. GnakaF. Michel
86′
90+3′
J. GómezM. Marie
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
6Shots off Goal4
15Total Shots8
5Blocked Shots2
6Shots insidebox4
9Shots outsidebox4
9Fouls13
10Corner Kicks6
4Offsides0
71%Ball Possession29%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
627Total passes240
564Passes accurate180
90%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Magdeburg je 6.91, v porovnaní s 6.72 u Eintracht Braunschweig. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Magdeburg je B. Atik (7.32), u Eintracht Braunschweig je to R. Hoffmann (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Magdeburg prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 15 asistenciami, na čele s B. Atik (5G). U Eintracht Braunschweig je to 5 gólov a 8 asistencií s lídrom K. Ehlers (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Magdeburg nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Eintracht Braunschweig má 3 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Magdeburg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 5 u Eintracht Braunschweig s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Magdeburg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.97, v porovnaní s 2 u Eintracht Braunschweig s priemerom 6.55. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u 1. FC Magdeburg a 72% u Eintracht Braunschweig. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Magdeburg nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Eintracht Braunschweig. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Magdeburg je 28.2 (najmladší: J. Hugonet (26), najstarší: D. Heber (31)), zatiaľ čo Eintracht Braunschweig má priemer 25.9 (najmladší: F. Di Michele Sanchez (22), najstarší: F. Kaufmann (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Magdeburg majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 20 u Eintracht Braunschweig. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Magdeburg3-3-1-33-5-2Eintracht Braunschweig
GKDEFMIDFWD
1Reimann24Hugonet16Mathisen15Heber27Hercher25Gnaka17Nollenb.11Hankouri29Burcu9Kaars23Atik1Hoffmann3Jaeckel6Bičakčić21Ehlers18Rittmül.7Kaufmann20Tempelm.44Gómez22Sanchez11Szabó9Philippe

Náhradníci

Tréner: C. Titz

Náhradníci

Tréner: D. Scherning

1. FC MagdeburgSila pozíciíEintracht Braunschweig
6.91
Ø Hodnotenie
6.72
7.16Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (3 v 3)6.87
1G 2A2G 2A
6.71Záložník (4 v 5)6.68
3G 2A2G 5A
6.97Útočník (3 v 2)6.55
7G 11A1G 1A
1. FC Magdeburg3-3-1-3
1BrankárD. Reimann7.2
24ObrancaJ. Hugonet6.91G1A
16ObrancaM. Mathisen7.11A
15ObrancaD. Heber7.0
27ZáložníkP. Hercher6.4
25ZáložníkS. Gnaka6.8
17ZáložníkA. Nollenberger6.93G2A
11ZáložníkM. El Hankouri
29ÚtočníkL. Burcu
9ÚtočníkM. Kaars6.62G
23ÚtočníkB. Atik7.35G11A
Eintracht Braunschweig3-5-2
1BrankárR. Hoffmann6.9
3ObrancaP. Jaeckel
6ObrancaE. Bičakčić
21ObrancaK. Ehlers6.92G2A
18ZáložníkM. Rittmüller6.7
7ZáložníkF. Kaufmann6.8
20ZáložníkL. Tempelmann6.71G
44ZáložníkJ. Gómez6.61G4A
22ZáložníkF. Di Michele Sanchez6.61A
11ÚtočníkL. Szabó6.51G1A
9ÚtočníkR. Philippe

Prehľad zápasu

1. FC Magdeburg a Eintracht Braunschweig remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: B. Atik 5′, L. Tempelmann 69′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. 1. FC Magdeburg mal 71% držanie lopty, Eintracht Braunschweig mal 29%. 1. FC Magdeburg mal 15 striel (4 na bránu), Eintracht Braunschweig mal 8 (2 na bránu). 1. FC Magdeburg urobil 4 striedaní, Eintracht Braunschweig urobil 5.

Rivalita od 2019

1. FC Magdeburg vs Eintracht Braunschweig vzájomné výsledky

13 stretnutí
1. FC Magdeburg
6
výhier
Remízy
1
Eintracht Braunschweig
6
výhier
Góly spolu
44 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
7/13 · 54%
Nad 2,5
9/13 · 69%

Aktuálna forma

1. FC Magdeburg

WLWLWW

Eintracht Braunschweig

LWDLDL

Predpoveď zápasu

1. FC Magdeburg

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Eintracht Braunschweig

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : 1. FC Magdeburg

83%Forma17%
100%Útok0%
50%Obrana50%
80%Vzájomné zápasy20%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Magdeburg4výhry
1remízy8 stretnutí
Eintracht Braunschweig3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.4

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (25%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (62%) — kurzy môžu podceňovať Eintracht Braunschweig.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 64.4%Remíza 23.0%Hostia 18.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.554.205.00
Max1.564.535.81
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit:1. FC Magdeburg · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh62.0%21.4%16.6%
Verejný trh61.0%21.8%17.2%
Δ1.0%0.5%0.5%

1. FC Magdeburg vs Eintracht Braunschweig — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: 1. FC Magdeburg (64%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC MagdeburgPolčas:10Eintracht Braunschweig
15Strely8
4Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
16/01/26Eintracht Braunschweig0–31. FC Magdeburg2.63/3.60/2.40
03/08/251. FC Magdeburg0–1Eintracht Braunschweig1.83/3.68/4.17
24/01/251. FC Magdeburg1–1Eintracht Braunschweig1.55/4.35/5.44
11/08/24Eintracht Braunschweig1–31. FC Magdeburg2.56/3.36/2.66
28/01/24Eintracht Braunschweig1–01. FC Magdeburg2.62/3.61/2.49
06/08/231. FC Magdeburg2–1Eintracht Braunschweig1.77/3.85/4.13
22/04/23Eintracht Braunschweig1–21. FC Magdeburg2.29/3.52/2.99
15/10/221. FC Magdeburg0–2Eintracht Braunschweig2.22/3.61/3.02

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Magdeburg

V 52R 45P 71
Nad 2,557
Goals scored242

Vonkajšia bilancia: Eintracht Braunschweig

V 152R 131P 191
Nad 2,546
Goals scored535

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026