Menu

Karlsruher Sc vs Fortuna Dusseldorf

BBBank Wildpark, Karlsruhe25. januára 2025 o 13:00

Udalosti zápasu

Karlsruher SC
Fortuna Düsseldorf
Výkop
-5′Myron Van Brederode
M. Kaufmann
8′
Dženis Burnić20′
R. Heußer

asistencia: D. Burnić

22′
Marvin Wanitzek26′
Polčas
D. BurnićN. Rapp
46′
46′
A. HoffmannD. Pejčinović
47′
D. Pejčinović

asistencia: M. van Brederode

48′Valgeir Lunddal
57′Giovanni Haag
M. KaufmannB. Conté
58′
73′
T. RossmannM. Zimmermann
74′
M. KwartengD. Schmidt
M. FrankeR. Bormuth
75′
R. HeußerR. Pedrosa
75′
Max Weiss80′
81′
D. Kownacki

Penalty

L. JensenL. Egloff
85′
90+3′Dawid Kownacki
90′
V. Lunddal FriðrikssonJ. Quarshie
90′
M. van BrederodeS. Appelkamp
90+3′
D. Kownacki

asistencia: S. Appelkamp

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
3Shots off Goal6
13Total Shots14
5Blocked Shots3
8Shots insidebox7
5Shots outsidebox7
11Fouls6
6Corner Kicks9
1Offsides2
34%Ball Possession66%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
275Total passes565
205Passes accurate492
75%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Karlsruher SC je 6.77, v porovnaní s 6.79 u Fortuna Düsseldorf. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Karlsruher SC je M. Wanitzek (7.43), u Fortuna Düsseldorf je to F. Kastenmeier (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Karlsruher SC prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 20 asistenciami, na čele s M. Wanitzek (15G). U Fortuna Düsseldorf je to 1 gólov a 2 asistencií s lídrom T. Oberdorf (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Karlsruher SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Karlsruher SC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 5 u Fortuna Düsseldorf s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Karlsruher SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u Fortuna Düsseldorf s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Karlsruher SC a 82% u Fortuna Düsseldorf. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Karlsruher SC nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Fortuna Düsseldorf. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Karlsruher SC je 29.3 (najmladší: D. Herold (22), najstarší: S. Jung (35)), zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má priemer 25.2 (najmladší: T. Rossmann (22), najstarší: T. Oberdorf (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Karlsruher SC majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 13 u Fortuna Düsseldorf. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Karlsruher SC4-4-24-2-3-1Fortuna Düsseldorf
GKDEFMIDFWD
1Weiß2Jung28Franke4Beifus20Herold7Burnić5Heußer6Jensen10Wanitzek14Kaufmann24Schleus.33Kastenm.15Oberdorf3Hoffmann20Siebert21Rossmann6Haag8Jóhanne.12Friðrik.11Kwarteng10Bredero.24Kownacki

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

Náhradníci

Tréner: D. Thioune

Karlsruher SCSila pozíciíFortuna Düsseldorf
6.77
Ø Hodnotenie
6.79
Brankár (1 v 1)7.27
0G 0A0G 1A
6.67Obranca (4 v 4)6.73
3G 8A1G 0A
6.99Záložník (4 v 5)6.65
16G 8A0G 1A
6.76Útočník (2 v 1)
10G 4A0G 0A
Karlsruher SC4-4-2
1BrankárM. Weiß
2ObrancaS. Jung6.61G2A
28ObrancaM. Franke6.7
4ObrancaM. Beifus6.72G
20ObrancaD. Herold6.66A
7ZáložníkD. Burnić6.61G1A
5ZáložníkR. Heußer
6ZáložníkL. Jensen
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
14ÚtočníkM. Kaufmann
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
Fortuna Düsseldorf4-2-3-1
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
15ObrancaT. Oberdorf6.91G
3ObrancaA. Hoffmann
20ObrancaJ. Siebert6.6
21ObrancaT. Rossmann6.7
6ZáložníkG. Haag6.5
8ZáložníkÍ. Jóhannesson
12ZáložníkV. Lunddal Friðriksson6.81A
11ZáložníkM. Kwarteng
10ZáložníkM. van Brederode
24ÚtočníkD. Kownacki

Prehľad zápasu

Fortuna Düsseldorf zdolal Karlsruher SC 3:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: M. Kaufmann 8′, R. Heußer 22′, D. Pejčinović 47′, D. Kownacki 81′ (pen.), D. Kownacki 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Karlsruher SC mal 34% držanie lopty, Fortuna Düsseldorf mal 66%. Karlsruher SC mal 13 striel (5 na bránu), Fortuna Düsseldorf mal 14 (5 na bránu). Karlsruher SC urobil 5 striedaní, Fortuna Düsseldorf urobil 5.

Rivalita od 2011

Karlsruher SC vs Fortuna Düsseldorf vzájomné výsledky

21 stretnutí
Karlsruher SC
3
výhier
Remízy
9
Fortuna Düsseldorf
9
výhier
Góly spolu
62 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
13/21 · 62%
Nad 2,5
11/21 · 52%

Aktuálna forma

Karlsruher SC

WLLWLW

Fortuna Düsseldorf

LWLLLL

Predpoveď zápasu

Karlsruher SC

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Fortuna Düsseldorf

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Fortuna Düsseldorf and +1.5 goals

50%Forma50%
43%Útok57%
48%Obrana52%
15%Vzájomné zápasy85%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Karlsruher SC0výhry
5remízy10 stretnutí
Fortuna Düsseldorf5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (39%) — kurzy môžu podceňovať Fortuna Düsseldorf.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 41.6%Remíza 26.7%Hostia 37.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.383.602.62
Max2.463.832.70
Nad 2,5: 64.9%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh38.7%24.9%36.4%
Verejný trh39.5%24.7%35.8%

Karlsruher SC vs Fortuna Düsseldorf — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Fortuna Düsseldorf
Výsledok vs. Trh: Karlsruher SC (42%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Karlsruher SCPolčas:20Fortuna Düsseldorf
13Strely14
5Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
08/02/26Karlsruher SC1–1Fortuna Düsseldorf2.80/3.60/2.35
30/08/25Fortuna Düsseldorf0–0Karlsruher SC2.26/3.75/2.89
25/01/25Karlsruher SC2–3Fortuna Düsseldorf2.41/3.74/2.65
10/08/24Fortuna Düsseldorf0–0Karlsruher SC1.81/3.88/3.97
17/02/24Karlsruher SC2–2Fortuna Düsseldorf2.60/3.61/2.54
01/09/23Fortuna Düsseldorf3–1Karlsruher SC2.18/3.63/2.95
30/04/23Fortuna Düsseldorf3–2Karlsruher SC1.96/3.83/3.53
23/10/22Karlsruher SC0–2Fortuna Düsseldorf2.35/3.51/2.96
03/04/22Karlsruher SC2–2Fortuna Düsseldorf2.72/3.39/2.57
23/10/21Fortuna Düsseldorf3–1Karlsruher SC2.05/3.47/3.61

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Vonkajšia bilancia: Fortuna Düsseldorf

V 197R 125P 152
Nad 2,553
Goals scored699

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026